Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum12.08.2022
Název501 DO single
RozhodčíSlavík Tomáš
Počet hráčů18
Typ turnajeStředočeský pohár základní
MístoPivnice Stodůlky, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Beránková Libuše [CZE071595]
Cvekl Josef [CZE045110]
Fejsák Jan [CZE020544]
Hlušička Petr [CZE068338]
Kozár Jan [CZE068516]
Kozel Pavel [CZE002335]
Krameš Martin [CZE045846]
Miňovský Tomáš [CZE061685]
Miřijovský Martin [CZE071759]
Pánka Vlastimil [CZE001789]
Rada Václav [CZE000180]
Roubíková Anna [CZE062850]
Řehoř Martin [CZE057724]
Schich Roman [CZE051109]
Slavík Tomáš [CZE062434]
Šebková Petra [CZE000073]
Šimek Ladislav [CZE062382]
Vodochodský Lukáš [CZE014343]
1--:--
Žádné utkání
2501 DO single--:--
Žádné utkání
3501 DO single--:--
Žádné utkání
4501 DO single--:--
Žádné utkání
5501 DO single--:--
Žádné utkání
6501 DO single--:--
Žádné utkání
  •  Šebková Petra0
  • Schich Roman0
    Šebková Petra1
  •  
  • Řehoř Martin0
    Schich Roman1
  •  
  • Vodochodský Lukáš0
    Řehoř Martin1
  •  
  • Schich Roman1
    Roubíková Anna0
  •  
  • Rada Václav0
    Vodochodský Lukáš1
  •  
  • Kozár Jan0
    Schich Roman1
  •  
  • Rada Václav1
    Cvekl Josef0
  •  
  • Šimek Ladislav0
    Vodochodský Lukáš1
  •  
  • Krameš Martin0
    Kozár Jan1
  •  
  • Schich Roman1
    Miňovský Tomáš0
  •  
  • Slavík Tomáš0
    Rada Václav1
  •  
  • Fejsák Jan0
    Šimek Ladislav1
  •  
  • Krameš Martin1
    Beránková Libuše0
  •  
  • Schich Roman1
    Kozel Pavel0
  •  
  • Slavík Tomáš1
    Hlušička Petr0
  •  
  • Volný_los0
    Rada Václav1
  •  
  • Volný_los0
    Fejsák Jan1
  •  
  • Volný_los0
    Šimek Ladislav1
  •  
  • Volný_los0
    Krameš Martin1
  •  
  • Volný_los0
    Beránková Libuše1
  •  
  • Volný_los0
    Schich Roman1
  •  
  • Miřijovský Martin0
    Kozel Pavel1
  •  
  • Volný_los0
    Slavík Tomáš1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Miřijovský Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Kozel Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Šebková Petra1
    Slavík Tomáš0
  •  
  • Schich Roman1
    Volný_los0
  •  
  • Vodochodský Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Roubíková Anna1
    Volný_los0
  •  
  • Beránková Libuše1
    Volný_los0
  •  
  • Cvekl Josef1
    Volný_los0
  •  
  • Krameš Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Pánka Vlastimil1
    Volný_los0
  •  
  • Šimek Ladislav1
    Volný_los0
  •  
  • Miňovský Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Fejsák Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Kozár Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Rada Václav1
    Volný_los0
  •  
  • Hlušička Petr1
    Miřijovský Martin0
  •  
  • Řehoř Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Kozel Pavel0
    Šebková Petra1
  •  
  • Schich Roman0
    Vodochodský Lukáš1
  •  
  • Roubíková Anna1
    Beránková Libuše0
  •  
  • Cvekl Josef1
    Krameš Martin0
  •  
  • Pánka Vlastimil1
    Šimek Ladislav0
  •  
  • Miňovský Tomáš1
    Fejsák Jan0
  •  
  • Kozár Jan1
    Rada Václav0
  •  
  • Hlušička Petr0
    Řehoř Martin1
  •  
  • Šebková Petra1
    Vodochodský Lukáš0
  •  
  • Roubíková Anna1
    Cvekl Josef0
  •  
  • Pánka Vlastimil1
    Miňovský Tomáš0
  •  
  • Kozár Jan0
    Řehoř Martin1
  •  
  • Šebková Petra1
    Roubíková Anna0
  •  
  • Pánka Vlastimil1
    Řehoř Martin0
  •  
  • Šebková Petra0
    Pánka Vlastimil1
  •  
  • Pánka Vlastimil1
    Šebková Petra0
  •  
  •  Pánka Vlastimil0
#Hráč nebo pár
1.Pánka Vlastimil [CZE001789]
2.Šebková Petra [CZE000073]
3.Schich Roman [CZE051109]
4.Řehoř Martin [CZE057724]
5.Vodochodský Lukáš [CZE014343]
5.Roubíková Anna [CZE062850]
7.Rada Václav [CZE000180]
7.Kozár Jan [CZE068516]
9.Miňovský Tomáš [CZE061685]
9.Krameš Martin [CZE045846]
9.Šimek Ladislav [CZE062382]
9.Cvekl Josef [CZE045110]
13.Kozel Pavel [CZE002335]
13.Beránková Libuše [CZE071595]
13.Fejsák Jan [CZE020544]
13.Slavík Tomáš [CZE062434]
17.Miřijovský Martin [CZE071759]
17.Hlušička Petr [CZE068338]
#Hráč nebo pár
1.Pánka Vlastimil [CZE001789]
2.Šebková Petra [CZE000073]
3.Schich Roman [CZE051109]
4.Řehoř Martin [CZE057724]
5.Vodochodský Lukáš [CZE014343]
5.Roubíková Anna [CZE062850]
7.Rada Václav [CZE000180]
7.Kozár Jan [CZE068516]
9.Miňovský Tomáš [CZE061685]
9.Krameš Martin [CZE045846]
9.Šimek Ladislav [CZE062382]
9.Cvekl Josef [CZE045110]
13.Kozel Pavel [CZE002335]
13.Beránková Libuše [CZE071595]
13.Fejsák Jan [CZE020544]
13.Slavík Tomáš [CZE062434]
17.Miřijovský Martin [CZE071759]
17.Hlušička Petr [CZE068338]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz