Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum02.08.2022
NázevOpen
RozhodčíSobotková Eva
Počet hráčů16
Typ turnajeBobr Cup
MístoPivnice Knihovna, Olomouc
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Benda Lukáš [CZE043587]
Březík Jan [CZE059919]
Dokoupil Aleš [CZE001481]
Dostál Milan [CZE059260]
Holub Juraj [CZE026733]
Kohoutek Vojtěch [CZE072684]
Novák Jakub [CZE072607]
Rédr Martin [CZE060392]
Sádecký Branislav [CZE053740]
Skýba Erik [CZE067492]
Špunda Michal [CZE046073]
Šurkal Martin [CZE060062]
Telíšek Michal [CZE000968]
Tomík Marek [CZE060482]
Trilč Patrik [CZE066862]
Zelený JIří [CZE069599]
1Open--:--
Žádné utkání
2NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
3Open--:--
Žádné utkání
  •  Benda Lukáš0
  • Benda Lukáš1
    Špunda Michal0
  •  
  • Benda Lukáš1
    Šurkal Martin0
  •  
  • Novák Jakub0
    Benda Lukáš1
  •  
  • Šurkal Martin1
    Trilč Patrik0
  •  
  • Novák Jakub1
    Dostál Milan0
  •  
  • Šurkal Martin1
    Tomík Marek0
  •  
  • Novák Jakub1
    Rédr Martin0
  •  
  • Telíšek Michal0
    Dostál Milan1
  •  
  • Šurkal Martin1
    Sádecký Branislav0
  •  
  • Tomík Marek1
    Dokoupil Aleš0
  •  
  • Novák Jakub1
    Kohoutek Vojtěch0
  •  
  • Telíšek Michal1
    Skýba Erik0
  •  
  • Březík Jan0
    Šurkal Martin1
  •  
  • Tomík Marek1
    Zelený JIří0
  •  
  • Novák Jakub0
    Dokoupil Aleš1
  •  
  • Kohoutek Vojtěch0
    Holub Juraj1
  •  
  • Benda Lukáš1
    Telíšek Michal0
  •  
  • Sádecký Branislav1
    Skýba Erik0
  •  
  • Dostál Milan1
    Březík Jan0
  •  
  • Šurkal Martin0
    Trilč Patrik1
  •  
  • Tomík Marek0
    Špunda Michal1
  •  
  • Zelený JIří0
    Rédr Martin1
  •  
  • Dokoupil Aleš0
    Holub Juraj1
  •  
  • Benda Lukáš1
    Sádecký Branislav0
  •  
  • Dostál Milan0
    Trilč Patrik1
  •  
  • Špunda Michal1
    Rédr Martin0
  •  
  • Holub Juraj1
    Benda Lukáš0
  •  
  • Trilč Patrik0
    Špunda Michal1
  •  
  • Holub Juraj1
    Špunda Michal0
  •  
  • Holub Juraj1
    Benda Lukáš0
  •  
  •  Holub Juraj0
#Hráč nebo pár
1.Holub Juraj [CZE026733]
2.Benda Lukáš [CZE043587]
3.Špunda Michal [CZE046073]
4.Šurkal Martin [CZE060062]
5.Novák Jakub [CZE072607]
5.Trilč Patrik [CZE066862]
7.Dostál Milan [CZE059260]
7.Tomík Marek [CZE060482]
9.Dokoupil Aleš [CZE001481]
9.Sádecký Branislav [CZE053740]
9.Telíšek Michal [CZE000968]
9.Rédr Martin [CZE060392]
13.Kohoutek Vojtěch [CZE072684]
13.Skýba Erik [CZE067492]
13.Březík Jan [CZE059919]
13.Zelený JIří [CZE069599]
#Hráč nebo pár
1.Holub Juraj [CZE026733]
2.Benda Lukáš [CZE043587]
3.Špunda Michal [CZE046073]
4.Šurkal Martin [CZE060062]
5.Novák Jakub [CZE072607]
5.Trilč Patrik [CZE066862]
7.Dostál Milan [CZE059260]
7.Tomík Marek [CZE060482]
9.Dokoupil Aleš [CZE001481]
9.Sádecký Branislav [CZE053740]
9.Telíšek Michal [CZE000968]
9.Rédr Martin [CZE060392]
13.Kohoutek Vojtěch [CZE072684]
13.Skýba Erik [CZE067492]
13.Březík Jan [CZE059919]
13.Zelený JIří [CZE069599]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz