Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum17.05.2022
NázevDoplňkáč
RozhodčíTéra Marek
Počet hráčů15
Typ turnajeTruToulka doplňkový
MístoDružba, Trutnov
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Adámek Ondřej [CZE063915]
Bílek Pavel [CZE026189]
Brož Marcel [CZE063925]
Bubaň Pavel [CZE011871]
Charvátová Lucie [CZE062208]
Kárász Josef [CZE034819]
Kocianová Pavlína [CZE059336]
Suk Stanislav [CZE036843]
Svobodová Andrea [CZE026800]
Šedivý David [CZE070327]
Šilar David [CZE001122]
Štefl Dominik [CZE030844]
Téra Marek [CZE049748]
Tlustý Ladislav [CZE014137]
Tomm Petr [CZE066539]
1Doplňkáč --:--
Žádné utkání
2Doplňkáč --:--
Žádné utkání
3Doplňkáč --:--
Žádné utkání
  •  Téra Marek0
  • Téra Marek2
    Štefl Dominik0
  •  
  • Téra Marek2
    Bubaň Pavel1
  •  
  • Téra Marek2
    Brož Marcel1
  •  
  • Svobodová Andrea1
    Bubaň Pavel2
  •  
  • Téra Marek2
    Suk Stanislav1
  •  
  • Svobodová Andrea2
    Kárász Josef1
  •  
  • Téra Marek2
    Adámek Ondřej0
  •  
  • Kocianová Pavlína1
    Suk Stanislav2
  •  
  • Svobodová Andrea2
    Tomm Petr1
  •  
  • Tlustý Ladislav0
    Kárász Josef2
  •  
  • Volný_los0
    Téra Marek1
  •  
  • Kocianová Pavlína2
    Bílek Pavel0
  •  
  • Svobodová Andrea2
    Charvátová Lucie0
  •  
  • Šedivý David0
    Tlustý Ladislav2
  •  
  • Kárász Josef1
    Volný_los0
  •  
  • Brož Marcel2
    Téra Marek1
  •  
  • Štefl Dominik2
    Kocianová Pavlína1
  •  
  • Bílek Pavel1
    Tomm Petr2
  •  
  • Bubaň Pavel2
    Svobodová Andrea1
  •  
  • Charvátová Lucie0
    Suk Stanislav2
  •  
  • Adámek Ondřej2
    Šedivý David0
  •  
  • Šilar David2
    Tlustý Ladislav0
  •  
  • Kárász Josef0
    Brož Marcel2
  •  
  • Štefl Dominik2
    Tomm Petr1
  •  
  • Bubaň Pavel2
    Suk Stanislav0
  •  
  • Adámek Ondřej0
    Šilar David2
  •  
  • Brož Marcel0
    Štefl Dominik2
  •  
  • Bubaň Pavel1
    Šilar David2
  •  
  • Štefl Dominik0
    Šilar David2
  •  
  • Šilar David2
    Téra Marek1
  •  
  •  Šilar David0
#Hráč nebo pár
1.Šilar David [CZE001122]
2.Téra Marek [CZE049748]
3.Štefl Dominik [CZE030844]
4.Bubaň Pavel [CZE011871]
5.Brož Marcel [CZE063925]
5.Svobodová Andrea [CZE026800]
7.Suk Stanislav [CZE036843]
7.Kárász Josef [CZE034819]
9.Tlustý Ladislav [CZE014137]
9.Tomm Petr [CZE066539]
9.Kocianová Pavlína [CZE059336]
9.Adámek Ondřej [CZE063915]
13.Bílek Pavel [CZE026189]
13.Charvátová Lucie [CZE062208]
13.Šedivý David [CZE070327]
#Hráč nebo pár
1.Šilar David [CZE001122]
2.Téra Marek [CZE049748]
3.Štefl Dominik [CZE030844]
4.Bubaň Pavel [CZE011871]
5.Brož Marcel [CZE063925]
5.Svobodová Andrea [CZE026800]
7.Suk Stanislav [CZE036843]
7.Kárász Josef [CZE034819]
9.Tlustý Ladislav [CZE014137]
9.Tomm Petr [CZE066539]
9.Kocianová Pavlína [CZE059336]
9.Adámek Ondřej [CZE063915]
13.Bílek Pavel [CZE026189]
13.Charvátová Lucie [CZE062208]
13.Šedivý David [CZE070327]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz