Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum13.08.2022
NázevChlumecká-dvojice
RozhodčíŠtola Ondřej
Počet hráčů8
Typ turnajeStředočeský pohár dvojice
MístoNa Chlumecké, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Havlíček Petr [CZE063704], Moravcová Dagmar [CZE059767]
Kleiber Martin [CZE053049], Tomášová Jarmila [CZE056859]
Muller Vladimír [CZE009043], Onduš Vladimír [CZE044941]
Peterka David [CZE072853], Pulgret Michal [CZE072855]
Píša Martin [CZE072854], Plešr Lukáš [CZE072983]
Procházka Filip [CZE050596], Kozlová Michaela [CZE000070]
Štola Ondřej [CZE036567], Eger Patrik [CZE056231]
Uhlíř Zdenek [CZE072283], Mázl Zdeněk [CZE065523]
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
4--:--
Žádné utkání
5--:--
Žádné utkání
6--:--
Žádné utkání
  •  Procházka, Kozlová0
  • Procházka, Kozlová1
    Kleiber, Tomášová0
  •  
  • Píša, Plešr0
    Procházka, Kozlová1
  •  
  • Píša, Plešr1
    Peterka, Pulgret0
  •  
  • Procházka, Kozlová1
    Uhlíř, Mázl0
  •  
  • Píša, Plešr1
    Havlíček, Moravcová0
  •  
  • Muller, Onduš0
    Procházka, Kozlová1
  •  
  • Uhlíř, Mázl1
    Píša, Plešr0
  •  
  • Havlíček, Moravcová0
    Kleiber, Tomášová1
  •  
  • Muller, Onduš0
    Peterka, Pulgret1
  •  
  • Štola, Eger1
    Procházka, Kozlová0
  •  
  • Uhlíř, Mázl0
    Kleiber, Tomášová1
  •  
  • Peterka, Pulgret0
    Štola, Eger1
  •  
  • Kleiber, Tomášová0
    Štola, Eger1
  •  
  • Štola, Eger1
    Procházka, Kozlová0
  •  
  •  Štola, Eger0
#Hráč nebo pár
1.Štola Ondřej [CZE036567], Eger Patrik [CZE056231]
2.Procházka Filip [CZE050596], Kozlová Michaela [CZE000070]
3.Kleiber Martin [CZE053049], Tomášová Jarmila [CZE056859]
4.Píša Martin [CZE072854], Plešr Lukáš [CZE072983]
5.Peterka David [CZE072853], Pulgret Michal [CZE072855]
5.Uhlíř Zdenek [CZE072283], Mázl Zdeněk [CZE065523]
7.Havlíček Petr [CZE063704], Moravcová Dagmar [CZE059767]
7.Muller Vladimír [CZE009043], Onduš Vladimír [CZE044941]
#Hráč nebo pár
1.Štola Ondřej [CZE036567], Eger Patrik [CZE056231]
2.Procházka Filip [CZE050596], Kozlová Michaela [CZE000070]
3.Kleiber Martin [CZE053049], Tomášová Jarmila [CZE056859]
4.Píša Martin [CZE072854], Plešr Lukáš [CZE072983]
5.Peterka David [CZE072853], Pulgret Michal [CZE072855]
5.Uhlíř Zdenek [CZE072283], Mázl Zdeněk [CZE065523]
7.Havlíček Petr [CZE063704], Moravcová Dagmar [CZE059767]
7.Muller Vladimír [CZE009043], Onduš Vladimír [CZE044941]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz