Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum18.07.2022
NázevCross
RozhodčíVávrová Jana
Počet hráčů11
Typ turnajeJackpot Cup MSK - rozhodčí
MístoCross bar 1, Frýdek-Místek
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bocviňok Bohumil [CZE000362]
Buščík Miroslav [CZE068346]
Dulava Petr [CZE059544]
Gajdošík Nicolas [CZE068333]
Ivan Martin [CZE068799]
Káňa Tomáš [CZE058864]
Rumian Libor [CZE038511]
Strmeňová Marcela [CZE067503]
Ševčíková Barbora [CZE064802]
Vávrová Jana [CZE052734]
Vizner Jaroslav [CZE059408]
1Cross --:--
Žádné utkání
2Cross --:--
Žádné utkání
  •  Gajdošík Nicolas0
  • Gajdošík Nicolas2
    Buščík Miroslav0
  •  
  • Gajdošík Nicolas2
    Bocviňok Bohumil1
  •  
  • Gajdošík Nicolas2
    Strmeňová Marcela0
  •  
  • Bocviňok Bohumil2
    Ivan Martin0
  •  
  • Gajdošík Nicolas2
    Káňa Tomáš0
  •  
  • Vizner Jaroslav1
    Bocviňok Bohumil2
  •  
  • Vávrová Jana0
    Gajdošík Nicolas2
  •  
  • Volný_los0
    Káňa Tomáš1
  •  
  • Vizner Jaroslav2
    Ševčíková Barbora0
  •  
  • Bocviňok Bohumil2
    Dulava Petr1
  •  
  • Volný_los0
    Vávrová Jana1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Vizner Jaroslav1
  •  
  • Bocviňok Bohumil1
    Volný_los0
  •  
  • Dulava Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Vávrová Jana0
    Rumian Libor2
  •  
  • Ševčíková Barbora1
    Volný_los0
  •  
  • Strmeňová Marcela1
    Volný_los0
  •  
  • Káňa Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Vizner Jaroslav1
    Ivan Martin2
  •  
  • Bocviňok Bohumil1
    Gajdošík Nicolas2
  •  
  • Buščík Miroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Dulava Petr1
    Rumian Libor2
  •  
  • Ševčíková Barbora1
    Strmeňová Marcela2
  •  
  • Káňa Tomáš0
    Ivan Martin2
  •  
  • Gajdošík Nicolas0
    Buščík Miroslav2
  •  
  • Rumian Libor2
    Strmeňová Marcela0
  •  
  • Ivan Martin0
    Buščík Miroslav2
  •  
  • Rumian Libor2
    Buščík Miroslav0
  •  
  • Rumian Libor2
    Gajdošík Nicolas0
  •  
  •  Rumian Libor0
#Hráč nebo pár
1.Rumian Libor [CZE038511]
2.Gajdošík Nicolas [CZE068333]
3.Buščík Miroslav [CZE068346]
4.Bocviňok Bohumil [CZE000362]
5.Strmeňová Marcela [CZE067503]
5.Ivan Martin [CZE068799]
7.Káňa Tomáš [CZE058864]
7.Vizner Jaroslav [CZE059408]
9.Dulava Petr [CZE059544]
9.Ševčíková Barbora [CZE064802]
9.Vávrová Jana [CZE052734]
#Hráč nebo pár
1.Rumian Libor [CZE038511]
2.Gajdošík Nicolas [CZE068333]
3.Buščík Miroslav [CZE068346]
4.Bocviňok Bohumil [CZE000362]
5.Strmeňová Marcela [CZE067503]
5.Ivan Martin [CZE068799]
7.Káňa Tomáš [CZE058864]
7.Vizner Jaroslav [CZE059408]
9.Dulava Petr [CZE059544]
9.Ševčíková Barbora [CZE064802]
9.Vávrová Jana [CZE052734]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz