Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum16.06.2022
NázevSedmiboj
RozhodčíJanisch Erik
Počet hráčů27
Typ turnajeSeven tour - Damníkovský sedmiboj
MístoHospoda KD, Damnikov
PlánTabulka
Typ hryHra na body za výhru
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Dubišar Jakub [CZE054508]
Farhat Mohamed Fakher [CZE067116]
Fotr Kamil [CZE009291]
Fotr Pavel [CZE007196]
Horák Richard [CZE049274]
Horáková Adéla [CZE067148]
Janisch Erik [CZE023957]
Janischová Nikol [CZE052146]
Jebousek Luděk [CZE053990]
Jebousková Barbora [CZE052147]
Jetleb Zdeněk [CZE033023]
Klofanda Miloslav [CZE050668]
Kouba Petr [CZE027610]
Kunert Daniel [CZE052470]
Morawetz Oldřiška [CZE034962]
Morawetz Petr [CZE013251]
Motyčka Jakub [CZE033900]
Motyčka Tomáš [CZE022118]
Mrázek Jiří [CZE059973]
Otruba Miroslav [CZE064105]
Otrubová Kristýna [CZE072445]
Rédová Kateřina [CZE064178]
Sodomková Nikola [CZE059507]
Sopoušek Rostislav [CZE027605]
Vařejčko Ondřej [CZE070510]
Vařejčko Roman [CZE070511]
Vítek Josef [CZE072236]

#HráčiBodyLegy

#Hráč/i
1.Morawetz Petr [CZE013251]
2.Motyčka Jakub [CZE033900]
3.Motyčka Tomáš [CZE022118]
4.Farhat Mohamed Fakher [CZE067116]
5.Jetleb Zdeněk [CZE033023]
6.Horák Richard [CZE049274]
7.Kouba Petr [CZE027610]
8.Kunert Daniel [CZE052470]
9.Fotr Kamil [CZE009291]
10.Otrubová Kristýna [CZE072445]
11.Janischová Nikol [CZE052146]
12.Fotr Pavel [CZE007196]
13.Janisch Erik [CZE023957]
14.Vařejčko Roman [CZE070511]
15.Mrázek Jiří [CZE059973]
16.Morawetz Oldřiška [CZE034962]
17.Jebousková Barbora [CZE052147]
18.Klofanda Miloslav [CZE050668]
19.Jebousek Luděk [CZE053990]
20.Otruba Miroslav [CZE064105]
21.Sodomková Nikola [CZE059507]
22.Vařejčko Ondřej [CZE070510]
23.Rédová Kateřina [CZE064178]
24.Dubišar Jakub [CZE054508]
25.Horáková Adéla [CZE067148]
26.Sopoušek Rostislav [CZE027605]
27.Vítek Josef [CZE072236]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz