Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum18.06.2022
NázevMixŠvýcar
RozhodčíŠmrha Jan
Počet hráčů14
Typ turnajeMixy Plzeň
MístoKlub OKO Plzeň, Plzeň
PlánŠvýcarský systém
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Eisenhamerová Lucie [CZE070055], Štěpánek Libor [CZE069607]
Filipová Šárka [CZE064956], Filip Václav [CZE006477]
Fleišmanová Markéta [CZE001085], Fleišman Zdeněk ml. [CZE002211]
Homolová Andrea [CZE065873], Žatkuliak Tomáš [CZE065287]
Ječmenová Martina [CZE070259], Horňák Róbert [CZE072291]
Kvasničková Marcela [CZE059986], Mošnička Michael [CZE013253]
Moravcová Jana [CZE048433], Mikuš Milan [CZE044706]
Paitlová Klára [CZE042472], Šmíd Marek [CZE031343]
Rainerová Olga [CZE066619], Pavlovič Jiří [CZE063474]
Reinišová Lucie [CZE050867], Weishäupl Filip [CZE063387]
Růžková Lenka [CZE072170], Růžek Zdeněk [CZE008445]
Špačková Tereza [CZE003914], Pelan Jiří [CZE068381]
Štruncová Michaela [CZE037119], Přerovský Vladimír [CZE023442]
Tomášková Ilona [CZE000600], Dvořák Jan [CZE000462]
1VOLNÝ--:--
Žádné utkání
2VOLNÝ--:--
Žádné utkání
3VOLNÝ--:--
Žádné utkání
4MixŠvýcar--:--
Žádné utkání
5MixŠvýcar--:--
Žádné utkání
6MixŠvýcar--:--
Žádné utkání
7MixŠvýcar--:--
Žádné utkání
8MixŠvýcar--:--
Žádné utkání
9MixŠvýcar--:--
Žádné utkání
10MixŠvýcar--:--
Žádné utkání
11VOLNÝ--:--
Žádné utkání
  • 1

  • Růžková, Růžek1
    Tomášková, Dvořák3
  •  
  • Štruncová, Přerovský3
    Moravcová, Mikuš1
  •  
  • Rainerová, Pavlovič3
    Homolová, Žatkuliak1
  •  
  • Filipová, Filip2
    Ječmenová, Horňák2
  •  
  • Fleišmanová, Fleišman0
    Špačková, Pelan4
  •  
  • Kvasničková, Mošnička3
    Eisenhamerová, Štěpánek1
  •  
  • Reinišová, Weishäupl0
    Paitlová, Šmíd4
  •  
  • 2

  • Reinišová, Weishäupl0
    Fleišmanová, Fleišman4
  •  
  • Eisenhamerová, Štěpánek2
    Homolová, Žatkuliak2
  •  
  • Moravcová, Mikuš3
    Ječmenová, Horňák1
  •  
  • Růžková, Růžek2
    Filipová, Filip2
  •  
  • Kvasničková, Mošnička0
    Rainerová, Pavlovič4
  •  
  • Štruncová, Přerovský1
    Tomášková, Dvořák3
  •  
  • Paitlová, Šmíd3
    Špačková, Pelan1
  •  
  • 3

  • Reinišová, Weishäupl3
    Eisenhamerová, Štěpánek1
  •  
  • Ječmenová, Horňák4
    Kvasničková, Mošnička0
  •  
  • Homolová, Žatkuliak2
    Růžková, Růžek2
  •  
  • Fleišmanová, Fleišman3
    Moravcová, Mikuš1
  •  
  • Filipová, Filip3
    Štruncová, Přerovský1
  •  
  • Špačková, Pelan0
    Tomášková, Dvořák4
  •  
  • Paitlová, Šmíd4
    Rainerová, Pavlovič0
  •  
  • 4

  • Kvasničková, Mošnička0
    Reinišová, Weishäupl4
  •  
  • Eisenhamerová, Štěpánek3
    Moravcová, Mikuš1
  •  
  • Homolová, Žatkuliak3
    Štruncová, Přerovský1
  •  
  • Růžková, Růžek0
    Špačková, Pelan4
  •  
  • Fleišmanová, Fleišman4
    Ječmenová, Horňák0
  •  
  • Filipová, Filip0
    Rainerová, Pavlovič4
  •  
  • Tomášková, Dvořák2
    Paitlová, Šmíd2
  •  
#Hráč/iBodyBSBH
1.Paitlová Klára [CZE042472],Šmíd Marek [CZE031343]1339123
2.Tomášková Ilona [CZE000600],Dvořák Jan [CZE000462]123395
3.Rainerová Olga [CZE066619],Pavlovič Jiří [CZE063474]113164
4.Fleišmanová Markéta [CZE001085],Fleišman Zdeněk ml. [CZE002211]112974
5.Špačková Tereza [CZE003914],Pelan Jiří [CZE068381]94177
6.Homolová Andrea [CZE065873],Žatkuliak Tomáš [CZE065287]82953
7.Reinišová Lucie [CZE050867],Weishäupl Filip [CZE063387]73433
8.Filipová Šárka [CZE064956],Filip Václav [CZE006477]72942
9.Ječmenová Martina [CZE070259],Horňák Róbert [CZE072291]72732
10.Eisenhamerová Lucie [CZE070055],Štěpánek Libor [CZE069607]72444
11.Štruncová Michaela [CZE037119],Přerovský Vladimír [CZE023442]63345
12.Moravcová Jana [CZE048433],Mikuš Milan [CZE044706]63145
13.Růžková Lenka [CZE072170],Růžek Zdeněk [CZE008445]53642
14.Kvasničková Marcela [CZE059986],Mošnička Michael [CZE013253]33221
#Hráč/iBodyBSBH
1.Paitlová Klára [CZE042472],Šmíd Marek [CZE031343]1339123
2.Tomášková Ilona [CZE000600],Dvořák Jan [CZE000462]123395
3.Rainerová Olga [CZE066619],Pavlovič Jiří [CZE063474]113164
4.Fleišmanová Markéta [CZE001085],Fleišman Zdeněk ml. [CZE002211]112974
5.Špačková Tereza [CZE003914],Pelan Jiří [CZE068381]94177
6.Homolová Andrea [CZE065873],Žatkuliak Tomáš [CZE065287]82953
7.Reinišová Lucie [CZE050867],Weishäupl Filip [CZE063387]73433
8.Filipová Šárka [CZE064956],Filip Václav [CZE006477]72942
9.Ječmenová Martina [CZE070259],Horňák Róbert [CZE072291]72732
10.Eisenhamerová Lucie [CZE070055],Štěpánek Libor [CZE069607]72444
11.Štruncová Michaela [CZE037119],Přerovský Vladimír [CZE023442]63345
12.Moravcová Jana [CZE048433],Mikuš Milan [CZE044706]63145
13.Růžková Lenka [CZE072170],Růžek Zdeněk [CZE008445]53642
14.Kvasničková Marcela [CZE059986],Mošnička Michael [CZE013253]33221
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


Comgate

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2024 Insion.cz