Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum09.08.2022
NázevRestaurace ALFA dvojice
RozhodčíKučerová Ivana
Počet hráčů16
Typ turnajeStředočeský pohár dvojice
MístoAlfa, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bečvář David [CZE060331], Machalitzky Pavel [CZE067157]
Bolačka Tomáš [CZE057236], Endlicher Aleš [CZE067177]
Domáčková Karolína [CZE054453], Procházka Filip [CZE050596]
Fiala Petr [CZE030729], Pecha Ondřej [CZE044177]
Forman Martin [CZE062890], Frýdová Anita [CZE070334]
Henner Martin [CZE044560], Matěk Jan [CZE055561]
Hoffmann Martin [CZE000022], Saidl Zbyněk [CZE055711]
Korbel Tomáš [CZE061515], Holodňák Petr [CZE061203]
Mikeska Karel [CZE071268], Hubert Lukáš [CZE071504]
Pecha Martin [CZE044897], Hudík Zdeněk [CZE000261]
Pecháček Lukáš [CZE067809], Kučerová Ivana [CZE067412]
Rupík Tibor [CZE017662], Rupík Daniel [CZE061197]
Sarganek Martin [CZE068826], Vittek Petr [CZE066884]
Skálová Markéta [CZE063239], Lutišan Štefan [CZE039047]
Šafránek Martin [CZE045511], Kroužecká Adéla [CZE069042]
Šnejdarová Jitka [CZE060106], Pitra Jan [CZE056158]
1Restaurace ALFA dvojice--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
4--:--
Žádné utkání
5--:--
Žádné utkání
6--:--
Žádné utkání
7--:--
Žádné utkání
8--:--
Žádné utkání
  •  Šnejdarová, Pitra0
  • Bečvář, Machalitzky0
    Šnejdarová, Pitra1
  •  
  • Bečvář, Machalitzky1
    Domáčková, Procházka0
  •  
  • Bečvář, Machalitzky1
    Pecha, Hudík0
  •  
  • Domáčková, Procházka1
    Sarganek, Vittek0
  •  
  • Henner, Matěk0
    Bečvář, Machalitzky1
  •  
  • Skálová, Lutišan0
    Domáčková, Procházka1
  •  
  • Fiala, Pecha0
    Henner, Matěk1
  •  
  • Mikeska, Hubert0
    Bečvář, Machalitzky1
  •  
  • Pecháček, Kučerová0
    Skálová, Lutišan1
  •  
  • Domáčková, Procházka1
    Rupík, Rupík0
  •  
  • Forman, Frýdová0
    Fiala, Pecha1
  •  
  • Mikeska, Hubert1
    Šafránek, Kroužecká0
  •  
  • Pecháček, Kučerová1
    Bolačka, Endlicher0
  •  
  • Domáčková, Procházka1
    Korbel, Holodňák0
  •  
  • Forman, Frýdová0
    Rupík, Rupík1
  •  
  • Šnejdarová, Pitra1
    Fiala, Pecha0
  •  
  • Mikeska, Hubert0
    Pecha, Hudík1
  •  
  • Skálová, Lutišan1
    Šafránek, Kroužecká0
  •  
  • Bečvář, Machalitzky1
    Pecháček, Kučerová0
  •  
  • Bolačka, Endlicher0
    Sarganek, Vittek1
  •  
  • Domáčková, Procházka0
    Hoffmann, Saidl1
  •  
  • Henner, Matěk1
    Korbel, Holodňák0
  •  
  • Rupík, Rupík0
    Šnejdarová, Pitra1
  •  
  • Pecha, Hudík1
    Skálová, Lutišan0
  •  
  • Bečvář, Machalitzky0
    Sarganek, Vittek1
  •  
  • Hoffmann, Saidl1
    Henner, Matěk0
  •  
  • Šnejdarová, Pitra1
    Pecha, Hudík0
  •  
  • Sarganek, Vittek0
    Hoffmann, Saidl1
  •  
  • Šnejdarová, Pitra0
    Hoffmann, Saidl1
  •  
  • Hoffmann, Saidl1
    Šnejdarová, Pitra0
  •  
  •  Hoffmann, Saidl0
#Hráč nebo pár
1.Hoffmann Martin [CZE000022], Saidl Zbyněk [CZE055711]
2.Šnejdarová Jitka [CZE060106], Pitra Jan [CZE056158]
3.Bečvář David [CZE060331], Machalitzky Pavel [CZE067157]
4.Domáčková Karolína [CZE054453], Procházka Filip [CZE050596]
5.Pecha Martin [CZE044897], Hudík Zdeněk [CZE000261]
5.Sarganek Martin [CZE068826], Vittek Petr [CZE066884]
7.Henner Martin [CZE044560], Matěk Jan [CZE055561]
7.Skálová Markéta [CZE063239], Lutišan Štefan [CZE039047]
9.Rupík Tibor [CZE017662], Rupík Daniel [CZE061197]
9.Pecháček Lukáš [CZE067809], Kučerová Ivana [CZE067412]
9.Mikeska Karel [CZE071268], Hubert Lukáš [CZE071504]
9.Fiala Petr [CZE030729], Pecha Ondřej [CZE044177]
13.Forman Martin [CZE062890], Frýdová Anita [CZE070334]
13.Šafránek Martin [CZE045511], Kroužecká Adéla [CZE069042]
13.Bolačka Tomáš [CZE057236], Endlicher Aleš [CZE067177]
13.Korbel Tomáš [CZE061515], Holodňák Petr [CZE061203]
#Hráč nebo pár
1.Hoffmann Martin [CZE000022], Saidl Zbyněk [CZE055711]
2.Šnejdarová Jitka [CZE060106], Pitra Jan [CZE056158]
3.Bečvář David [CZE060331], Machalitzky Pavel [CZE067157]
4.Domáčková Karolína [CZE054453], Procházka Filip [CZE050596]
5.Pecha Martin [CZE044897], Hudík Zdeněk [CZE000261]
5.Sarganek Martin [CZE068826], Vittek Petr [CZE066884]
7.Henner Martin [CZE044560], Matěk Jan [CZE055561]
7.Skálová Markéta [CZE063239], Lutišan Štefan [CZE039047]
9.Rupík Tibor [CZE017662], Rupík Daniel [CZE061197]
9.Pecháček Lukáš [CZE067809], Kučerová Ivana [CZE067412]
9.Mikeska Karel [CZE071268], Hubert Lukáš [CZE071504]
9.Fiala Petr [CZE030729], Pecha Ondřej [CZE044177]
13.Forman Martin [CZE062890], Frýdová Anita [CZE070334]
13.Šafránek Martin [CZE045511], Kroužecká Adéla [CZE069042]
13.Bolačka Tomáš [CZE057236], Endlicher Aleš [CZE067177]
13.Korbel Tomáš [CZE061515], Holodňák Petr [CZE061203]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz