Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum06.08.2022
NázevDKO odpadlíci
RozhodčíKrieglstein Radim
Počet hráčů23
Typ turnajeMO Plzeňského kraje - smíšený jednotl.
MístoSpolák Přeštice, Přeštice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bláhová Tereza [CZE061576]
Dlouhá Dobromila [CZE061495]
Dražka Jiří [CZE063672]
Dražková Martina [CZE073145]
Duchek Marcel [CZE073153]
Eberl Michal [CZE068994]
Fuchs Rudolf [CZE061579]
Jandovský Jakub [CZE041844]
Jůna Josef [CZE000320]
Kaiserová Tereza [CZE072395]
Klose Lukáš [CZE057586]
Lindner Ota [CZE061370]
Mužík Zdeněk st. [CZE048424]
Pluhař Vladimír [CZE000732]
Průchová Monika [CZE037938]
Rusnák Štefan [WRD067582]
Řehoř Martin [CZE057724]
Schröder Tomáš [CZE047099]
Sochorec Jaroslav [CZE073147]
Svobodová Petra [CZE052902]
Tomany Roman [CZE056125]
Valenčat Jan [CZE007039]
Zelený Petr [CZE065334]
1NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
2NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
4DKO odpadlíci--:--
Žádné utkání
5PORUCHA--:--
Žádné utkání
6DKO odpadlíci--:--
Žádné utkání
7NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
8NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
  •  Zelený Petr0
  • Pluhař Vladimír0
    Zelený Petr2
  •  
  • Pluhař Vladimír2
    Lindner Ota0
  •  
  • Pluhař Vladimír2
    Eberl Michal0
  •  
  • Lindner Ota2
    Schröder Tomáš0
  •  
  • Duchek Marcel0
    Pluhař Vladimír2
  •  
  • Lindner Ota2
    Klose Lukáš1
  •  
  • Duchek Marcel2
    Fuchs Rudolf0
  •  
  • Pluhař Vladimír1
    Jůna Josef0
  •  
  • Svobodová Petra0
    Lindner Ota2
  •  
  • Průchová Monika0
    Klose Lukáš1
  •  
  • Duchek Marcel2
    Valenčat Jan0
  •  
  • Pluhař Vladimír2
    Dražka Jiří0
  •  
  • Dlouhá Dobromila0
    Svobodová Petra2
  •  
  • Průchová Monika2
    Dražková Martina0
  •  
  • Duchek Marcel2
    Bláhová Tereza0
  •  
  • Volný_los0
    Valenčat Jan1
  •  
  • Pluhař Vladimír2
    Sochorec Jaroslav0
  •  
  • Dražka Jiří2
    Kaiserová Tereza0
  •  
  • Řehoř Martin0
    Dlouhá Dobromila1
  •  
  • Mužík Zdeněk st.0
    Svobodová Petra2
  •  
  • Průchová Monika1
    Tomany Roman0
  •  
  • Dražková Martina1
    Jandovský Jakub0
  •  
  • Volný_los0
    Duchek Marcel1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Pluhař Vladimír1
  •  
  • Dražka Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Řehoř Martin1
  •  
  • Mužík Zdeněk st.1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Průchová Monika1
  •  
  • Dražková Martina1
    Volný_los0
  •  
  • Jůna Josef1
    Volný_los0
  •  
  • Duchek Marcel1
    Jandovský Jakub2
  •  
  • Zelený Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Tomany Roman1
    Volný_los0
  •  
  • Svobodová Petra1
    Volný_los0
  •  
  • Fuchs Rudolf2
    Pluhař Vladimír1
  •  
  • Dražka Jiří1
    Dlouhá Dobromila2
  •  
  • Schröder Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Eberl Michal1
    Volný_los0
  •  
  • Kaiserová Tereza1
    Řehoř Martin0
  •  
  • Mužík Zdeněk st.0
    Klose Lukáš1
  •  
  • Sochorec Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Lindner Ota1
    Volný_los0
  •  
  • Valenčat Jan2
    Průchová Monika0
  •  
  • Bláhová Tereza2
    Dražková Martina1
  •  
  • Rusnák Štefan1
    Volný_los0
  •  
  • Jůna Josef2
    Jandovský Jakub0
  •  
  • Zelený Petr1
    Tomany Roman0
  •  
  • Svobodová Petra0
    Fuchs Rudolf2
  •  
  • Dlouhá Dobromila0
    Schröder Tomáš2
  •  
  • Eberl Michal2
    Kaiserová Tereza0
  •  
  • Klose Lukáš2
    Sochorec Jaroslav0
  •  
  • Lindner Ota2
    Valenčat Jan0
  •  
  • Bláhová Tereza0
    Rusnák Štefan2
  •  
  • Jůna Josef0
    Zelený Petr2
  •  
  • Fuchs Rudolf1
    Schröder Tomáš2
  •  
  • Eberl Michal2
    Klose Lukáš1
  •  
  • Lindner Ota1
    Rusnák Štefan2
  •  
  • Zelený Petr2
    Schröder Tomáš0
  •  
  • Eberl Michal0
    Rusnák Štefan2
  •  
  • Zelený Petr1
    Rusnák Štefan2
  •  
  • Rusnák Štefan0
    Zelený Petr2
  •  
  • Rusnák Štefan0
    Zelený Petr2
  •  
  •  Zelený Petr0
#Hráč nebo pár
1.Zelený Petr [CZE065334]
2.Rusnák Štefan [WRD067582]
3.Pluhař Vladimír [CZE000732]
4.Lindner Ota [CZE061370]
5.Eberl Michal [CZE068994]
5.Schröder Tomáš [CZE047099]
7.Duchek Marcel [CZE073153]
7.Klose Lukáš [CZE057586]
9.Průchová Monika [CZE037938]
9.Svobodová Petra [CZE052902]
9.Jůna Josef [CZE000320]
9.Fuchs Rudolf [CZE061579]
13.Dražková Martina [CZE073145]
13.Dlouhá Dobromila [CZE061495]
13.Dražka Jiří [CZE063672]
13.Valenčat Jan [CZE007039]
17.Jandovský Jakub [CZE041844]
17.Tomany Roman [CZE056125]
17.Mužík Zdeněk st. [CZE048424]
17.Řehoř Martin [CZE057724]
17.Kaiserová Tereza [CZE072395]
17.Sochorec Jaroslav [CZE073147]
17.Bláhová Tereza [CZE061576]
#Hráč nebo pár
1.Zelený Petr [CZE065334]
2.Rusnák Štefan [WRD067582]
3.Pluhař Vladimír [CZE000732]
4.Lindner Ota [CZE061370]
5.Eberl Michal [CZE068994]
5.Schröder Tomáš [CZE047099]
7.Duchek Marcel [CZE073153]
7.Klose Lukáš [CZE057586]
9.Průchová Monika [CZE037938]
9.Svobodová Petra [CZE052902]
9.Jůna Josef [CZE000320]
9.Fuchs Rudolf [CZE061579]
13.Dražková Martina [CZE073145]
13.Dlouhá Dobromila [CZE061495]
13.Dražka Jiří [CZE063672]
13.Valenčat Jan [CZE007039]
17.Jandovský Jakub [CZE041844]
17.Tomany Roman [CZE056125]
17.Mužík Zdeněk st. [CZE048424]
17.Řehoř Martin [CZE057724]
17.Kaiserová Tereza [CZE072395]
17.Sochorec Jaroslav [CZE073147]
17.Bláhová Tereza [CZE061576]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz