Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum06.08.2022
NázevMemoriál Ivoše Málka
RozhodčíŠoltys Zdenek
Počet hráčů28
Typ turnajeOpen Olomoucko smíšený
MístoSport Bar Česká Ves, Česká Ves
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bubeník Michal [CZE071057]
Dlouhý Luděk ml. [CZE069063]
Dlouhý Luděk St. [CZE069064]
Erlebach Filip [CZE073148]
Fohler Filip [CZE066196]
Hladký František [CZE051252]
Juřík Martin [CZE052029]
Juřík Tomáš [CZE055415]
Koukol Lukáš [CZE067501]
Kuběna Jaroslav [CZE036919]
Kuběna Lubomír [CZE035506]
Kuběnová Marcela [CZE029709]
Kuběnová Pavla [CZE036878]
Malaník Marek [CZE020012]
Malaníková Slavomíra [CZE020013]
Mičák Petr [CZE064283]
Minarčík David [CZE056903]
Nečesal Lukáš [CZE062191]
Palík Vladimír [CZE003461]
Přikryl Tomáš [CZE069060]
Strnka Tomáš [CZE058123]
Šembera Pavel [CZE054681]
Šesták Libor [CZE066082]
Šesták Pavel [CZE027040]
Šoltys Zdenek [CZE062628]
Šrutka Stanislav [CZE062195]
Šuranský Dominik [CZE067502]
Zahradník Vladimír [CZE058210]
1Memoriál Ivoše Málka--:--
Žádné utkání
2Memoriál Ivoše Málka--:--
Žádné utkání
3VOLNÝ--:--
Žádné utkání
4VOLNÝ--:--
Žádné utkání
  •  Hladký František0
  • Palík Vladimír1
    Hladký František2
  •  
  • Palík Vladimír2
    Dlouhý Luděk ml.0
  •  
  • Palík Vladimír2
    Minarčík David1
  •  
  • Dlouhý Luděk ml.2
    Juřík Martin0
  •  
  • Malaník Marek1
    Palík Vladimír2
  •  
  • Nečesal Lukáš0
    Dlouhý Luděk ml.2
  •  
  • Malaník Marek2
    Šrutka Stanislav0
  •  
  • Šesták Pavel0
    Palík Vladimír2
  •  
  • Nečesal Lukáš2
    Erlebach Filip0
  •  
  • Koukol Lukáš1
    Dlouhý Luděk ml.2
  •  
  • Malaník Marek2
    Fohler Filip1
  •  
  • Šesták Pavel2
    Dlouhý Luděk St.1
  •  
  • Zahradník Vladimír1
    Nečesal Lukáš2
  •  
  • Mičák Petr1
    Koukol Lukáš2
  •  
  • Juřík Tomáš1
    Malaník Marek2
  •  
  • Šembera Pavel0
    Fohler Filip2
  •  
  • Šesták Pavel2
    Šuranský Dominik0
  •  
  • Dlouhý Luděk St.2
    Bubeník Michal0
  •  
  • Zahradník Vladimír2
    Malaníková Slavomíra1
  •  
  • Kuběnová Pavla1
    Nečesal Lukáš2
  •  
  • Strnka Tomáš1
    Mičák Petr2
  •  
  • Koukol Lukáš2
    Přikryl Tomáš0
  •  
  • Volný_los0
    Juřík Tomáš1
  •  
  • Šembera Pavel2
    Kuběna Jaroslav0
  •  
  • Šesták Pavel2
    Kuběnová Marcela1
  •  
  • Dlouhý Luděk St.1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Zahradník Vladimír1
  •  
  • Šesták Libor1
    Kuběnová Pavla2
  •  
  • Strnka Tomáš2
    Kuběna Lubomír0
  •  
  • Koukol Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Přikryl Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Juřík Tomáš0
    Palík Vladimír2
  •  
  • Šembera Pavel0
    Mičák Petr2
  •  
  • Juřík Martin2
    Kuběna Jaroslav0
  •  
  • Nečesal Lukáš2
    Šesták Pavel0
  •  
  • Hladký František2
    Kuběnová Marcela0
  •  
  • Dlouhý Luděk St.0
    Malaníková Slavomíra2
  •  
  • Šrutka Stanislav1
    Volný_los0
  •  
  • Bubeník Michal1
    Volný_los0
  •  
  • Zahradník Vladimír0
    Dlouhý Luděk ml.2
  •  
  • Šesták Libor0
    Minarčík David2
  •  
  • Šuranský Dominik2
    Kuběnová Pavla0
  •  
  • Erlebach Filip2
    Strnka Tomáš1
  •  
  • Kuběna Lubomír0
    Fohler Filip2
  •  
  • Koukol Lukáš1
    Malaník Marek2
  •  
  • Šoltys Zdenek1
    Volný_los0
  •  
  • Přikryl Tomáš0
    Palík Vladimír2
  •  
  • Mičák Petr0
    Juřík Martin2
  •  
  • Nečesal Lukáš0
    Hladký František2
  •  
  • Malaníková Slavomíra0
    Šrutka Stanislav2
  •  
  • Bubeník Michal0
    Dlouhý Luděk ml.2
  •  
  • Minarčík David2
    Šuranský Dominik1
  •  
  • Erlebach Filip2
    Fohler Filip1
  •  
  • Malaník Marek0
    Šoltys Zdenek2
  •  
  • Palík Vladimír0
    Juřík Martin2
  •  
  • Hladký František2
    Šrutka Stanislav0
  •  
  • Dlouhý Luděk ml.0
    Minarčík David2
  •  
  • Erlebach Filip1
    Šoltys Zdenek2
  •  
  • Juřík Martin0
    Hladký František2
  •  
  • Minarčík David1
    Šoltys Zdenek2
  •  
  • Hladký František1
    Šoltys Zdenek2
  •  
  • Šoltys Zdenek1
    Hladký František2
  •  
  • Šoltys Zdenek2
    Hladký František0
  •  
  •  Šoltys Zdenek0
#Hráč nebo pár
1.Šoltys Zdenek [CZE062628]
2.Hladký František [CZE051252]
3.Palík Vladimír [CZE003461]
4.Dlouhý Luděk ml. [CZE069063]
5.Minarčík David [CZE056903]
5.Juřík Martin [CZE052029]
7.Malaník Marek [CZE020012]
7.Nečesal Lukáš [CZE062191]
9.Koukol Lukáš [CZE067501]
9.Erlebach Filip [CZE073148]
9.Šesták Pavel [CZE027040]
9.Šrutka Stanislav [CZE062195]
13.Mičák Petr [CZE064283]
13.Zahradník Vladimír [CZE058210]
13.Dlouhý Luděk St. [CZE069064]
13.Fohler Filip [CZE066196]
17.Přikryl Tomáš [CZE069060]
17.Strnka Tomáš [CZE058123]
17.Kuběnová Pavla [CZE036878]
17.Malaníková Slavomíra [CZE020013]
17.Bubeník Michal [CZE071057]
17.Šuranský Dominik [CZE067502]
17.Šembera Pavel [CZE054681]
17.Juřík Tomáš [CZE055415]
25.Kuběna Lubomír [CZE035506]
25.Šesták Libor [CZE066082]
25.Kuběnová Marcela [CZE029709]
25.Kuběna Jaroslav [CZE036919]
#Hráč nebo pár
1.Šoltys Zdenek [CZE062628]
2.Hladký František [CZE051252]
3.Palík Vladimír [CZE003461]
4.Dlouhý Luděk ml. [CZE069063]
5.Minarčík David [CZE056903]
5.Juřík Martin [CZE052029]
7.Malaník Marek [CZE020012]
7.Nečesal Lukáš [CZE062191]
9.Koukol Lukáš [CZE067501]
9.Erlebach Filip [CZE073148]
9.Šesták Pavel [CZE027040]
9.Šrutka Stanislav [CZE062195]
13.Mičák Petr [CZE064283]
13.Zahradník Vladimír [CZE058210]
13.Dlouhý Luděk St. [CZE069064]
13.Fohler Filip [CZE066196]
17.Přikryl Tomáš [CZE069060]
17.Strnka Tomáš [CZE058123]
17.Kuběnová Pavla [CZE036878]
17.Malaníková Slavomíra [CZE020013]
17.Bubeník Michal [CZE071057]
17.Šuranský Dominik [CZE067502]
17.Šembera Pavel [CZE054681]
17.Juřík Tomáš [CZE055415]
25.Kuběna Lubomír [CZE035506]
25.Šesták Libor [CZE066082]
25.Kuběnová Marcela [CZE029709]
25.Kuběna Jaroslav [CZE036919]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz