Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum18.07.2022
NázevJednotlivci
RozhodčíMarval Petr
Počet hráčů19
Typ turnajeStředočeský pohár základní
MístoU Pipkina, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Adámek Jaroslav [CZE004321]
Bláha Petr [CZE049371]
Fotr Pavel [CZE007196]
Hozman Stanislav [CZE043320]
Kindl Michael [CZE053826]
Kroužek Lukáš [CZE063090]
Marval Petr [CZE011036]
Marvalová Šárka [CZE066216]
Musil Milan [CZE072932]
Pecha Martin [CZE044897]
Pecha Ondřej [CZE044177]
Procházka Lubomír [CZE030947]
Rot Michal [CZE058097]
Roubíková Anna [CZE062850]
Řehoř Martin [CZE057724]
Stanko Jindřich [CZE010235]
Vankát Karel [CZE062361]
Zbořil Karel [CZE057352]
Zedník Martin [CZE061550]
1Jednotlivci--:--
Žádné utkání
2Jednotlivci--:--
Žádné utkání
3Jednotlivci--:--
Žádné utkání
4Jednotlivci--:--
Žádné utkání
  •  Pecha Martin0
  • Pecha Martin1
    Roubíková Anna0
  •  
  • Pecha Martin1
    Rot Michal0
  •  
  • Kroužek Lukáš0
    Pecha Martin1
  •  
  • Bláha Petr0
    Rot Michal1
  •  
  • Kroužek Lukáš1
    Řehoř Martin0
  •  
  • Bláha Petr1
    Zbořil Karel0
  •  
  • Kroužek Lukáš1
    Hozman Stanislav0
  •  
  • Marvalová Šárka0
    Řehoř Martin1
  •  
  • Bláha Petr1
    Procházka Lubomír0
  •  
  • Zbořil Karel1
    Stanko Jindřich0
  •  
  • Kroužek Lukáš1
    Kindl Michael0
  •  
  • Musil Milan0
    Marvalová Šárka1
  •  
  • Vankát Karel0
    Bláha Petr1
  •  
  • Zedník Martin0
    Zbořil Karel1
  •  
  • Kroužek Lukáš1
    Fotr Pavel0
  •  
  • Volný_los0
    Kindl Michael1
  •  
  • Volný_los0
    Musil Milan1
  •  
  • Volný_los0
    Marvalová Šárka1
  •  
  • Vankát Karel1
    Adámek Jaroslav0
  •  
  • Volný_los0
    Bláha Petr1
  •  
  • Volný_los0
    Zedník Martin1
  •  
  • Marval Petr0
    Zbořil Karel1
  •  
  • Volný_los0
    Kroužek Lukáš1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Vankát Karel1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Marval Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Řehoř Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Zbořil Karel1
    Kroužek Lukáš0
  •  
  • Zedník Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Rot Michal1
    Volný_los0
  •  
  • Hozman Stanislav1
    Volný_los0
  •  
  • Bláha Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Adámek Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Pecha Ondřej1
    Volný_los0
  •  
  • Marvalová Šárka1
    Volný_los0
  •  
  • Pecha Martin1
    Vankát Karel0
  •  
  • Stanko Jindřich1
    Volný_los0
  •  
  • Musil Milan1
    Volný_los0
  •  
  • Kindl Michael1
    Volný_los0
  •  
  • Procházka Lubomír1
    Volný_los0
  •  
  • Roubíková Anna1
    Marval Petr0
  •  
  • Fotr Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Řehoř Martin1
    Zbořil Karel0
  •  
  • Zedník Martin0
    Rot Michal1
  •  
  • Hozman Stanislav1
    Bláha Petr0
  •  
  • Adámek Jaroslav0
    Pecha Ondřej1
  •  
  • Marvalová Šárka0
    Pecha Martin1
  •  
  • Stanko Jindřich1
    Musil Milan0
  •  
  • Kindl Michael0
    Procházka Lubomír1
  •  
  • Roubíková Anna1
    Fotr Pavel0
  •  
  • Řehoř Martin0
    Rot Michal1
  •  
  • Hozman Stanislav0
    Pecha Ondřej1
  •  
  • Pecha Martin1
    Stanko Jindřich0
  •  
  • Procházka Lubomír0
    Roubíková Anna1
  •  
  • Rot Michal0
    Pecha Ondřej1
  •  
  • Pecha Martin0
    Roubíková Anna1
  •  
  • Pecha Ondřej1
    Roubíková Anna0
  •  
  • Pecha Ondřej1
    Pecha Martin0
  •  
  •  Pecha Ondřej0
#Hráč nebo pár
1.Pecha Ondřej [CZE044177]
2.Pecha Martin [CZE044897]
3.Roubíková Anna [CZE062850]
4.Rot Michal [CZE058097]
5.Kroužek Lukáš [CZE063090]
5.Bláha Petr [CZE049371]
7.Řehoř Martin [CZE057724]
7.Zbořil Karel [CZE057352]
9.Stanko Jindřich [CZE010235]
9.Procházka Lubomír [CZE030947]
9.Marvalová Šárka [CZE066216]
9.Hozman Stanislav [CZE043320]
13.Zedník Martin [CZE061550]
13.Vankát Karel [CZE062361]
13.Musil Milan [CZE072932]
13.Kindl Michael [CZE053826]
17.Marval Petr [CZE011036]
17.Adámek Jaroslav [CZE004321]
17.Fotr Pavel [CZE007196]
#Hráč nebo pár
1.Pecha Ondřej [CZE044177]
2.Pecha Martin [CZE044897]
3.Roubíková Anna [CZE062850]
4.Rot Michal [CZE058097]
5.Kroužek Lukáš [CZE063090]
5.Bláha Petr [CZE049371]
7.Řehoř Martin [CZE057724]
7.Zbořil Karel [CZE057352]
9.Stanko Jindřich [CZE010235]
9.Procházka Lubomír [CZE030947]
9.Marvalová Šárka [CZE066216]
9.Hozman Stanislav [CZE043320]
13.Zedník Martin [CZE061550]
13.Vankát Karel [CZE062361]
13.Musil Milan [CZE072932]
13.Kindl Michael [CZE053826]
17.Marval Petr [CZE011036]
17.Adámek Jaroslav [CZE004321]
17.Fotr Pavel [CZE007196]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz