Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum16.08.2022
NázevFinálový pavouk
RozhodčíŠmrha Jan
Počet hráčů28
Typ turnajeÚterní šipkování v OKU
MístoKlub OKO Plzeň, Plzeň
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Černý Jan [CZE070670]
Doubrava Miloslav [CZE046092]
Fikrle Josef [CZE052702]
Fuja Miroslav [CZE067663]
Gužik Sebastian [CZE072941]
Hanžl František [CZE066766]
Jandík Vladimír [CZE057511]
Kachlík Pavel [CZE068952]
Kastner Marek [CZE073255]
Kastner Morris Michaela [CZE073256]
Kotek Martin [CZE069150]
Kučera Jiří [CZE042759]
Lipovský René [CZE073251]
Louda Petr [CZE006905]
Milý Jakub [CZE060060]
Padych Michal [CZE061682]
Pitra František [CZE064926]
Rubková Gabriela [CZE064696]
Rusnák Štefan [WRD067582]
Szüllö David [CZE068046]
Šleis Jakub [CZE071467]
Šmrha Jan [CZE000448]
Štruncová Michaela [CZE037119]
Václavík Ondřej [CZE062157]
Velebný Daniel [CZE067315]
Voláková Eva [CZE068946]
Vorlíček Petr [CZE006113]
Zámečník Adam [CZE042995]
  • 0
  • 0
#Hráč nebo pár
#Hráč/i
1.Jandík Vladimír [CZE057511]
2.Šmrha Jan [CZE000448]
3.Pitra František [CZE064926]
4.Vorlíček Petr [CZE006113]
5.Padych Michal [CZE061682]
6.Václavík Ondřej [CZE062157]
7.Doubrava Miloslav [CZE046092]
8.Velebný Daniel [CZE067315]
9.Rubková Gabriela [CZE064696]
10.Gužik Sebastian [CZE072941]
11.Šleis Jakub [CZE071467]
12.Rusnák Štefan [WRD067582]
13.Louda Petr [CZE006905]
14.Kučera Jiří [CZE042759]
15.Milý Jakub [CZE060060]
16.Kotek Martin [CZE069150]
17.Fuja Miroslav [CZE067663]
18.Fikrle Josef [CZE052702]
19.Kastner Marek [CZE073255]
20.Kastner Morris Michaela [CZE073256]
21.Voláková Eva [CZE068946]
22.Černý Jan [CZE070670]
23.Szüllö David [CZE068046]
24.Zámečník Adam [CZE042995]
25.Kachlík Pavel [CZE068952]
26.Štruncová Michaela [CZE037119]
27.Lipovský René [CZE073251]
28.Hanžl František [CZE066766]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz