Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum20.07.2022
Název501 DO
RozhodčíMarkovič Peter
Počet hráčů22
Typ turnajeJackpot Cup MSK - rozhodčí
MístoPerex, Orlová
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bojda Marek [CZE058183]
Durčák Petr [CZE070025]
Hanus Jaroslav [CZE030029]
Hanusová Helena [CZE071377]
Jendrulek Jan [CZE067852]
Kamas Roman [CZE060215]
Lestyan Martin [CZE069138]
Ligus Jan [CZE065830]
Ligus Martin [CZE061507]
Makula Dalibor [CZE071423]
Markovič Peter [CZE004020]
Maršálek Jaroslav [CZE058185]
Meisner Pavel [CZE069674]
Mrskoč Tomáš [CZE065875]
Paluv Viktor [CZE068223]
Pawlita Ondřej [CZE054678]
Pěnkava Jiří [CZE006279]
Pěnkava Tomáš [CZE069002]
Schimke Robert [CZE031558]
Sláma Miroslav [CZE061506]
Svoreň Juraj [CZE065201]
Šarina Petr [CZE011410]
1501 DO--:--
Žádné utkání
2501 DO--:--
Žádné utkání
3501 DO--:--
Žádné utkání
4501 DO--:--
Žádné utkání
  •  Schimke Robert0
  • Schimke Robert2
    Markovič Peter0
  •  
  • Pěnkava Tomáš0
    Schimke Robert2
  •  
  • Pěnkava Tomáš2
    Maršálek Jaroslav1
  •  
  • Schimke Robert2
    Jendrulek Jan1
  •  
  • Pěnkava Tomáš2
    Ligus Jan1
  •  
  • Pěnkava Jiří1
    Schimke Robert2
  •  
  • Kamas Roman1
    Pěnkava Tomáš2
  •  
  • Ligus Jan2
    Sláma Miroslav0
  •  
  • Pěnkava Jiří2
    Mrskoč Tomáš1
  •  
  • Schimke Robert2
    Meisner Pavel1
  •  
  • Hanus Jaroslav0
    Kamas Roman2
  •  
  • Ligus Jan2
    Lestyan Martin0
  •  
  • Pěnkava Jiří2
    Šarina Petr0
  •  
  • Schimke Robert2
    Ligus Martin1
  •  
  • Hanus Jaroslav2
    Svoreň Juraj1
  •  
  • Volný_los0
    Kamas Roman1
  •  
  • Hanusová Helena0
    Ligus Jan2
  •  
  • Lestyan Martin2
    Paluv Viktor0
  •  
  • Makula Dalibor0
    Pěnkava Jiří2
  •  
  • Bojda Marek0
    Šarina Petr2
  •  
  • Volný_los0
    Schimke Robert1
  •  
  • Durčák Petr0
    Ligus Martin2
  •  
  • Volný_los0
    Hanus Jaroslav1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Hanusová Helena1
  •  
  • Lestyan Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Makula Dalibor1
  •  
  • Bojda Marek1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Durčák Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Ligus Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Hanus Jaroslav1
    Markovič Peter2
  •  
  • Sláma Miroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Schimke Robert1
    Volný_los0
  •  
  • Šarina Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Pěnkava Tomáš2
    Hanusová Helena0
  •  
  • Lestyan Martin1
    Pěnkava Jiří2
  •  
  • Jendrulek Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Paluv Viktor1
    Volný_los0
  •  
  • Meisner Pavel2
    Makula Dalibor0
  •  
  • Bojda Marek0
    Pawlita Ondřej2
  •  
  • Ligus Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Maršálek Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Kamas Roman1
    Volný_los0
  •  
  • Svoreň Juraj2
    Durčák Petr0
  •  
  • Mrskoč Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Ligus Martin0
    Markovič Peter2
  •  
  • Sláma Miroslav2
    Schimke Robert1
  •  
  • Šarina Petr1
    Pěnkava Tomáš2
  •  
  • Pěnkava Jiří0
    Jendrulek Jan2
  •  
  • Paluv Viktor0
    Meisner Pavel2
  •  
  • Pawlita Ondřej2
    Ligus Jan1
  •  
  • Maršálek Jaroslav2
    Kamas Roman0
  •  
  • Svoreň Juraj1
    Mrskoč Tomáš2
  •  
  • Markovič Peter2
    Sláma Miroslav0
  •  
  • Pěnkava Tomáš0
    Jendrulek Jan2
  •  
  • Meisner Pavel1
    Pawlita Ondřej2
  •  
  • Maršálek Jaroslav2
    Mrskoč Tomáš0
  •  
  • Markovič Peter2
    Jendrulek Jan0
  •  
  • Pawlita Ondřej2
    Maršálek Jaroslav1
  •  
  • Markovič Peter1
    Pawlita Ondřej2
  •  
  • Pawlita Ondřej1
    Schimke Robert2
  •  
  • Pawlita Ondřej1
    Schimke Robert2
  •  
  •  Schimke Robert0
#Hráč nebo pár
1.Schimke Robert [CZE031558]
2.Pawlita Ondřej [CZE054678]
3.Markovič Peter [CZE004020]
4.Pěnkava Tomáš [CZE069002]
5.Maršálek Jaroslav [CZE058185]
5.Jendrulek Jan [CZE067852]
7.Ligus Jan [CZE065830]
7.Pěnkava Jiří [CZE006279]
9.Meisner Pavel [CZE069674]
9.Mrskoč Tomáš [CZE065875]
9.Sláma Miroslav [CZE061506]
9.Kamas Roman [CZE060215]
13.Ligus Martin [CZE061507]
13.Šarina Petr [CZE011410]
13.Lestyan Martin [CZE069138]
13.Hanus Jaroslav [CZE030029]
17.Durčák Petr [CZE070025]
17.Bojda Marek [CZE058183]
17.Makula Dalibor [CZE071423]
17.Paluv Viktor [CZE068223]
17.Hanusová Helena [CZE071377]
17.Svoreň Juraj [CZE065201]
#Hráč nebo pár
1.Schimke Robert [CZE031558]
2.Pawlita Ondřej [CZE054678]
3.Markovič Peter [CZE004020]
4.Pěnkava Tomáš [CZE069002]
5.Maršálek Jaroslav [CZE058185]
5.Jendrulek Jan [CZE067852]
7.Ligus Jan [CZE065830]
7.Pěnkava Jiří [CZE006279]
9.Meisner Pavel [CZE069674]
9.Mrskoč Tomáš [CZE065875]
9.Sláma Miroslav [CZE061506]
9.Kamas Roman [CZE060215]
13.Ligus Martin [CZE061507]
13.Šarina Petr [CZE011410]
13.Lestyan Martin [CZE069138]
13.Hanus Jaroslav [CZE030029]
17.Durčák Petr [CZE070025]
17.Bojda Marek [CZE058183]
17.Makula Dalibor [CZE071423]
17.Paluv Viktor [CZE068223]
17.Hanusová Helena [CZE071377]
17.Svoreň Juraj [CZE065201]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz