Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum16.05.2022
NázevJC Zkušební Corso
RozhodčíČáp Milan
Počet hráčů22
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoCorso, Děčín
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Capilová Lucie [CZE034929]
Capoušek Josef [CZE034203]
Curkan Milan [CZE028413]
Glomšíček Martin [CZE030020]
Glotzer Roman [CZE006218]
Hájková Klára [CZE008561]
Hajzner Radek [CZE071723]
Hikyš Marek [CZE066673]
Jančíková Jana [CZE012531]
Janka Jiří [CZE003991]
Janků Milan [CZE072051]
Klimková Eliška [SVK101125]
Klimm Tomáš [CZE071397]
Kolářová Sabina [CZE035396]
Kolavík Tomáš [CZE025575]
Nová Naděžda [CZE060740]
Novak Ladislav [CZE071310]
Nováková Gabriela [CZE002707]
Slavíčková Denisa [CZE069802]
Slavík Přemysl [CZE072071]
Sýkora Pavel [CZE071566]
Sýkorová Helena [CZE044088]
1JC Zkušební Corso--:--
Žádné utkání
2JC Zkušební Corso--:--
Žádné utkání
  •  Slavíčková Denisa0
  • Klimková Eliška0
    Slavíčková Denisa1
  •  
  • Sýkora Pavel0
    Klimková Eliška1
  •  
  • Sýkora Pavel1
    Slavík Přemysl0
  •  
  • Hajzner Radek0
    Klimková Eliška1
  •  
  • Glomšíček Martin0
    Sýkora Pavel1
  •  
  • Hajzner Radek1
    Capoušek Josef0
  •  
  • Hájková Klára0
    Glomšíček Martin1
  •  
  • Sýkora Pavel1
    Janků Milan0
  •  
  • Hajzner Radek1
    Klimm Tomáš0
  •  
  • Nováková Gabriela0
    Capoušek Josef1
  •  
  • Jančíková Jana0
    Hájková Klára1
  •  
  • Sýkora Pavel1
    Hikyš Marek0
  •  
  • Hajzner Radek1
    Novak Ladislav0
  •  
  • Nová Naděžda0
    Nováková Gabriela1
  •  
  • Jančíková Jana1
    Janka Jiří0
  •  
  • Volný_los0
    Hájková Klára1
  •  
  • Sýkorová Helena0
    Sýkora Pavel1
  •  
  • Hikyš Marek1
    Curkan Milan0
  •  
  • Kolářová Sabina0
    Hajzner Radek1
  •  
  • Novak Ladislav1
    Glotzer Roman0
  •  
  • Volný_los0
    Nová Naděžda1
  •  
  • Kolavík Tomáš0
    Nováková Gabriela1
  •  
  • Volný_los0
    Jančíková Jana1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Sýkorová Helena1
  •  
  • Hikyš Marek1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Kolářová Sabina1
  •  
  • Novak Ladislav1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Kolavík Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Nováková Gabriela1
    Volný_los0
  •  
  • Capilová Lucie1
    Jančíková Jana0
  •  
  • Janků Milan1
    Volný_los0
  •  
  • Nová Naděžda1
    Volný_los0
  •  
  • Glomšíček Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Glotzer Roman1
    Sýkorová Helena0
  •  
  • Klimková Eliška1
    Hikyš Marek0
  •  
  • Hajzner Radek1
    Volný_los0
  •  
  • Curkan Milan1
    Volný_los0
  •  
  • Slavík Přemysl1
    Kolářová Sabina0
  •  
  • Capoušek Josef1
    Novak Ladislav0
  •  
  • Sýkora Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Hájková Klára1
    Volný_los0
  •  
  • Klimm Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Slavíčková Denisa1
    Kolavík Tomáš0
  •  
  • Janka Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Nováková Gabriela0
    Capilová Lucie1
  •  
  • Janků Milan1
    Nová Naděžda0
  •  
  • Glomšíček Martin1
    Glotzer Roman0
  •  
  • Klimková Eliška1
    Hajzner Radek0
  •  
  • Curkan Milan0
    Slavík Přemysl1
  •  
  • Capoušek Josef1
    Sýkora Pavel0
  •  
  • Hájková Klára0
    Klimm Tomáš1
  •  
  • Slavíčková Denisa1
    Janka Jiří0
  •  
  • Capilová Lucie1
    Janků Milan0
  •  
  • Glomšíček Martin0
    Klimková Eliška1
  •  
  • Slavík Přemysl1
    Capoušek Josef0
  •  
  • Klimm Tomáš0
    Slavíčková Denisa1
  •  
  • Capilová Lucie1
    Klimková Eliška0
  •  
  • Slavík Přemysl0
    Slavíčková Denisa1
  •  
  • Capilová Lucie1
    Slavíčková Denisa0
  •  
  • Capilová Lucie0
    Slavíčková Denisa1
  •  
  • Capilová Lucie0
    Slavíčková Denisa1
  •  
  •  Slavíčková Denisa0
#Hráč nebo pár
1.Slavíčková Denisa [CZE069802]
2.Capilová Lucie [CZE034929]
3.Klimková Eliška [SVK101125]
4.Sýkora Pavel [CZE071566]
5.Slavík Přemysl [CZE072071]
5.Hajzner Radek [CZE071723]
7.Glomšíček Martin [CZE030020]
7.Capoušek Josef [CZE034203]
9.Nováková Gabriela [CZE002707]
9.Klimm Tomáš [CZE071397]
9.Janků Milan [CZE072051]
9.Hájková Klára [CZE008561]
13.Nová Naděžda [CZE060740]
13.Novak Ladislav [CZE071310]
13.Hikyš Marek [CZE066673]
13.Jančíková Jana [CZE012531]
17.Kolavík Tomáš [CZE025575]
17.Glotzer Roman [CZE006218]
17.Kolářová Sabina [CZE035396]
17.Curkan Milan [CZE028413]
17.Sýkorová Helena [CZE044088]
17.Janka Jiří [CZE003991]
#Hráč nebo pár
1.Slavíčková Denisa [CZE069802]
2.Capilová Lucie [CZE034929]
3.Klimková Eliška [SVK101125]
4.Sýkora Pavel [CZE071566]
5.Slavík Přemysl [CZE072071]
5.Hajzner Radek [CZE071723]
7.Glomšíček Martin [CZE030020]
7.Capoušek Josef [CZE034203]
9.Nováková Gabriela [CZE002707]
9.Klimm Tomáš [CZE071397]
9.Janků Milan [CZE072051]
9.Hájková Klára [CZE008561]
13.Nová Naděžda [CZE060740]
13.Novak Ladislav [CZE071310]
13.Hikyš Marek [CZE066673]
13.Jančíková Jana [CZE012531]
17.Kolavík Tomáš [CZE025575]
17.Glotzer Roman [CZE006218]
17.Kolářová Sabina [CZE035396]
17.Curkan Milan [CZE028413]
17.Sýkorová Helena [CZE044088]
17.Janka Jiří [CZE003991]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz