Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum13.07.2022
Název501 DO
RozhodčíMarkovič Peter
Počet hráčů18
Typ turnajeJackpot Cup MSK - rozhodčí
MístoPerex, Orlová
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bergr Alexander [CZE071342]
Bojda Marek [CZE058183]
Hanus Jaroslav [CZE030029]
Hanusová Helena [CZE071377]
Jekielek Ivan [CZE068497]
Jekielková Marta [CZE068609]
Lestyan Martin [CZE069138]
Ligus Jan [CZE065830]
Ligus Martin [CZE061507]
Maršálek Jaroslav [CZE058185]
Mazurová Eliška [CZE072338]
Novák Jan [CZE068070]
Paluv Viktor [CZE068223]
Pawlita Ondřej [CZE054678]
Schimke Robert [CZE031558]
Sliva Adam [CZE068496]
Svoreň Juraj [CZE065201]
Ullrichová Jana [CZE070270]
1501 DO--:--
Žádné utkání
2501 DO--:--
Žádné utkání
3501 DO--:--
Žádné utkání
4501 DO--:--
Žádné utkání
  •  Ligus Jan0
  • Ligus Jan2
    Pawlita Ondřej1
  •  
  • Lestyan Martin1
    Ligus Jan2
  •  
  • Jekielek Ivan0
    Lestyan Martin2
  •  
  • Ligus Jan2
    Paluv Viktor0
  •  
  • Sliva Adam0
    Jekielek Ivan2
  •  
  • Schimke Robert0
    Ligus Jan2
  •  
  • Sliva Adam2
    Ligus Martin0
  •  
  • Hanus Jaroslav0
    Jekielek Ivan2
  •  
  • Schimke Robert2
    Jekielková Marta0
  •  
  • Ullrichová Jana0
    Ligus Jan2
  •  
  • Sliva Adam2
    Bojda Marek1
  •  
  • Maršálek Jaroslav0
    Hanus Jaroslav2
  •  
  • Schimke Robert2
    Bergr Alexander0
  •  
  • Ullrichová Jana2
    Hanusová Helena0
  •  
  • Sliva Adam2
    Mazurová Eliška0
  •  
  • Volný_los0
    Bojda Marek1
  •  
  • Volný_los0
    Maršálek Jaroslav1
  •  
  • Volný_los0
    Hanus Jaroslav1
  •  
  • Volný_los0
    Schimke Robert1
  •  
  • Volný_los0
    Bergr Alexander1
  •  
  • Volný_los0
    Ullrichová Jana1
  •  
  • Hanusová Helena2
    Svoreň Juraj0
  •  
  • Volný_los0
    Sliva Adam1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Hanusová Helena1
    Volný_los0
  •  
  • Svoreň Juraj1
    Volný_los0
  •  
  • Jekielek Ivan2
    Sliva Adam0
  •  
  • Ullrichová Jana1
    Volný_los0
  •  
  • Paluv Viktor1
    Volný_los0
  •  
  • Bergr Alexander1
    Volný_los0
  •  
  • Pawlita Ondřej1
    Volný_los0
  •  
  • Schimke Robert1
    Volný_los0
  •  
  • Ligus Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Hanus Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Ligus Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Maršálek Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Lestyan Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Bojda Marek1
    Volný_los0
  •  
  • Novák Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Jekielková Marta2
    Hanusová Helena0
  •  
  • Mazurová Eliška1
    Volný_los0
  •  
  • Svoreň Juraj0
    Jekielek Ivan2
  •  
  • Ullrichová Jana0
    Paluv Viktor2
  •  
  • Bergr Alexander0
    Pawlita Ondřej2
  •  
  • Schimke Robert1
    Ligus Martin2
  •  
  • Hanus Jaroslav0
    Ligus Jan2
  •  
  • Maršálek Jaroslav0
    Lestyan Martin2
  •  
  • Bojda Marek0
    Novák Jan2
  •  
  • Jekielková Marta2
    Mazurová Eliška1
  •  
  • Jekielek Ivan0
    Paluv Viktor2
  •  
  • Pawlita Ondřej2
    Ligus Martin0
  •  
  • Ligus Jan1
    Lestyan Martin2
  •  
  • Novák Jan2
    Jekielková Marta1
  •  
  • Paluv Viktor1
    Pawlita Ondřej2
  •  
  • Lestyan Martin0
    Novák Jan2
  •  
  • Pawlita Ondřej0
    Novák Jan2
  •  
  • Novák Jan2
    Ligus Jan0
  •  
  •  Novák Jan0
#Hráč nebo pár
1.Novák Jan [CZE068070]
2.Ligus Jan [CZE065830]
3.Pawlita Ondřej [CZE054678]
4.Lestyan Martin [CZE069138]
5.Jekielek Ivan [CZE068497]
5.Paluv Viktor [CZE068223]
7.Sliva Adam [CZE068496]
7.Schimke Robert [CZE031558]
9.Ullrichová Jana [CZE070270]
9.Jekielková Marta [CZE068609]
9.Hanus Jaroslav [CZE030029]
9.Ligus Martin [CZE061507]
13.Hanusová Helena [CZE071377]
13.Bergr Alexander [CZE071342]
13.Maršálek Jaroslav [CZE058185]
13.Bojda Marek [CZE058183]
17.Svoreň Juraj [CZE065201]
17.Mazurová Eliška [CZE072338]
#Hráč nebo pár
1.Novák Jan [CZE068070]
2.Ligus Jan [CZE065830]
3.Pawlita Ondřej [CZE054678]
4.Lestyan Martin [CZE069138]
5.Jekielek Ivan [CZE068497]
5.Paluv Viktor [CZE068223]
7.Sliva Adam [CZE068496]
7.Schimke Robert [CZE031558]
9.Ullrichová Jana [CZE070270]
9.Jekielková Marta [CZE068609]
9.Hanus Jaroslav [CZE030029]
9.Ligus Martin [CZE061507]
13.Hanusová Helena [CZE071377]
13.Bergr Alexander [CZE071342]
13.Maršálek Jaroslav [CZE058185]
13.Bojda Marek [CZE058183]
17.Svoreň Juraj [CZE065201]
17.Mazurová Eliška [CZE072338]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz