Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum17.05.2022
Název16_501Do
RozhodčíPolka Martin
Počet hráčů18
Typ turnajeGoldstar open Nové Město pod Smrkem
MístoKlub Šipkárna, Nové Město pod Smrkem
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Augustin Roland [CZE008829]
Baborák Jan [CZE071001]
Bareš Luboš [CZE071002]
Beneš Zdeněk [CZE048468]
Frankel Benjamin [CZE036525]
Kadera Jakub [CZE051064]
Kotrbatý Milan [CZE061417]
Mičunovič Miroslav [CZE069566]
Mičunvič Miroslav [CZE069562]
Pacovský Tomáš [CZE066193]
Polka Martin [CZE058505]
Rajn Filip [CZE064409]
Suk Daniel [CZE059236]
Šindler Jan [CZE011435]
Šindler Jaroslav [CZE001815]
Tichý Petr [CZE034669]
Zavadil Lukáš [CZE034680]
Zrubec Lukáš [CZE068660]
116_501Do--:--
Žádné utkání
216_501Do--:--
Žádné utkání
316_501Do--:--
Žádné utkání
  •  Polka Martin0
  • Šindler Jaroslav0
    Polka Martin2
  •  
  • Frankel Benjamin1
    Šindler Jaroslav2
  •  
  • Beneš Zdeněk0
    Frankel Benjamin2
  •  
  • Šindler Jaroslav2
    Pacovský Tomáš0
  •  
  • Kadera Jakub0
    Beneš Zdeněk2
  •  
  • Šindler Jaroslav2
    Mičunovič Miroslav1
  •  
  • Kadera Jakub2
    Šindler Jan0
  •  
  • Beneš Zdeněk2
    Kotrbatý Milan0
  •  
  • Šindler Jaroslav2
    Zrubec Lukáš0
  •  
  • Zavadil Lukáš1
    Mičunovič Miroslav2
  •  
  • Kadera Jakub2
    Baborák Jan0
  •  
  • Tichý Petr0
    Beneš Zdeněk2
  •  
  • Šindler Jaroslav2
    Rajn Filip1
  •  
  • Bareš Luboš0
    Zavadil Lukáš2
  •  
  • Kadera Jakub2
    Mičunvič Miroslav1
  •  
  • Volný_los0
    Baborák Jan1
  •  
  • Volný_los0
    Tichý Petr1
  •  
  • Volný_los0
    Beneš Zdeněk1
  •  
  • Volný_los0
    Šindler Jaroslav1
  •  
  • Volný_los0
    Rajn Filip1
  •  
  • Volný_los0
    Bareš Luboš1
  •  
  • Augustin Roland1
    Zavadil Lukáš2
  •  
  • Volný_los0
    Kadera Jakub1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Augustin Roland1
    Volný_los0
  •  
  • Zavadil Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Kotrbatý Milan2
    Kadera Jakub0
  •  
  • Pacovský Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Bareš Luboš1
    Volný_los0
  •  
  • Polka Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Rajn Filip1
    Volný_los0
  •  
  • Šindler Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Šindler Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Beneš Zdeněk1
    Volný_los0
  •  
  • Mičunovič Miroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Frankel Benjamin1
    Volný_los0
  •  
  • Tichý Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Baborák Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Zrubec Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Augustin Roland0
    Suk Daniel2
  •  
  • Mičunvič Miroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Zavadil Lukáš1
    Kotrbatý Milan2
  •  
  • Pacovský Tomáš2
    Bareš Luboš1
  •  
  • Polka Martin2
    Rajn Filip1
  •  
  • Šindler Jan2
    Šindler Jaroslav0
  •  
  • Beneš Zdeněk1
    Mičunovič Miroslav2
  •  
  • Frankel Benjamin2
    Tichý Petr1
  •  
  • Baborák Jan0
    Zrubec Lukáš2
  •  
  • Suk Daniel2
    Mičunvič Miroslav0
  •  
  • Kotrbatý Milan1
    Pacovský Tomáš2
  •  
  • Polka Martin2
    Šindler Jan0
  •  
  • Mičunovič Miroslav1
    Frankel Benjamin2
  •  
  • Zrubec Lukáš1
    Suk Daniel2
  •  
  • Pacovský Tomáš0
    Polka Martin2
  •  
  • Frankel Benjamin0
    Suk Daniel2
  •  
  • Polka Martin1
    Suk Daniel2
  •  
  • Suk Daniel0
    Polka Martin2
  •  
  • Suk Daniel2
    Polka Martin1
  •  
  •  Suk Daniel0
#Hráč nebo pár
1.Suk Daniel [CZE059236]
2.Polka Martin [CZE058505]
3.Šindler Jaroslav [CZE001815]
4.Frankel Benjamin [CZE036525]
5.Beneš Zdeněk [CZE048468]
5.Pacovský Tomáš [CZE066193]
7.Kadera Jakub [CZE051064]
7.Mičunovič Miroslav [CZE069566]
9.Zavadil Lukáš [CZE034680]
9.Zrubec Lukáš [CZE068660]
9.Kotrbatý Milan [CZE061417]
9.Šindler Jan [CZE011435]
13.Bareš Luboš [CZE071002]
13.Rajn Filip [CZE064409]
13.Tichý Petr [CZE034669]
13.Baborák Jan [CZE071001]
17.Augustin Roland [CZE008829]
17.Mičunvič Miroslav [CZE069562]
#Hráč nebo pár
1.Suk Daniel [CZE059236]
2.Polka Martin [CZE058505]
3.Šindler Jaroslav [CZE001815]
4.Frankel Benjamin [CZE036525]
5.Beneš Zdeněk [CZE048468]
5.Pacovský Tomáš [CZE066193]
7.Kadera Jakub [CZE051064]
7.Mičunovič Miroslav [CZE069566]
9.Zavadil Lukáš [CZE034680]
9.Zrubec Lukáš [CZE068660]
9.Kotrbatý Milan [CZE061417]
9.Šindler Jan [CZE011435]
13.Bareš Luboš [CZE071002]
13.Rajn Filip [CZE064409]
13.Tichý Petr [CZE034669]
13.Baborák Jan [CZE071001]
17.Augustin Roland [CZE008829]
17.Mičunvič Miroslav [CZE069562]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz