Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum24.09.2022
NázevTOP ženy
RozhodčíUhříček Břetislav
Počet hráčů12
Typ turnajeTOP RGP 12
MístoDům kultury, Žďár nad Sázavou
PlánTOP 12
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Andrášková Klára [CZE036437]
Formanová Monika [CZE056394]
Horská Lenka [CZE015519]
Křístková Denisa [CZE052833]
Mairichová Barbora [CZE041094]
Pelíšková Tereza [CZE051191]
Rajmanová Marcela [CZE032807]
Rödlová Žaneta [CZE002947]
Šildbergerová Kateřina [CZE059131]
Šnejdarová Jitka [CZE060106]
Tvrdíková Miroslava [CZE000727]
Vokřálová Petra [CZE048805]
1PORUCHA--:--
Žádné utkání
2VOLNÝ--:--
Žádné utkání
3VOLNÝ--:--
Žádné utkání
4PORUCHA--:--
Žádné utkání
5VOLNÝ--:--
Žádné utkání
6VOLNÝ--:--
Žádné utkání
7VOLNÝ--:--
Žádné utkání
8VOLNÝ--:--
Žádné utkání
9VOLNÝ--:--
Žádné utkání
10VOLNÝ--:--
Žádné utkání
11VOLNÝ--:--
Žádné utkání
12VOLNÝ--:--
Žádné utkání
13VOLNÝ--:--
Žádné utkání
14VOLNÝ--:--
Žádné utkání
15VOLNÝ--:--
Žádné utkání
16VOLNÝ--:--
Žádné utkání
17VOLNÝ--:--
Žádné utkání
18VOLNÝ--:--
Žádné utkání
19VOLNÝ--:--
Žádné utkání
20VOLNÝ--:--
Žádné utkání
21VOLNÝ--:--
Žádné utkání
22--:--
Žádné utkání
23--:--
Žádné utkání
24--:--
Žádné utkání
25--:--
Žádné utkání
26--:--
Žádné utkání
27--:--
Žádné utkání
28--:--
Žádné utkání
29--:--
Žádné utkání
30--:--
Žádné utkání
31--:--
Žádné utkání
32--:--
Žádné utkání
33--:--
Žádné utkání
34--:--
Žádné utkání
35--:--
Žádné utkání
36--:--
Žádné utkání
37--:--
Žádné utkání
38--:--
Žádné utkání
39--:--
Žádné utkání
40--:--
Žádné utkání
41--:--
Žádné utkání
42--:--
Žádné utkání
43VOLNÝ--:--
Žádné utkání
44--:--
Žádné utkání
45--:--
Žádné utkání
46--:--
Žádné utkání
47VOLNÝ--:--
Žádné utkání
48--:--
Žádné utkání
49VOLNÝ--:--
Žádné utkání
50--:--
Žádné utkání
51VOLNÝ--:--
Žádné utkání
52--:--
Žádné utkání
53VOLNÝ--:--
Žádné utkání
54--:--
Žádné utkání
55--:--
Žádné utkání
56--:--
Žádné utkání
57NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
58--:--
Žádné utkání

  • Andrášková Klára0
    Křístková Denisa5
  •  
  • Rajmanová Marcela5
    Mairichová Barbora4
  •  
  • Šnejdarová Jitka5
    Šildbergerová Kateřina4
  •  
  • Rödlová Žaneta5
    Pelíšková Tereza3
  •  
  • Křístková Denisa1
    Rajmanová Marcela5
  •  
  • Šnejdarová Jitka4
    Rödlová Žaneta5
  •  
  • Rajmanová Marcela5
    Rödlová Žaneta4
  •  
  • Rajmanová Marcela0
#Hráč/i
1.[CZE032807] Rajmanová Marcela
2.[CZE002947] Rödlová Žaneta
3.[CZE060106] Šnejdarová Jitka
3.[CZE052833] Křístková Denisa
5.[CZE051191] Pelíšková Tereza
5.[CZE059131] Šildbergerová Kateřina
5.[CZE041094] Mairichová Barbora
5.[CZE036437] Andrášková Klára
9.[CZE000727] Tvrdíková Miroslava
9.[CZE015519] Horská Lenka
11.[CZE048805] Vokřálová Petra
11.[CZE056394] Formanová Monika


skupina Rödlová ŽanetaVokřálová PetraMairichová BarboraTvrdíková MiroslavaŠildbergerová KateřinaAndrášková Klára
Rödlová Žaneta
3:0
1:2
3:0
3:0
1:2
Vokřálová Petra
0:3
1:2
0:3
0:3
1:2
Mairichová Barbora
2:1
2:1
2:1
1:2
1:2
Tvrdíková Miroslava
0:3
3:0
1:2
2:1
0:3
Šildbergerová Kateřina
0:3
3:0
2:1
1:2
1:2
Andrášková Klára
2:1
2:1
2:1
3:0
2:1

#HráčiBodyLegy
1.Andrášková Klára [CZE036437]1111 : 4
2.Rödlová Žaneta [CZE002947]1111 : 4
3.Mairichová Barbora [CZE041094]88 : 7
4.Šildbergerová Kateřina [CZE059131]77 : 8
5.Tvrdíková Miroslava [CZE000727]66 : 9
6.Vokřálová Petra [CZE048805]22 : 13





skupina Horská LenkaRajmanová MarcelaŠnejdarová JitkaKřístková DenisaPelíšková TerezaFormanová Monika
Horská Lenka
2:1
1:2
1:2
1:2
2:1
Rajmanová Marcela
1:2
2:1
2:1
2:1
1:2
Šnejdarová Jitka
2:1
1:2
1:2
2:1
3:0
Křístková Denisa
2:1
1:2
2:1
1:2
2:1
Pelíšková Tereza
2:1
1:2
1:2
2:1
2:1
Formanová Monika
1:2
2:1
0:3
1:2
1:2

#HráčiBodyLegy
1.Šnejdarová Jitka [CZE060106]99 : 6
2.Rajmanová Marcela [CZE032807]88 : 7
3.Pelíšková Tereza [CZE051191]88 : 7
4.Křístková Denisa [CZE052833]88 : 7
5.Horská Lenka [CZE015519]77 : 8
6.Formanová Monika [CZE056394]55 : 10



#Hráč/i
1.[CZE032807] Rajmanová Marcela
2.[CZE002947] Rödlová Žaneta
3.[CZE060106] Šnejdarová Jitka
3.[CZE052833] Křístková Denisa
5.[CZE051191] Pelíšková Tereza
5.[CZE059131] Šildbergerová Kateřina
5.[CZE041094] Mairichová Barbora
5.[CZE036437] Andrášková Klára
9.[CZE000727] Tvrdíková Miroslava
9.[CZE015519] Horská Lenka
11.[CZE048805] Vokřálová Petra
11.[CZE056394] Formanová Monika

Cena startovného je 250 Kč

Prioritní přihlášky pro nominované hráče: od 12.09.2022 00:00:00 do 25.09.2022 23:59:59
Otevřená registrace pro všechny hráče: od 25.09.2022 23:59:59 do 24.09.2022 08:15:00

Maximum startujících hráčů/dvojic: 12 / Zaregistrováno: 0 / Zbývá volných přihlášek: 12

Registrace pro všechny hráče skončila.

HráčRegistrační číslo


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz