Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum23.09.2022
Název501 MO
RozhodčíUhříček Břetislav
Počet hráčů60
Typ turnajeRGP zahřívák
MístoDům kultury, Žďár nad Sázavou
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Albert Vít [CZE049037]
Bláhová Tereza [CZE061576]
Bordáč Jan [CZE000329]
Brejcha Jiří [CZE000268]
Březina Lukáš [CZE057909]
Cupian David [CZE032173]
Černošek Ondřej [CZE042550]
Dvořák Jan [CZE000462]
Dvořák Tomáš [CZE066837]
Fidler David [CZE061743]
Harviš Kamil [CZE024365]
Homolová Leontýna Rozárie [CZE069614]
Jandík Vladimír [CZE057511]
Kaněra Zdeněk [CZE010796]
Kiss Petr [CZE056293]
Klose Lukáš [CZE057586]
Kocianová Pavlína [CZE059336]
Kocman Libor [CZE051192]
Koreš Jiří [CZE071907]
Kovačevič Ljuban [CZE063604]
Krejzlík Dalibor [CZE022182]
Kubánek Josef [CZE000822]
Kubát Lukáš [CZE065697]
Ligus Jan [CZE065830]
Ligus Martin [CZE061507]
Mandys Jakub [CZE036133]
Markovič Peter [CZE004020]
Markovský Jaroslav [CZE042518]
Peč Tomáš [CZE002114]
Pecha Ondřej [CZE044177]
Peterka Michal [CZE045969]
Pluhař Petr [CZE000929]
Pluhař Vladimír [CZE000732]
Popelka Martin [CZE000373]
Pospíšil Pavel [CZE009539]
Puharič Petr [CZE043225]
Rádl Lukáš [CZE067486]
Saltykov Michal [CZE021439]
Souček Petr [CZE010229]
Strašil Pavel [CZE015487]
Stříbný Tomáš [CZE015496]
Suchánek Josef [CZE040438]
Surma Stanislav [CZE001546]
Svoboda Lukáš [CZE071092]
Šejnoha Robin [CZE061551]
Šmrha Jan [CZE000448]
Špunda Michal [CZE046073]
Šustáček David [CZE068995]
Šustáček Filip [CZE068996]
Šustáček Radek [CZE071425]
Tomeš Lukáš [CZE069604]
Trnka Jiří [CZE032649]
Vácha Martin [CZE000293]
Vavřík Michal [CZE049582]
Vémola Jiří [CZE000819]
Vik Václav [CZE067381]
Viktorin Josef [CZE017226]
Viktorin Josef [CZE065727]
Volek Jaroslav [CZE071485]
Vybíral Ondřej [CZE069100]
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3501 MO--:--
Žádné utkání
4PORUCHA--:--
Žádné utkání
5--:--
Žádné utkání
6--:--
Žádné utkání
7501 MO--:--
Žádné utkání
8--:--
Žádné utkání
9--:--
Žádné utkání
10--:--
Žádné utkání
11--:--
Žádné utkání
12--:--
Žádné utkání
13501 MO--:--
Žádné utkání
14--:--
Žádné utkání
15--:--
Žádné utkání
16501 MO--:--
Žádné utkání
17--:--
Žádné utkání
18--:--
Žádné utkání
19501 MO--:--
Žádné utkání
20--:--
Žádné utkání
21--:--
Žádné utkání
22501 MO--:--
Žádné utkání
23--:--
Žádné utkání
24--:--
Žádné utkání
25501 MO--:--
Žádné utkání
26--:--
Žádné utkání
27501 MO--:--
Žádné utkání
28501 MO--:--
Žádné utkání
29--:--
Žádné utkání
30--:--
Žádné utkání
31501 MO--:--
Žádné utkání
32--:--
Žádné utkání
33--:--
Žádné utkání
34--:--
Žádné utkání
35501 MO--:--
Žádné utkání
36VOLNÝ--:--
Žádné utkání
37VOLNÝ--:--
Žádné utkání
38VOLNÝ--:--
Žádné utkání
39VOLNÝ--:--
Žádné utkání
40VOLNÝ--:--
Žádné utkání
41VOLNÝ--:--
Žádné utkání
42VOLNÝ--:--
Žádné utkání
43501 MO--:--
Žádné utkání
44VOLNÝ--:--
Žádné utkání
45501 MO--:--
Žádné utkání
46VOLNÝ--:--
Žádné utkání
47VOLNÝ--:--
Žádné utkání
48--:--
Žádné utkání
49501 MO--:--
Žádné utkání
50--:--
Žádné utkání
51--:--
Žádné utkání
52--:--
Žádné utkání
53501 MO--:--
Žádné utkání
54501 MO--:--
Žádné utkání
55--:--
Žádné utkání
56501 MO--:--
Žádné utkání
57--:--
Žádné utkání
58501 MO--:--
Žádné utkání
  •  Popelka Martin0
  • Popelka Martin2
    Cupian David1
  •  
  • Popelka Martin2
    Souček Petr0
  •  
  • Albert Vít0
    Popelka Martin2
  •  
  • Souček Petr2
    Brejcha Jiří1
  •  
  • Pluhař Petr1
    Albert Vít2
  •  
  • Ligus Jan1
    Souček Petr2
  •  
  • Pluhař Petr2
    Pecha Ondřej0
  •  
  • Albert Vít2
    Kocianová Pavlína0
  •  
  • Fidler David0
    Ligus Jan2
  •  
  • Mandys Jakub1
    Souček Petr2
  •  
  • Vybíral Ondřej1
    Pluhař Petr2
  •  
  • Krejzlík Dalibor1
    Albert Vít2
  •  
  • Klose Lukáš0
    Fidler David2
  •  
  • Surma Stanislav1
    Mandys Jakub2
  •  
  • Harviš Kamil0
    Vybíral Ondřej2
  •  
  • Pluhař Petr2
    Kubánek Josef0
  •  
  • Jandík Vladimír1
    Krejzlík Dalibor2
  •  
  • Albert Vít2
    Kubát Lukáš1
  •  
  • Klose Lukáš2
    Pluhař Vladimír1
  •  
  • Svoboda Lukáš1
    Fidler David2
  •  
  • Surma Stanislav1
    Vémola Jiří0
  •  
  • Mandys Jakub2
    Peč Tomáš1
  •  
  • Pospíšil Pavel1
    Harviš Kamil2
  •  
  • Vácha Martin1
    Pluhař Petr2
  •  
  • Jandík Vladimír2
    Trnka Jiří0
  •  
  • Špunda Michal0
    Albert Vít2
  •  
  • Markovský Jaroslav0
    Klose Lukáš2
  •  
  • Svoboda Lukáš2
    Kaněra Zdeněk0
  •  
  • Surma Stanislav2
    Rádl Lukáš0
  •  
  • Strašil Pavel0
    Mandys Jakub2
  •  
  • Pospíšil Pavel2
    Viktorin Josef (065727)0
  •  
  • Suchánek Josef1
    Harviš Kamil2
  •  
  • Vácha Martin2
    Bordáč Jan1
  •  
  • Pluhař Petr2
    Koreš Jiří0
  •  
  • Jandík Vladimír2
    Černošek Ondřej0
  •  
  • Šustáček Filip0
    Trnka Jiří2
  •  
  • Markovič Peter1
    Špunda Michal2
  •  
  • Saltykov Michal1
    Albert Vít2
  •  
  • Kiss Petr1
    Markovský Jaroslav2
  •  
  • Březina Lukáš1
    Klose Lukáš2
  •  
  • Tomeš Lukáš1
    Svoboda Lukáš2
  •  
  • Kaněra Zdeněk2
    Volek Jaroslav0
  •  
  • Šmrha Jan1
    Surma Stanislav2
  •  
  • Šejnoha Robin0
    Rádl Lukáš2
  •  
  • Viktorin Josef (017226)0
    Strašil Pavel2
  •  
  • Kocman Libor1
    Mandys Jakub2
  •  
  • Volný_los0
    Pospíšil Pavel1
  •  
  • Suchánek Josef2
    Vavřík Michal0
  •  
  • Vácha Martin2
    Ligus Martin0
  •  
  • Dvořák Jan1
    Pluhař Petr2
  •  
  • Jandík Vladimír1
    Dvořák Tomáš0
  •  
  • Peterka Michal0
    Šustáček Filip2
  •  
  • Šustáček Radek1
    Markovič Peter2
  •  
  • Saltykov Michal1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Kiss Petr1
  •  
  • Březina Lukáš1
    Puharič Petr0
  •  
  • Vik Václav0
    Tomeš Lukáš2
  •  
  • Kaněra Zdeněk2
    Šustáček David0
  •  
  • Šmrha Jan2
    Bláhová Tereza0
  •  
  • Homolová Leontýna Rozárie1
    Šejnoha Robin2
  •  
  • Viktorin Josef (017226)2
    Kovačevič Ljuban0
  •  
  • Kocman Libor1
    Volný_los0
  •  
  • Mandys Jakub1
    Volný_los0
  •  
  • Pospíšil Pavel0
    Stříbný Tomáš2
  •  
  • Suchánek Josef1
    Strašil Pavel2
  •  
  • Kubát Lukáš2
    Vavřík Michal0
  •  
  • Vácha Martin1
    Krejzlík Dalibor2
  •  
  • Ligus Martin1
    Rádl Lukáš2
  •  
  • Ligus Jan2
    Dvořák Jan0
  •  
  • Surma Stanislav2
    Pluhař Petr0
  •  
  • Popelka Martin2
    Jandík Vladimír0
  •  
  • Dvořák Tomáš0
    Volek Jaroslav1
  •  
  • Kubánek Josef2
    Peterka Michal0
  •  
  • Svoboda Lukáš2
    Šustáček Filip0
  •  
  • Klose Lukáš2
    Šustáček Radek1
  •  
  • Souček Petr2
    Markovič Peter0
  •  
  • Vybíral Ondřej2
    Saltykov Michal0
  •  
  • Markovský Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Albert Vít1
    Volný_los0
  •  
  • Brejcha Jiří2
    Kiss Petr0
  •  
  • Peč Tomáš2
    Březina Lukáš1
  •  
  • Špunda Michal1
    Puharič Petr0
  •  
  • Vik Václav0
    Pecha Ondřej2
  •  
  • Trnka Jiří2
    Tomeš Lukáš1
  •  
  • Kaněra Zdeněk0
    Vémola Jiří2
  •  
  • Černošek Ondřej2
    Šustáček David1
  •  
  • Koreš Jiří2
    Šmrha Jan1
  •  
  • Bláhová Tereza0
    Fidler David2
  •  
  • Homolová Leontýna Rozárie0
    Cupian David2
  •  
  • Bordáč Jan2
    Šejnoha Robin1
  •  
  • Viktorin Josef (017226)0
    Kocianová Pavlína2
  •  
  • Kovačevič Ljuban1
    Harviš Kamil2
  •  
  • Pluhař Vladimír2
    Kocman Libor0
  •  
  • Viktorin Josef (065727)1
    Volný_los0
  •  
  • Mandys Jakub0
    Stříbný Tomáš2
  •  
  • Strašil Pavel0
    Kubát Lukáš2
  •  
  • Krejzlík Dalibor2
    Rádl Lukáš0
  •  
  • Ligus Jan2
    Surma Stanislav0
  •  
  • Popelka Martin2
    Volek Jaroslav0
  •  
  • Kubánek Josef2
    Svoboda Lukáš0
  •  
  • Klose Lukáš0
    Souček Petr2
  •  
  • Vybíral Ondřej2
    Markovský Jaroslav0
  •  
  • Albert Vít0
    Brejcha Jiří2
  •  
  • Peč Tomáš2
    Špunda Michal1
  •  
  • Pecha Ondřej2
    Trnka Jiří0
  •  
  • Vémola Jiří2
    Černošek Ondřej0
  •  
  • Koreš Jiří0
    Fidler David2
  •  
  • Cupian David2
    Bordáč Jan0
  •  
  • Kocianová Pavlína2
    Harviš Kamil0
  •  
  • Pluhař Vladimír2
    Viktorin Josef (065727)1
  •  
  • Stříbný Tomáš2
    Kubát Lukáš1
  •  
  • Krejzlík Dalibor1
    Ligus Jan2
  •  
  • Popelka Martin2
    Kubánek Josef0
  •  
  • Souček Petr2
    Vybíral Ondřej0
  •  
  • Brejcha Jiří2
    Peč Tomáš0
  •  
  • Pecha Ondřej1
    Vémola Jiří0
  •  
  • Fidler David0
    Cupian David2
  •  
  • Kocianová Pavlína2
    Pluhař Vladimír1
  •  
  • Stříbný Tomáš2
    Ligus Jan0
  •  
  • Popelka Martin2
    Souček Petr1
  •  
  • Brejcha Jiří2
    Pecha Ondřej0
  •  
  • Cupian David2
    Kocianová Pavlína0
  •  
  • Stříbný Tomáš2
    Popelka Martin1
  •  
  • Brejcha Jiří0
    Cupian David2
  •  
  • Stříbný Tomáš2
    Cupian David0
  •  
  • Stříbný Tomáš2
    Popelka Martin1
  •  
  •  Stříbný Tomáš0
#Hráč nebo pár
1.Stříbný Tomáš [CZE015496]
2.Popelka Martin [CZE000373]
3.Cupian David [CZE032173]
4.Souček Petr [CZE010229]
5.Albert Vít [CZE049037]
5.Brejcha Jiří [CZE000268]
7.Pluhař Petr [CZE000929]
7.Ligus Jan [CZE065830]
9.Mandys Jakub [CZE036133]
9.Fidler David [CZE061743]
9.Kocianová Pavlína [CZE059336]
9.Pecha Ondřej [CZE044177]
13.Surma Stanislav [CZE001546]
13.Klose Lukáš [CZE057586]
13.Krejzlík Dalibor [CZE022182]
13.Vybíral Ondřej [CZE069100]
17.Peč Tomáš [CZE002114]
17.Vémola Jiří [CZE000819]
17.Svoboda Lukáš [CZE071092]
17.Pluhař Vladimír [CZE000732]
17.Kubát Lukáš [CZE065697]
17.Jandík Vladimír [CZE057511]
17.Kubánek Josef [CZE000822]
17.Harviš Kamil [CZE024365]
25.Strašil Pavel [CZE015487]
25.Rádl Lukáš [CZE067486]
25.Kaněra Zdeněk [CZE010796]
25.Markovský Jaroslav [CZE042518]
25.Špunda Michal [CZE046073]
25.Trnka Jiří [CZE032649]
25.Vácha Martin [CZE000293]
25.Pospíšil Pavel [CZE009539]
33.Březina Lukáš [CZE057909]
33.Tomeš Lukáš [CZE069604]
33.Volek Jaroslav [CZE071485]
33.Šmrha Jan [CZE000448]
33.Šejnoha Robin [CZE061551]
33.Viktorin Josef [CZE017226]
33.Kocman Libor [CZE051192]
33.Kiss Petr [CZE056293]
33.Saltykov Michal [CZE021439]
33.Viktorin Josef [CZE065727]
33.Suchánek Josef [CZE040438]
33.Bordáč Jan [CZE000329]
33.Koreš Jiří [CZE071907]
33.Černošek Ondřej [CZE042550]
33.Šustáček Filip [CZE068996]
33.Markovič Peter [CZE004020]
49.Puharič Petr [CZE043225]
49.Vik Václav [CZE067381]
49.Šustáček David [CZE068995]
49.Bláhová Tereza [CZE061576]
49.Homolová Leontýna Rozárie [CZE069614]
49.Kovačevič Ljuban [CZE063604]
49.Šustáček Radek [CZE071425]
49.Peterka Michal [CZE045969]
49.Dvořák Tomáš [CZE066837]
49.Dvořák Jan [CZE000462]
49.Ligus Martin [CZE061507]
49.Vavřík Michal [CZE049582]
#Hráč nebo pár
1.Stříbný Tomáš [CZE015496]
2.Popelka Martin [CZE000373]
3.Cupian David [CZE032173]
4.Souček Petr [CZE010229]
5.Albert Vít [CZE049037]
5.Brejcha Jiří [CZE000268]
7.Pluhař Petr [CZE000929]
7.Ligus Jan [CZE065830]
9.Mandys Jakub [CZE036133]
9.Fidler David [CZE061743]
9.Kocianová Pavlína [CZE059336]
9.Pecha Ondřej [CZE044177]
13.Surma Stanislav [CZE001546]
13.Klose Lukáš [CZE057586]
13.Krejzlík Dalibor [CZE022182]
13.Vybíral Ondřej [CZE069100]
17.Peč Tomáš [CZE002114]
17.Vémola Jiří [CZE000819]
17.Svoboda Lukáš [CZE071092]
17.Pluhař Vladimír [CZE000732]
17.Kubát Lukáš [CZE065697]
17.Jandík Vladimír [CZE057511]
17.Kubánek Josef [CZE000822]
17.Harviš Kamil [CZE024365]
25.Strašil Pavel [CZE015487]
25.Rádl Lukáš [CZE067486]
25.Kaněra Zdeněk [CZE010796]
25.Markovský Jaroslav [CZE042518]
25.Špunda Michal [CZE046073]
25.Trnka Jiří [CZE032649]
25.Vácha Martin [CZE000293]
25.Pospíšil Pavel [CZE009539]
33.Březina Lukáš [CZE057909]
33.Tomeš Lukáš [CZE069604]
33.Volek Jaroslav [CZE071485]
33.Šmrha Jan [CZE000448]
33.Šejnoha Robin [CZE061551]
33.Viktorin Josef [CZE017226]
33.Kocman Libor [CZE051192]
33.Kiss Petr [CZE056293]
33.Saltykov Michal [CZE021439]
33.Viktorin Josef [CZE065727]
33.Suchánek Josef [CZE040438]
33.Bordáč Jan [CZE000329]
33.Koreš Jiří [CZE071907]
33.Černošek Ondřej [CZE042550]
33.Šustáček Filip [CZE068996]
33.Markovič Peter [CZE004020]
49.Puharič Petr [CZE043225]
49.Vik Václav [CZE067381]
49.Šustáček David [CZE068995]
49.Bláhová Tereza [CZE061576]
49.Homolová Leontýna Rozárie [CZE069614]
49.Kovačevič Ljuban [CZE063604]
49.Šustáček Radek [CZE071425]
49.Peterka Michal [CZE045969]
49.Dvořák Tomáš [CZE066837]
49.Dvořák Jan [CZE000462]
49.Ligus Martin [CZE061507]
49.Vavřík Michal [CZE049582]

Cena startovného je 100 Kč

Bez prioritních přihlášek
Otevřená registrace pro všechny hráče: od 11.09.2022 00:00:00 do 23.09.2022 18:30:00

Maximum startujících hráčů/dvojic: neomezeno / Zaregistrováno: 60 / Zbývá volných přihlášek: neomezeno

Registrace pro všechny hráče skončila.

HráčRegistrační číslo
Albert VítCZE049037Přihlášen do turnaje
Bláhová TerezaCZE061576Přihlášen do turnaje
Bordáč JanCZE000329Přihlášen do turnaje
Brejcha JiříCZE000268Přihlášen do turnaje
Březina LukášCZE057909Přihlášen do turnaje
Cupian DavidCZE032173Přihlášen do turnaje
Černošek OndřejCZE042550Přihlášen do turnaje
Dvořák JanCZE000462Přihlášen do turnaje
Dvořák TomášCZE066837Přihlášen do turnaje
Fidler DavidCZE061743Přihlášen do turnaje
Harviš KamilCZE024365Přihlášen do turnaje
Homolová Leontýna RozárieCZE069614Přihlášen do turnaje
Jandík VladimírCZE057511Přihlášen do turnaje
Kaněra ZdeněkCZE010796Přihlášen do turnaje
Kiss PetrCZE056293Přihlášen do turnaje
Klose LukášCZE057586Přihlášen do turnaje
Kocianová PavlínaCZE059336Přihlášen do turnaje
Kocman LiborCZE051192Přihlášen do turnaje
Koreš JiříCZE071907Přihlášen do turnaje
Kovačevič LjubanCZE063604Přihlášen do turnaje
Krejzlík DaliborCZE022182Přihlášen do turnaje
Kubánek JosefCZE000822Přihlášen do turnaje
Kubát LukášCZE065697Přihlášen do turnaje
Ligus JanCZE065830Přihlášen do turnaje
Ligus MartinCZE061507Přihlášen do turnaje
Mandys JakubCZE036133Přihlášen do turnaje
Markovič PeterCZE004020Přihlášen do turnaje
Markovský JaroslavCZE042518Přihlášen do turnaje
Peč TomášCZE002114Přihlášen do turnaje
Pecha OndřejCZE044177Přihlášen do turnaje
Peterka MichalCZE045969Přihlášen do turnaje
Pluhař PetrCZE000929Přihlášen do turnaje
Pluhař VladimírCZE000732Přihlášen do turnaje
Popelka MartinCZE000373Přihlášen do turnaje
Pospíšil PavelCZE009539Přihlášen do turnaje
Puharič PetrCZE043225Přihlášen do turnaje
Rádl LukášCZE067486Přihlášen do turnaje
Saltykov MichalCZE021439Přihlášen do turnaje
Souček PetrCZE010229Přihlášen do turnaje
Strašil PavelCZE015487Přihlášen do turnaje
Stříbný TomášCZE015496Přihlášen do turnaje
Suchánek JosefCZE040438Přihlášen do turnaje
Surma StanislavCZE001546Přihlášen do turnaje
Svoboda LukášCZE071092Přihlášen do turnaje
Šejnoha RobinCZE061551Přihlášen do turnaje
Šmrha JanCZE000448Přihlášen do turnaje
Špunda MichalCZE046073Přihlášen do turnaje
Šustáček DavidCZE068995Přihlášen do turnaje
Šustáček FilipCZE068996Přihlášen do turnaje
Šustáček RadekCZE071425Přihlášen do turnaje
Tomeš LukášCZE069604Přihlášen do turnaje
Trnka JiříCZE032649Přihlášen do turnaje
Vácha MartinCZE000293Přihlášen do turnaje
Vavřík MichalCZE049582Přihlášen do turnaje
Vémola JiříCZE000819Přihlášen do turnaje
Vik VáclavCZE067381Přihlášen do turnaje
Viktorin JosefCZE065727Přihlášen do turnaje
Viktorin JosefCZE017226Přihlášen do turnaje
Volek JaroslavCZE071485Přihlášen do turnaje
Vybíral OndřejCZE069100Přihlášen do turnaje


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz