Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum23.05.2022
NázevMO
RozhodčíSvoboda Radek
Počet hráčů24
Typ turnajeZa Vodojemem Tour - základní
MístoZa Vodojemem, Chrudim
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Borovanský Karel [CZE003802]
Capoušková Dagmar [CZE058649]
Čapek Denis [CZE071399]
Čapek Stanislav [CZE011949]
Čavajda Dominik [CZE043803]
Černý Josef [CZE037530]
Doležalová Miluše [CZE000676]
Grgurevič Patrik [CZE070628]
Havelka Martin [CZE012308]
Jelínek Radek [CZE003293]
Kavalír Adam [CZE071069]
Kišš Marek [CZE070892]
Kopecký Michal [CZE023520]
Kopecký Pavel [CZE036397]
Mach Milan [CZE019996]
Novotná Jiřina [CZE049730]
Pilař Lukáš [CZE071750]
Polášek David [CZE069382]
Popelka Radek [CZE061331]
Sadílková Vlasta [CZE013692]
Svoboda Ondřej [CZE057659]
Svoboda Radek [CZE005558]
Tejchman Jiří [CZE058604]
Vágnerová Alena [CZE051526]
1MO--:--
Žádné utkání
2MO--:--
Žádné utkání
3PORUCHA--:--
Žádné utkání
4MO--:--
Žádné utkání
5PORUCHA--:--
Žádné utkání
  •  Kopecký Michal0
  • Kopecký Michal2
    Kišš Marek0
  •  
  • Grgurevič Patrik0
    Kopecký Michal2
  •  
  • Pilař Lukáš1
    Grgurevič Patrik2
  •  
  • Kopecký Michal2
    Tejchman Jiří1
  •  
  • Pilař Lukáš2
    Popelka Radek1
  •  
  • Sadílková Vlasta0
    Kopecký Michal2
  •  
  • Černý Josef0
    Pilař Lukáš2
  •  
  • Popelka Radek2
    Mach Milan0
  •  
  • Novotná Jiřina0
    Sadílková Vlasta2
  •  
  • Kopecký Michal2
    Svoboda Ondřej1
  •  
  • Černý Josef2
    Kopecký Pavel0
  •  
  • Popelka Radek2
    Čapek Stanislav0
  •  
  • Novotná Jiřina2
    Havelka Martin0
  •  
  • Kopecký Michal2
    Borovanský Karel1
  •  
  • Černý Josef2
    Doležalová Miluše1
  •  
  • Kopecký Pavel2
    Jelínek Radek0
  •  
  • Kavalír Adam0
    Popelka Radek2
  •  
  • Svoboda Radek0
    Čapek Stanislav2
  •  
  • Novotná Jiřina2
    Čapek Denis0
  •  
  • Polášek David1
    Havelka Martin2
  •  
  • Vágnerová Alena0
    Kopecký Michal2
  •  
  • Capoušková Dagmar1
    Borovanský Karel2
  •  
  • Volný_los0
    Černý Josef1
  •  
  • Kopecký Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Kavalír Adam1
  •  
  • Svoboda Radek1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Novotná Jiřina1
  •  
  • Polášek David1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Vágnerová Alena1
  •  
  • Capoušková Dagmar1
    Volný_los0
  •  
  • Mach Milan1
    Volný_los0
  •  
  • Černý Josef0
    Borovanský Karel2
  •  
  • Čavajda Dominik2
    Kopecký Pavel0
  •  
  • Kopecký Michal1
    Volný_los0
  •  
  • Havelka Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Tejchman Jiří2
    Kavalír Adam0
  •  
  • Pilař Lukáš2
    Svoboda Radek0
  •  
  • Čapek Denis1
    Volný_los0
  •  
  • Čapek Stanislav1
    Volný_los0
  •  
  • Svoboda Ondřej2
    Novotná Jiřina1
  •  
  • Popelka Radek2
    Polášek David0
  •  
  • Grgurevič Patrik1
    Volný_los0
  •  
  • Jelínek Radek1
    Volný_los0
  •  
  • Vágnerová Alena0
    Sadílková Vlasta2
  •  
  • Kišš Marek2
    Capoušková Dagmar0
  •  
  • Doležalová Miluše1
    Volný_los0
  •  
  • Mach Milan2
    Borovanský Karel0
  •  
  • Čavajda Dominik2
    Kopecký Michal1
  •  
  • Havelka Martin0
    Tejchman Jiří2
  •  
  • Pilař Lukáš2
    Čapek Denis0
  •  
  • Čapek Stanislav1
    Svoboda Ondřej2
  •  
  • Popelka Radek0
    Grgurevič Patrik2
  •  
  • Jelínek Radek0
    Sadílková Vlasta2
  •  
  • Kišš Marek2
    Doležalová Miluše0
  •  
  • Mach Milan0
    Čavajda Dominik2
  •  
  • Tejchman Jiří2
    Pilař Lukáš0
  •  
  • Svoboda Ondřej1
    Grgurevič Patrik2
  •  
  • Sadílková Vlasta0
    Kišš Marek2
  •  
  • Čavajda Dominik2
    Tejchman Jiří0
  •  
  • Grgurevič Patrik0
    Kišš Marek2
  •  
  • Čavajda Dominik2
    Kišš Marek0
  •  
  • Čavajda Dominik2
    Kopecký Michal0
  •  
  •  Čavajda Dominik0
#Hráč nebo pár
1.Čavajda Dominik [CZE043803]
2.Kopecký Michal [CZE023520]
3.Kišš Marek [CZE070892]
4.Grgurevič Patrik [CZE070628]
5.Pilař Lukáš [CZE071750]
5.Tejchman Jiří [CZE058604]
7.Popelka Radek [CZE061331]
7.Sadílková Vlasta [CZE013692]
9.Svoboda Ondřej [CZE057659]
9.Novotná Jiřina [CZE049730]
9.Mach Milan [CZE019996]
9.Černý Josef [CZE037530]
13.Borovanský Karel [CZE003802]
13.Havelka Martin [CZE012308]
13.Čapek Stanislav [CZE011949]
13.Kopecký Pavel [CZE036397]
17.Capoušková Dagmar [CZE058649]
17.Vágnerová Alena [CZE051526]
17.Polášek David [CZE069382]
17.Čapek Denis [CZE071399]
17.Svoboda Radek [CZE005558]
17.Kavalír Adam [CZE071069]
17.Jelínek Radek [CZE003293]
17.Doležalová Miluše [CZE000676]
#Hráč nebo pár
1.Čavajda Dominik [CZE043803]
2.Kopecký Michal [CZE023520]
3.Kišš Marek [CZE070892]
4.Grgurevič Patrik [CZE070628]
5.Pilař Lukáš [CZE071750]
5.Tejchman Jiří [CZE058604]
7.Popelka Radek [CZE061331]
7.Sadílková Vlasta [CZE013692]
9.Svoboda Ondřej [CZE057659]
9.Novotná Jiřina [CZE049730]
9.Mach Milan [CZE019996]
9.Černý Josef [CZE037530]
13.Borovanský Karel [CZE003802]
13.Havelka Martin [CZE012308]
13.Čapek Stanislav [CZE011949]
13.Kopecký Pavel [CZE036397]
17.Capoušková Dagmar [CZE058649]
17.Vágnerová Alena [CZE051526]
17.Polášek David [CZE069382]
17.Čapek Denis [CZE071399]
17.Svoboda Radek [CZE005558]
17.Kavalír Adam [CZE071069]
17.Jelínek Radek [CZE003293]
17.Doležalová Miluše [CZE000676]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz