Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum27.08.2022
NázevTOP muži
RozhodčíVylíčil Ondřej
Počet hráčů16
Typ turnajeTOP Master KHK-S muži
MístoDůstojnická beseda, Jaroměř
PlánTOP 16
PropozicePropozice
Hráči
Bubaň Pavel [CZE011871]
Davídek Antonín [CZE020062]
Doubek Petr [CZE021969]
Drtil Pavel [CZE000003]
Dufka Martin [CZE000232]
Hofman Martin [CZE006587]
Hofman Petr [CZE050491]
Křapka Marek [CZE058757]
Kuric Robert [CZE000016]
Lár Jakub [CZE062904]
Rezek Petr [CZE042652]
Semerák Jan [CZE052126]
Svoboda Libor [CZE026803]
Šilar David [CZE001122]
Šildberger Michal [CZE040063]
Štefl Dominik [CZE030844]
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
4--:--
Žádné utkání
5VOLNÝ--:--
Žádné utkání
6--:--
Žádné utkání
7VOLNÝ--:--
Žádné utkání
8--:--
Žádné utkání
9--:--
Žádné utkání
10--:--
Žádné utkání
11VOLNÝ--:--
Žádné utkání
12--:--
Žádné utkání
13VOLNÝ--:--
Žádné utkání
14--:--
Žádné utkání
15VOLNÝ--:--
Žádné utkání
16--:--
Žádné utkání
17NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
18NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
19NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
20NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání

  • Rezek Petr2
    Kuric Robert4
  •  
  • Drtil Pavel5
    Hofman Petr1
  •  
  • Šildberger Michal1
    Volný_los0
  •  
  • Rezek Petr5
    Dufka Martin2
  •  
  • Křapka Marek1
    Volný_los0
  •  
  • Štefl Dominik5
    Šilar David2
  •  
  • Davídek Antonín1
    Volný_los0
  •  
  • Lár Jakub2
    Doubek Petr5
  •  
  • Kuric Robert3
    Drtil Pavel5
  •  
  • Šildberger Michal5
    Rezek Petr4
  •  
  • Křapka Marek5
    Štefl Dominik4
  •  
  • Davídek Antonín5
    Doubek Petr0
  •  
  • Drtil Pavel4
    Šildberger Michal5
  •  
  • Křapka Marek5
    Davídek Antonín4
  •  
  • Šildberger Michal5
    Křapka Marek3
  •  
  • Šildberger Michal0
#Hráč/i
1.[CZE040063] Šildberger Michal
2.[CZE058757] Křapka Marek
3.[CZE020062] Davídek Antonín
4.[CZE000003] Drtil Pavel
5.[CZE021969] Doubek Petr
5.[CZE000016] Kuric Robert
7.[CZE030844] Štefl Dominik
7.[CZE042652] Rezek Petr
9.[CZE062904] Lár Jakub
9.[CZE001122] Šilar David
9.[CZE000232] Dufka Martin
9.[CZE050491] Hofman Petr
13.[CZE006587] Hofman Martin
13.[CZE026803] Svoboda Libor
13.[CZE011871] Bubaň Pavel
13.[CZE052126] Semerák Jan


skupina Štefl DominikHofman MartinKuric RobertDoubek Petr
Štefl Dominik
2:1
1:2
2:1
Hofman Martin
1:2
0:3
1:2
Kuric Robert
2:1
3:0
3:0
Doubek Petr
1:2
2:1
0:3

#HráčiBodyLegy
1.Kuric Robert [CZE000016]88 : 1
2.Štefl Dominik [CZE030844]55 : 4
3.Doubek Petr [CZE021969]33 : 6
4.Hofman Martin [CZE006587]22 : 7





skupina Svoboda LiborDufka MartinDrtil PavelKřapka Marek
Svoboda Libor
0:3
1:2
1:2
Dufka Martin
3:0
1:2
1:2
Drtil Pavel
2:1
2:1
1:2
Křapka Marek
2:1
2:1
2:1

#HráčiBodyLegy
1.Křapka Marek [CZE058757]66 : 3
2.Drtil Pavel [CZE000003]55 : 4
3.Dufka Martin [CZE000232]55 : 4
4.Svoboda Libor [CZE026803]22 : 7





skupina Šilar DavidBubaň PavelLár JakubŠildberger Michal
Šilar David
2:1
1:2
1:2
Bubaň Pavel
1:2
1:2
0:3
Lár Jakub
2:1
2:1
1:2
Šildberger Michal
2:1
3:0
2:1

#HráčiBodyLegy
1.Šildberger Michal [CZE040063]77 : 2
2.Lár Jakub [CZE062904]55 : 4
3.Šilar David [CZE001122]44 : 5
4.Bubaň Pavel [CZE011871]22 : 7





skupina Semerák JanHofman PetrRezek PetrDavídek Antonín
Semerák Jan
2:1
1:2
0:3
Hofman Petr
1:2
1:2
2:1
Rezek Petr
2:1
2:1
0:3
Davídek Antonín
3:0
1:2
3:0

#HráčiBodyLegy
1.Davídek Antonín [CZE020062]77 : 2
2.Rezek Petr [CZE042652]44 : 5
3.Hofman Petr [CZE050491]44 : 5
4.Semerák Jan [CZE052126]33 : 6



#Hráč/i
1.[CZE040063] Šildberger Michal
2.[CZE058757] Křapka Marek
3.[CZE020062] Davídek Antonín
4.[CZE000003] Drtil Pavel
5.[CZE021969] Doubek Petr
5.[CZE000016] Kuric Robert
7.[CZE030844] Štefl Dominik
7.[CZE042652] Rezek Petr
9.[CZE062904] Lár Jakub
9.[CZE001122] Šilar David
9.[CZE000232] Dufka Martin
9.[CZE050491] Hofman Petr
13.[CZE006587] Hofman Martin
13.[CZE026803] Svoboda Libor
13.[CZE011871] Bubaň Pavel
13.[CZE052126] Semerák Jan
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz