Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum27.08.2022
NázevDvojice PWS
RozhodčíVylíčil Ondřej
Počet hráčů15
Typ turnajePohár W-Sportu dvojic
MístoDůstojnická beseda, Jaroměř
PlánDouble KO
PropozicePropozice
Hráči
Brož Marcel [CZE063925], Borůvka Lukáš [CZE031111]
Bubaň Pavel [CZE011871], Jiroušková Nela [CZE064441]
Drahotská Terezie [CZE050494], Lár Jakub [CZE062904]
Formanová Monika [CZE056394], Formanová Denisa [CZE056395]
Charvátová Lucie [CZE062208], Goldšmídová Tereza [CZE063099]
Jarošová Kamila [CZE073030], Jaroš Josef [CZE073031]
Jiroušek Luboš [CZE065463], Frimlová Pavla [CZE063215]
Kocianová Pavlína [CZE059336], Adámková Arleta [CZE069396]
Kuric Robert [CZE000016], Štefl Dominik [CZE030844]
Rezek Petr [CZE042652], Holík Jiří [CZE001293]
Schejbalová Margarita [CZE057469], Davídek Antonín [CZE020062]
Suk Stanislav [CZE036843], Tlustý Ladislav [CZE014137]
Svoboda Libor [CZE026803], Tomcsányi Aleš [CZE047362]
Šilar David [CZE001122], Dufka Martin [CZE000232]
Téra Marek [CZE049748], Patka Jiri [CZE073394]
1Dvojice PWS--:--
Žádné utkání
2Dvojice PWS--:--
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
4Dvojice PWS--:--
Žádné utkání
5VOLNÝ--:--
Žádné utkání
6Dvojice PWS--:--
Žádné utkání
7VOLNÝ--:--
Žádné utkání
8Dvojice PWS--:--
Žádné utkání
9--:--
Žádné utkání
10Dvojice PWS--:--
Žádné utkání
11VOLNÝ--:--
Žádné utkání
12Dvojice PWS--:--
Žádné utkání
13VOLNÝ--:--
Žádné utkání
14Dvojice PWS--:--
Žádné utkání
15VOLNÝ--:--
Žádné utkání
16Dvojice PWS--:--
Žádné utkání
17NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
18NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
19NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
20NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
  •  Rezek, Holík0
  • Rezek, Holík2
    Svoboda, Tomcsányi0
  •  
  • Kuric, Štefl0
    Rezek, Holík2
  •  
  • Schejbalová, Davídek1
    Kuric, Štefl2
  •  
  • Drahotská, Lár0
    Rezek, Holík2
  •  
  • Schejbalová, Davídek2
    Suk, Tlustý0
  •  
  • Kocianová, Adámková1
    Drahotská, Lár2
  •  
  • Jiroušek, Frimlová0
    Schejbalová, Davídek2
  •  
  • Jarošová, Jaroš1
    Suk, Tlustý2
  •  
  • Formanová, Formanová1
    Kocianová, Adámková2
  •  
  • Drahotská, Lár2
    Téra, Patka0
  •  
  • Volný_los0
    Jiroušek, Frimlová1
  •  
  • Charvátová, Goldšmídová1
    Jarošová, Jaroš2
  •  
  • Brož, Borůvka1
    Formanová, Formanová2
  •  
  • Bubaň, Jiroušková1
    Drahotská, Lár2
  •  
  • Šilar, Dufka1
    Volný_los0
  •  
  • Téra, Patka2
    Jiroušek, Frimlová0
  •  
  • Kuric, Štefl2
    Charvátová, Goldšmídová0
  •  
  • Jarošová, Jaroš0
    Kocianová, Adámková2
  •  
  • Svoboda, Tomcsányi2
    Brož, Borůvka1
  •  
  • Formanová, Formanová1
    Suk, Tlustý2
  •  
  • Rezek, Holík2
    Bubaň, Jiroušková0
  •  
  • Schejbalová, Davídek2
    Drahotská, Lár0
  •  
  • Šilar, Dufka2
    Téra, Patka0
  •  
  • Kuric, Štefl2
    Kocianová, Adámková0
  •  
  • Svoboda, Tomcsányi2
    Suk, Tlustý1
  •  
  • Rezek, Holík2
    Schejbalová, Davídek1
  •  
  • Šilar, Dufka2
    Kuric, Štefl1
  •  
  • Svoboda, Tomcsányi2
    Rezek, Holík0
  •  
  • Šilar, Dufka2
    Svoboda, Tomcsányi0
  •  
  • Šilar, Dufka0
    Rezek, Holík2
  •  
  • Šilar, Dufka2
    Rezek, Holík0
  •  
  •  Šilar, Dufka0
#Hráč nebo pár
1.Šilar David [CZE001122], Dufka Martin [CZE000232]
2.Rezek Petr [CZE042652], Holík Jiří [CZE001293]
3.Svoboda Libor [CZE026803], Tomcsányi Aleš [CZE047362]
4.Kuric Robert [CZE000016], Štefl Dominik [CZE030844]
5.Schejbalová Margarita [CZE057469], Davídek Antonín [CZE020062]
5.Drahotská Terezie [CZE050494], Lár Jakub [CZE062904]
7.Suk Stanislav [CZE036843], Tlustý Ladislav [CZE014137]
7.Kocianová Pavlína [CZE059336], Adámková Arleta [CZE069396]
9.Téra Marek [CZE049748], Patka Jiri [CZE073394]
9.Formanová Monika [CZE056394], Formanová Denisa [CZE056395]
9.Jarošová Kamila [CZE073030], Jaroš Josef [CZE073031]
9.Jiroušek Luboš [CZE065463], Frimlová Pavla [CZE063215]
13.Charvátová Lucie [CZE062208], Goldšmídová Tereza [CZE063099]
13.Brož Marcel [CZE063925], Borůvka Lukáš [CZE031111]
13.Bubaň Pavel [CZE011871], Jiroušková Nela [CZE064441]
#Hráč nebo pár
1.Šilar David [CZE001122], Dufka Martin [CZE000232]
2.Rezek Petr [CZE042652], Holík Jiří [CZE001293]
3.Svoboda Libor [CZE026803], Tomcsányi Aleš [CZE047362]
4.Kuric Robert [CZE000016], Štefl Dominik [CZE030844]
5.Schejbalová Margarita [CZE057469], Davídek Antonín [CZE020062]
5.Drahotská Terezie [CZE050494], Lár Jakub [CZE062904]
7.Suk Stanislav [CZE036843], Tlustý Ladislav [CZE014137]
7.Kocianová Pavlína [CZE059336], Adámková Arleta [CZE069396]
9.Téra Marek [CZE049748], Patka Jiri [CZE073394]
9.Formanová Monika [CZE056394], Formanová Denisa [CZE056395]
9.Jarošová Kamila [CZE073030], Jaroš Josef [CZE073031]
9.Jiroušek Luboš [CZE065463], Frimlová Pavla [CZE063215]
13.Charvátová Lucie [CZE062208], Goldšmídová Tereza [CZE063099]
13.Brož Marcel [CZE063925], Borůvka Lukáš [CZE031111]
13.Bubaň Pavel [CZE011871], Jiroušková Nela [CZE064441]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz