Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum11.08.2022
Název501ko
RozhodčíTrčková Kristýna
Počet hráčů15
Typ turnajeJackpot Cup MSK - rozhodčí
MístoEso bar, Ostrava
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bartoš Václav [CZE070019]
Brejla Matěj [CZE072948]
Gehry Jan [CZE068755]
Herda Tomáš [CZE056177]
Kamrád Jan [CZE036727]
Kostka Marek [CZE055523]
Levák Jindrich [CZE063856]
Perutková Radka [CZE064748]
Pospiech Marek [CZE051694]
Santorisová Martina [CZE063772]
Sedláčik Patrik [CZE064936]
Schaier Pavel [CZE071190]
Skřehot Jaroslav [CZE054947]
Stříbný Tomáš [CZE015496]
Vrečka Patrik [CZE072496]
1501ko--:--
Žádné utkání
2501ko--:--
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
  •  Gehry Jan0
  • Gehry Jan1
    Sedláčik Patrik0
  •  
  • Schaier Pavel0
    Gehry Jan1
  •  
  • Schaier Pavel1
    Pospiech Marek0
  •  
  • Levák Jindrich0
    Gehry Jan1
  •  
  • Schaier Pavel1
    Bartoš Václav0
  •  
  • Skřehot Jaroslav0
    Levák Jindrich1
  •  
  • Schaier Pavel1
    Kostka Marek0
  •  
  • Bartoš Václav1
    Brejla Matěj0
  •  
  • Kamrád Jan0
    Skřehot Jaroslav1
  •  
  • Levák Jindrich1
    Herda Tomáš0
  •  
  • Volný_los0
    Schaier Pavel1
  •  
  • Bartoš Václav1
    Santorisová Martina0
  •  
  • Vrečka Patrik0
    Kamrád Jan1
  •  
  • Perutková Radka0
    Levák Jindrich1
  •  
  • Herda Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Pospiech Marek1
    Schaier Pavel0
  •  
  • Bartoš Václav0
    Sedláčik Patrik1
  •  
  • Skřehot Jaroslav1
    Santorisová Martina0
  •  
  • Vrečka Patrik0
    Brejla Matěj1
  •  
  • Kamrád Jan0
    Gehry Jan1
  •  
  • Kostka Marek1
    Perutková Radka0
  •  
  • Levák Jindrich0
    Stříbný Tomáš1
  •  
  • Herda Tomáš0
    Pospiech Marek1
  •  
  • Sedláčik Patrik1
    Skřehot Jaroslav0
  •  
  • Brejla Matěj0
    Gehry Jan1
  •  
  • Kostka Marek0
    Stříbný Tomáš1
  •  
  • Pospiech Marek0
    Sedláčik Patrik1
  •  
  • Gehry Jan0
    Stříbný Tomáš1
  •  
  • Sedláčik Patrik0
    Stříbný Tomáš1
  •  
  • Stříbný Tomáš1
    Gehry Jan0
  •  
  •  Stříbný Tomáš0
#Hráč nebo pár
1.Stříbný Tomáš [CZE015496]
2.Gehry Jan [CZE068755]
3.Sedláčik Patrik [CZE064936]
4.Schaier Pavel [CZE071190]
5.Pospiech Marek [CZE051694]
5.Levák Jindrich [CZE063856]
7.Bartoš Václav [CZE070019]
7.Skřehot Jaroslav [CZE054947]
9.Herda Tomáš [CZE056177]
9.Kamrád Jan [CZE036727]
9.Brejla Matěj [CZE072948]
9.Kostka Marek [CZE055523]
13.Santorisová Martina [CZE063772]
13.Vrečka Patrik [CZE072496]
13.Perutková Radka [CZE064748]
#Hráč nebo pár
1.Stříbný Tomáš [CZE015496]
2.Gehry Jan [CZE068755]
3.Sedláčik Patrik [CZE064936]
4.Schaier Pavel [CZE071190]
5.Pospiech Marek [CZE051694]
5.Levák Jindrich [CZE063856]
7.Bartoš Václav [CZE070019]
7.Skřehot Jaroslav [CZE054947]
9.Herda Tomáš [CZE056177]
9.Kamrád Jan [CZE036727]
9.Brejla Matěj [CZE072948]
9.Kostka Marek [CZE055523]
13.Santorisová Martina [CZE063772]
13.Vrečka Patrik [CZE072496]
13.Perutková Radka [CZE064748]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz