Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 25.05.2022 |
Název | 501 DO |
Rozhodčí | Farská Jana |
Počet hráčů | 15 |
Typ turnaje | Vítězná středa zvýhodněný |
Místo | Sportcentrum, Vítězná |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bubaň Pavel [CZE011871] | |
Farská Jana [CZE024452] | |
Hilčík Petr [CZE034062] | |
Ježek Tomáš [CZE040352] | |
Jurčíková Marie [CZE004267] | |
Kohout Jaroslav [CZE062649] | |
Pácalt Jaroslav [CZE001641] | |
Palendal Michal [CZE071881] | |
Petera Jiří [CZE072212] | |
Skácel Patrik [CZE066091] | |
Sobolík Miloš [CZE001542] | |
Svoboda Stanislav [CZE039561] | |
Šimanovská Lucie [CZE062208] | |
Torák Ivan [CZE032962] | |
Torák Jakub [CZE070397] |
1501 DO--:--
Žádné utkání
2501 DO--:--
Žádné utkání
- Sobolík Miloš0
Sobolík Miloš 2 Skácel Patrik 0
Sobolík Miloš 2 Pácalt Jaroslav 1
Hilčík Petr 0 Sobolík Miloš 2 Kohout Jaroslav 1 Pácalt Jaroslav 2
Svoboda Stanislav 1 Hilčík Petr 2 Farská Jana 1 Kohout Jaroslav 2
Torák Ivan 0 Svoboda Stanislav 2 Hilčík Petr 2 Torák Jakub 1 Šimanovská Lucie 0 Farská Jana 2 Kohout Jaroslav 2 Jurčíková Marie 0
Volný_los 0 Torák Ivan 1 Hilčík Petr 2 Petera Jiří 0 Šimanovská Lucie 2 Palendal Michal 1 Ježek Tomáš 1 Kohout Jaroslav 2
Jurčíková Marie 1 Volný_los 0 Bubaň Pavel 2 Torák Ivan 0 Hilčík Petr 1 Farská Jana 2 Petera Jiří 0 Sobolík Miloš 2 Pácalt Jaroslav 2 Šimanovská Lucie 1 Torák Jakub 2 Palendal Michal 0 Svoboda Stanislav 2 Ježek Tomáš 0 Skácel Patrik 2 Kohout Jaroslav 0
Jurčíková Marie 0 Bubaň Pavel 2 Farská Jana 1 Sobolík Miloš 2 Pácalt Jaroslav 2 Torák Jakub 1 Svoboda Stanislav 0 Skácel Patrik 2
Bubaň Pavel 2 Sobolík Miloš 0 Pácalt Jaroslav 0 Skácel Patrik 2
Bubaň Pavel 2 Skácel Patrik 0
Bubaň Pavel 2 Sobolík Miloš 1
- Bubaň Pavel0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Bubaň Pavel [CZE011871] |
2. | Sobolík Miloš [CZE001542] |
3. | Skácel Patrik [CZE066091] |
4. | Pácalt Jaroslav [CZE001641] |
5. | Hilčík Petr [CZE034062] |
5. | Kohout Jaroslav [CZE062649] |
7. | Svoboda Stanislav [CZE039561] |
7. | Farská Jana [CZE024452] |
9. | Jurčíková Marie [CZE004267] |
9. | Šimanovská Lucie [CZE062208] |
9. | Torák Jakub [CZE070397] |
9. | Torák Ivan [CZE032962] |
13. | Petera Jiří [CZE072212] |
13. | Palendal Michal [CZE071881] |
13. | Ježek Tomáš [CZE040352] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Bubaň Pavel [CZE011871] |
2. | Sobolík Miloš [CZE001542] |
3. | Skácel Patrik [CZE066091] |
4. | Pácalt Jaroslav [CZE001641] |
5. | Hilčík Petr [CZE034062] |
5. | Kohout Jaroslav [CZE062649] |
7. | Svoboda Stanislav [CZE039561] |
7. | Farská Jana [CZE024452] |
9. | Jurčíková Marie [CZE004267] |
9. | Šimanovská Lucie [CZE062208] |
9. | Torák Jakub [CZE070397] |
9. | Torák Ivan [CZE032962] |
13. | Petera Jiří [CZE072212] |
13. | Palendal Michal [CZE071881] |
13. | Ježek Tomáš [CZE040352] |
Tento turnaj nemá přihlášky online