Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum10.08.2022
NázevYondu bar 10.8.
RozhodčíZahradníková Michaela
Počet hráčů23
Typ turnajeStředočeský pohár základní
MístoYondu bar, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bártl Michal [CZE056549]
Berenreiter Jan [CZE066487]
Cink Martin [CZE023415]
Dezort Filip [CZE073116]
Dubský Vladimír [CZE060623]
Dudek Pavel [CZE069708]
Dvořák Jan [CZE066366]
Filipi Štěpán [CZE062715]
Filipíková Petra [CZE047771]
Gratz Lumír [CZE020442]
Kopálek Petr [CZE032472]
Kozák Ondřej [CZE066756]
Krátký Jan [CZE054595]
Kroužková Alexandra [CZE051659]
Kuneš Filip [CZE069353]
Pospíšil Jan [CZE002683]
Rutar Pavel [CZE000832]
Souček Jan [CZE022836]
Šmejkalová Zdeňka [CZE050024]
Štefaňák Václav [CZE041964]
Štička Miroslav [CZE038163]
Viščak Marek [CZE006381]
Vlach Jakub [CZE064065]
1NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
2Yondu bar 10.8.--:--
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
4NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
5NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
6NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
7NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
  •  Kuneš Filip0
  • Kuneš Filip1
    Pospíšil Jan0
  •  
  • Rutar Pavel0
    Kuneš Filip1
  •  
  • Štička Miroslav0
    Rutar Pavel1
  •  
  • Cink Martin0
    Kuneš Filip1
  •  
  • Berenreiter Jan0
    Štička Miroslav1
  •  
  • Kozák Ondřej0
    Cink Martin1
  •  
  • Berenreiter Jan1
    Gratz Lumír0
  •  
  • Štička Miroslav1
    Vlach Jakub0
  •  
  • Viščak Marek0
    Kozák Ondřej1
  •  
  • Cink Martin1
    Filipíková Petra0
  •  
  • Dudek Pavel0
    Berenreiter Jan1
  •  
  • Štička Miroslav1
    Souček Jan0
  •  
  • Dubský Vladimír0
    Viščak Marek1
  •  
  • Cink Martin1
    Šmejkalová Zdeňka0
  •  
  • Krátký Jan0
    Dudek Pavel1
  •  
  • Volný_los0
    Berenreiter Jan1
  •  
  • Štička Miroslav1
    Kopálek Petr0
  •  
  • Souček Jan1
    Dvořák Jan0
  •  
  • Štefaňák Václav0
    Dubský Vladimír1
  •  
  • Filipi Štěpán0
    Viščak Marek1
  •  
  • Cink Martin1
    Dezort Filip0
  •  
  • Šmejkalová Zdeňka1
    Kroužková Alexandra0
  •  
  • Volný_los0
    Krátký Jan1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Štička Miroslav1
  •  
  • Souček Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Štefaňák Václav1
  •  
  • Filipi Štěpán1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Cink Martin1
  •  
  • Šmejkalová Zdeňka1
    Volný_los0
  •  
  • Kroužková Alexandra1
    Volný_los0
  •  
  • Bártl Michal1
    Krátký Jan0
  •  
  • Vlach Jakub1
    Volný_los0
  •  
  • Dezort Filip1
    Volný_los0
  •  
  • Viščak Marek1
    Volný_los0
  •  
  • Kuneš Filip1
    Štička Miroslav0
  •  
  • Gratz Lumír1
    Souček Jan0
  •  
  • Dubský Vladimír1
    Volný_los0
  •  
  • Dvořák Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Štefaňák Václav0
    Rutar Pavel1
  •  
  • Filipíková Petra1
    Filipi Štěpán0
  •  
  • Kopálek Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Berenreiter Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Pospíšil Jan1
    Cink Martin0
  •  
  • Šmejkalová Zdeňka0
    Kozák Ondřej1
  •  
  • Dudek Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Kroužková Alexandra0
    Bártl Michal1
  •  
  • Vlach Jakub1
    Dezort Filip0
  •  
  • Viščak Marek0
    Kuneš Filip1
  •  
  • Gratz Lumír1
    Dubský Vladimír0
  •  
  • Dvořák Jan0
    Rutar Pavel1
  •  
  • Filipíková Petra1
    Kopálek Petr0
  •  
  • Berenreiter Jan0
    Pospíšil Jan1
  •  
  • Kozák Ondřej1
    Dudek Pavel0
  •  
  • Bártl Michal1
    Vlach Jakub0
  •  
  • Kuneš Filip1
    Gratz Lumír0
  •  
  • Rutar Pavel1
    Filipíková Petra0
  •  
  • Pospíšil Jan1
    Kozák Ondřej0
  •  
  • Bártl Michal1
    Kuneš Filip0
  •  
  • Rutar Pavel0
    Pospíšil Jan1
  •  
  • Bártl Michal1
    Pospíšil Jan0
  •  
  • Bártl Michal0
    Kuneš Filip1
  •  
  • Bártl Michal0
    Kuneš Filip1
  •  
  •  Kuneš Filip0
#Hráč nebo pár
1.Kuneš Filip [CZE069353]
2.Bártl Michal [CZE056549]
3.Pospíšil Jan [CZE002683]
4.Rutar Pavel [CZE000832]
5.Štička Miroslav [CZE038163]
5.Cink Martin [CZE023415]
7.Berenreiter Jan [CZE066487]
7.Kozák Ondřej [CZE066756]
9.Filipíková Petra [CZE047771]
9.Viščak Marek [CZE006381]
9.Vlach Jakub [CZE064065]
9.Gratz Lumír [CZE020442]
13.Dudek Pavel [CZE069708]
13.Souček Jan [CZE022836]
13.Dubský Vladimír [CZE060623]
13.Šmejkalová Zdeňka [CZE050024]
17.Krátký Jan [CZE054595]
17.Kroužková Alexandra [CZE051659]
17.Dezort Filip [CZE073116]
17.Filipi Štěpán [CZE062715]
17.Štefaňák Václav [CZE041964]
17.Dvořák Jan [CZE066366]
17.Kopálek Petr [CZE032472]
#Hráč nebo pár
1.Kuneš Filip [CZE069353]
2.Bártl Michal [CZE056549]
3.Pospíšil Jan [CZE002683]
4.Rutar Pavel [CZE000832]
5.Štička Miroslav [CZE038163]
5.Cink Martin [CZE023415]
7.Berenreiter Jan [CZE066487]
7.Kozák Ondřej [CZE066756]
9.Filipíková Petra [CZE047771]
9.Viščak Marek [CZE006381]
9.Vlach Jakub [CZE064065]
9.Gratz Lumír [CZE020442]
13.Dudek Pavel [CZE069708]
13.Souček Jan [CZE022836]
13.Dubský Vladimír [CZE060623]
13.Šmejkalová Zdeňka [CZE050024]
17.Krátký Jan [CZE054595]
17.Kroužková Alexandra [CZE051659]
17.Dezort Filip [CZE073116]
17.Filipi Štěpán [CZE062715]
17.Štefaňák Václav [CZE041964]
17.Dvořák Jan [CZE066366]
17.Kopálek Petr [CZE032472]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz