Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum08.08.2022
NázevLetní turnaj- pondělí
RozhodčíTrčková Kristýna
Počet hráčů9
Typ turnajeKlubový Open MSK - jednotlivci
MístoEso Bar, Ostrava
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Brejla Matěj [CZE072948]
Mráz Jaromír [CZE018863]
Niesner Lukáš [CZE064414]
Perutka Tomáš [CZE064749]
Perutková Radka [CZE064748]
Plonka Jan [CZE069317]
Sedláčik Patrik [CZE064936]
Valošek Aleš [CZE018262]
Zmrzlík Adam [CZE072006]
1Letní turnaj- pondělí--:--
Žádné utkání
2Letní turnaj- pondělí--:--
Žádné utkání
  •  Mráz Jaromír0
  • Mráz Jaromír1
    Zmrzlík Adam0
  •  
  • Mráz Jaromír1
    Sedláčik Patrik0
  •  
  • Mráz Jaromír1
    Niesner Lukáš0
  •  
  • Valošek Aleš0
    Sedláčik Patrik1
  •  
  • Mráz Jaromír1
    Brejla Matěj0
  •  
  • Perutková Radka0
    Valošek Aleš1
  •  
  • Mráz Jaromír1
    Perutka Tomáš0
  •  
  • Volný_los0
    Brejla Matěj1
  •  
  • Volný_los0
    Perutková Radka1
  •  
  • Volný_los0
    Valošek Aleš1
  •  
  • Volný_los0
    Mráz Jaromír1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Niesner Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Valošek Aleš1
    Mráz Jaromír0
  •  
  • Plonka Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Perutková Radka1
    Volný_los0
  •  
  • Sedláčik Patrik1
    Volný_los0
  •  
  • Brejla Matěj1
    Volný_los0
  •  
  • Zmrzlík Adam1
    Volný_los0
  •  
  • Perutka Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Niesner Lukáš1
    Valošek Aleš0
  •  
  • Plonka Jan1
    Perutková Radka0
  •  
  • Sedláčik Patrik1
    Brejla Matěj0
  •  
  • Zmrzlík Adam1
    Perutka Tomáš0
  •  
  • Niesner Lukáš0
    Plonka Jan1
  •  
  • Sedláčik Patrik0
    Zmrzlík Adam1
  •  
  • Plonka Jan1
    Zmrzlík Adam0
  •  
  • Plonka Jan1
    Mráz Jaromír0
  •  
  •  Plonka Jan0
#Hráč nebo pár
1.Plonka Jan [CZE069317]
2.Mráz Jaromír [CZE018863]
3.Zmrzlík Adam [CZE072006]
4.Sedláčik Patrik [CZE064936]
5.Niesner Lukáš [CZE064414]
5.Valošek Aleš [CZE018262]
7.Brejla Matěj [CZE072948]
7.Perutková Radka [CZE064748]
9.Perutka Tomáš [CZE064749]
#Hráč nebo pár
1.Plonka Jan [CZE069317]
2.Mráz Jaromír [CZE018863]
3.Zmrzlík Adam [CZE072006]
4.Sedláčik Patrik [CZE064936]
5.Niesner Lukáš [CZE064414]
5.Valošek Aleš [CZE018262]
7.Brejla Matěj [CZE072948]
7.Perutková Radka [CZE064748]
9.Perutka Tomáš [CZE064749]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz