Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum07.05.2022
NázevOPEN BDC 1
RozhodčíUhříček Břetislav
Počet hráčů64
Typ turnajeOpen
MístoDům kultury, Žďár nad Sázavou
PlánKO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Albrecht Lukáš [CZE054036]
Benda Lukáš [CZE026430]
Beran Petr [CZE056483]
Bittner Jaroslav [CZE063916]
Bláhová Tereza [CZE061576]
Bocko Petr [CZE023664]
Březík Jan [CZE059919]
Čermák Daniel [CZE062212]
Číla Radoslav [CZE055339]
Dlouhá Dobromila [CZE061495]
Dostál Jaromír [CZE021065]
Drtikol Tomáš [CZE065536]
Faltín Jaroslav [CZE047353]
Fiala Bedřich [CZE061216]
Fiala Miroslav [CZE062353]
Frimlová Pavla [CZE063215]
Goldmannová Anna [CZE039588]
Görner Vít [CZE001596]
Hájek Luboš [CZE050567]
Hajná Alena [CZE065973]
Hanák Patrik [CZE061501]
Holeček Zdeněk [CZE029121]
Hromádko Leoš [CZE032994]
Charvátová Lucie [CZE062208]
Jenšík Ondřej [CZE057906]
Jozová Markéta [CZE058478]
Klose Lukáš [CZE057586]
Kolář Libor [CZE024498]
Kolářová Jiřina [CZE024578]
Koptiš Marek [CZE040097]
Krajčo Jana [CZE055052]
Krotovych Oleh [CZE060945]
Krouželová Viola [CZE039591]
Linhart Zdeněk [CZE043683]
Linhartová Hana [CZE045575]
Mácha Zbyněk [CZE065691]
Malina Robert [CZE031336]
Navrátil Karel [CZE009044]
Petrželka Miloš [CZE054766]
Popďakunik Lukáš [CZE018951]
Reinišová Lucie [CZE050867]
Rupík Tibor [CZE017662]
Rusnák Štefan [WRD067582]
Rybka Václav [CZE054769]
Sedláček David [CZE066340]
Smékal Roman [CZE004471]
Sobotková Eva [CZE035591]
Staněk Miroslav [CZE046650]
Steidl František [CZE053355]
Strašil Pavel [CZE015487]
Surma Stanislav [CZE001546]
Svoboda Libor [CZE026803]
Svobodová Andrea [CZE026800]
Svobodová Petra [CZE052902]
Šáro Michal [CZE039824]
Šmrha Jan [CZE000448]
Špunda Michal [CZE046073]
Tlustý Ladislav [CZE014137]
Trnka Jiří [CZE032649]
Vranková Julie [CZE062101]
Vrzalová Eliška [CZE059389]
Weishäupl Filip [CZE063387]
Zubal Miloš [CZE065589]
Žoha Michal [CZE055450]
1VOLNÝ--:--
Žádné utkání
2VOLNÝ--:--
Žádné utkání
3VOLNÝ--:--
Žádné utkání
4VOLNÝ--:--
Žádné utkání
5VOLNÝ--:--
Žádné utkání
6VOLNÝ--:--
Žádné utkání
7VOLNÝ--:--
Žádné utkání
8VOLNÝ--:--
Žádné utkání
9VOLNÝ--:--
Žádné utkání
10VOLNÝ--:--
Žádné utkání
11VOLNÝ--:--
Žádné utkání
12VOLNÝ--:--
Žádné utkání
13VOLNÝ--:--
Žádné utkání
14VOLNÝ--:--
Žádné utkání
15VOLNÝ--:--
Žádné utkání
16VOLNÝ--:--
Žádné utkání
17VOLNÝ--:--
Žádné utkání
18VOLNÝ--:--
Žádné utkání
19VOLNÝ--:--
Žádné utkání
20VOLNÝ--:--
Žádné utkání
21VOLNÝ--:--
Žádné utkání
22VOLNÝ--:--
Žádné utkání
23VOLNÝ--:--
Žádné utkání
24VOLNÝ--:--
Žádné utkání
25VOLNÝ--:--
Žádné utkání
26VOLNÝ--:--
Žádné utkání
27VOLNÝ--:--
Žádné utkání
28VOLNÝ--:--
Žádné utkání
29VOLNÝ--:--
Žádné utkání
30VOLNÝ--:--
Žádné utkání
31VOLNÝ--:--
Žádné utkání
32VOLNÝ--:--
Žádné utkání
33VOLNÝ--:--
Žádné utkání
34VOLNÝ--:--
Žádné utkání
35VOLNÝ--:--
Žádné utkání
36VOLNÝ--:--
Žádné utkání
37VOLNÝ--:--
Žádné utkání
38VOLNÝ--:--
Žádné utkání
39VOLNÝ--:--
Žádné utkání
40VOLNÝ--:--
Žádné utkání
41VOLNÝ--:--
Žádné utkání
42--:--
Žádné utkání
43VOLNÝ--:--
Žádné utkání
44VOLNÝ--:--
Žádné utkání
45VOLNÝ--:--
Žádné utkání
46VOLNÝ--:--
Žádné utkání
47VOLNÝ--:--
Žádné utkání
48VOLNÝ--:--
Žádné utkání
49VOLNÝ--:--
Žádné utkání
50VOLNÝ--:--
Žádné utkání
51VOLNÝ--:--
Žádné utkání
52VOLNÝ--:--
Žádné utkání
53VOLNÝ--:--
Žádné utkání
54--:--
Žádné utkání
55--:--
Žádné utkání
56--:--
Žádné utkání
57--:--
Žádné utkání
58NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
  • Svoboda Libor2
    Linhartová Hana0
  •  
  • Zubal Miloš0
    Frimlová Pavla2
  •  
  • Svobodová Andrea1
    Trnka Jiří2
  •  
  • Číla Radoslav0
    Hromádko Leoš2
  •  
  • Rupík Tibor2
    Goldmannová Anna0
  •  
  • Fiala Bedřich2
    Hajná Alena0
  •  
  • Strašil Pavel2
    Charvátová Lucie0
  •  
  • Smékal Roman0
    Krajčo Jana2
  •  
  • Fiala Miroslav2
    Staněk Miroslav1
  •  
  • Šmrha Jan2
    Bittner Jaroslav1
  •  
  • Březík Jan0
    Drtikol Tomáš2
  •  
  • Malina Robert2
    Dlouhá Dobromila0
  •  
  • Albrecht Lukáš0
    Šáro Michal2
  •  
  • Klose Lukáš0
    Beran Petr2
  •  
  • Petrželka Miloš2
    Reinišová Lucie0
  •  
  • Jozová Markéta0
    Benda Lukáš2
  •  
  • Koptiš Marek2
    Hájek Luboš1
  •  
  • Rybka Václav0
    Sobotková Eva2
  •  
  • Kolář Libor2
    Kolářová Jiřina0
  •  
  • Dostál Jaromír2
    Bláhová Tereza1
  •  
  • Mácha Zbyněk0
    Svobodová Petra2
  •  
  • Popďakunik Lukáš2
    Weishäupl Filip1
  •  
  • Vranková Julie2
    Krouželová Viola0
  •  
  • Špunda Michal2
    Bocko Petr1
  •  
  • Hanák Patrik0
    Jenšík Ondřej2
  •  
  • Holeček Zdeněk0
    Steidl František2
  •  
  • Krotovych Oleh0
    Sedláček David2
  •  
  • Tlustý Ladislav1
    Rusnák Štefan2
  •  
  • Linhart Zdeněk2
    Surma Stanislav0
  •  
  • Vrzalová Eliška0
    Görner Vít2
  •  
  • Žoha Michal2
    Faltín Jaroslav0
  •  
  • Navrátil Karel0
    Čermák Daniel2
  •  
  • Svoboda Libor2
    Frimlová Pavla0
  •  
  • Trnka Jiří2
    Hromádko Leoš0
  •  
  • Rupík Tibor0
    Fiala Bedřich2
  •  
  • Strašil Pavel2
    Krajčo Jana1
  •  
  • Fiala Miroslav1
    Šmrha Jan2
  •  
  • Drtikol Tomáš2
    Malina Robert1
  •  
  • Šáro Michal0
    Beran Petr3
  •  
  • Petrželka Miloš2
    Benda Lukáš0
  •  
  • Koptiš Marek2
    Sobotková Eva1
  •  
  • Kolář Libor0
    Dostál Jaromír2
  •  
  • Svobodová Petra0
    Popďakunik Lukáš2
  •  
  • Vranková Julie0
    Špunda Michal2
  •  
  • Jenšík Ondřej2
    Steidl František0
  •  
  • Sedláček David1
    Rusnák Štefan2
  •  
  • Linhart Zdeněk1
    Görner Vít2
  •  
  • Žoha Michal1
    Čermák Daniel2
  •  
  • Svoboda Libor2
    Trnka Jiří0
  •  
  • Fiala Bedřich0
    Strašil Pavel2
  •  
  • Šmrha Jan2
    Drtikol Tomáš1
  •  
  • Beran Petr1
    Petrželka Miloš2
  •  
  • Koptiš Marek0
    Dostál Jaromír2
  •  
  • Popďakunik Lukáš2
    Špunda Michal1
  •  
  • Jenšík Ondřej1
    Rusnák Štefan2
  •  
  • Görner Vít0
    Čermák Daniel2
  •  
  • Svoboda Libor0
    Strašil Pavel2
  •  
  • Šmrha Jan0
    Petrželka Miloš2
  •  
  • Dostál Jaromír2
    Popďakunik Lukáš1
  •  
  • Rusnák Štefan1
    Čermák Daniel2
  •  
  • Strašil Pavel2
    Petrželka Miloš0
  •  
  • Dostál Jaromír1
    Čermák Daniel2
  •  
  • Strašil Pavel2
    Čermák Daniel0
  •  
  • Strašil Pavel0
#Hráč/i
1.[CZE015487] Strašil Pavel
2.[CZE062212] Čermák Daniel
3.[CZE021065] Dostál Jaromír
3.[CZE054766] Petrželka Miloš
5.[CZE000448] Šmrha Jan
5.[WRD067582] Rusnák Štefan
5.[CZE018951] Popďakunik Lukáš
5.[CZE026803] Svoboda Libor
9.[CZE046073] Špunda Michal
9.[CZE001596] Görner Vít
9.[CZE057906] Jenšík Ondřej
9.[CZE056483] Beran Petr
9.[CZE040097] Koptiš Marek
9.[CZE032649] Trnka Jiří
9.[CZE061216] Fiala Bedřich
9.[CZE065536] Drtikol Tomáš
17.[CZE055450] Žoha Michal
17.[CZE063215] Frimlová Pavla
17.[CZE052902] Svobodová Petra
17.[CZE062101] Vranková Julie
17.[CZE053355] Steidl František
17.[CZE066340] Sedláček David
17.[CZE043683] Linhart Zdeněk
17.[CZE035591] Sobotková Eva
17.[CZE024498] Kolář Libor
17.[CZE032994] Hromádko Leoš
17.[CZE017662] Rupík Tibor
17.[CZE055052] Krajčo Jana
17.[CZE062353] Fiala Miroslav
17.[CZE031336] Malina Robert
17.[CZE026430] Benda Lukáš
17.[CZE039824] Šáro Michal
33.[CZE029121] Holeček Zdeněk
33.[CZE047353] Faltín Jaroslav
33.[CZE059389] Vrzalová Eliška
33.[CZE001546] Surma Stanislav
33.[CZE014137] Tlustý Ladislav
33.[CZE060945] Krotovych Oleh
33.[CZE061576] Bláhová Tereza
33.[CZE023664] Bocko Petr
33.[CZE039591] Krouželová Viola
33.[CZE063387] Weishäupl Filip
33.[CZE065691] Mácha Zbyněk
33.[CZE058478] Jozová Markéta
33.[CZE024578] Kolářová Jiřina
33.[CZE054769] Rybka Václav
33.[CZE050567] Hájek Luboš
33.[CZE061501] Hanák Patrik
33.[CZE065589] Zubal Miloš
33.[CZE026800] Svobodová Andrea
33.[CZE055339] Číla Radoslav
33.[CZE039588] Goldmannová Anna
33.[CZE065973] Hajná Alena
33.[CZE062208] Charvátová Lucie
33.[CZE046650] Staněk Miroslav
33.[CZE063916] Bittner Jaroslav
33.[CZE059919] Březík Jan
33.[CZE061495] Dlouhá Dobromila
33.[CZE054036] Albrecht Lukáš
33.[CZE057586] Klose Lukáš
33.[CZE050867] Reinišová Lucie
33.[CZE009044] Navrátil Karel
33.[CZE004471] Smékal Roman
33.[CZE045575] Linhartová Hana
#Hráč/i
1.[CZE015487] Strašil Pavel
2.[CZE062212] Čermák Daniel
3.[CZE021065] Dostál Jaromír
3.[CZE054766] Petrželka Miloš
5.[CZE000448] Šmrha Jan
5.[WRD067582] Rusnák Štefan
5.[CZE018951] Popďakunik Lukáš
5.[CZE026803] Svoboda Libor
9.[CZE046073] Špunda Michal
9.[CZE001596] Görner Vít
9.[CZE057906] Jenšík Ondřej
9.[CZE056483] Beran Petr
9.[CZE040097] Koptiš Marek
9.[CZE032649] Trnka Jiří
9.[CZE061216] Fiala Bedřich
9.[CZE065536] Drtikol Tomáš
17.[CZE055450] Žoha Michal
17.[CZE063215] Frimlová Pavla
17.[CZE052902] Svobodová Petra
17.[CZE062101] Vranková Julie
17.[CZE053355] Steidl František
17.[CZE066340] Sedláček David
17.[CZE043683] Linhart Zdeněk
17.[CZE035591] Sobotková Eva
17.[CZE024498] Kolář Libor
17.[CZE032994] Hromádko Leoš
17.[CZE017662] Rupík Tibor
17.[CZE055052] Krajčo Jana
17.[CZE062353] Fiala Miroslav
17.[CZE031336] Malina Robert
17.[CZE026430] Benda Lukáš
17.[CZE039824] Šáro Michal
33.[CZE029121] Holeček Zdeněk
33.[CZE047353] Faltín Jaroslav
33.[CZE059389] Vrzalová Eliška
33.[CZE001546] Surma Stanislav
33.[CZE014137] Tlustý Ladislav
33.[CZE060945] Krotovych Oleh
33.[CZE061576] Bláhová Tereza
33.[CZE023664] Bocko Petr
33.[CZE039591] Krouželová Viola
33.[CZE063387] Weishäupl Filip
33.[CZE065691] Mácha Zbyněk
33.[CZE058478] Jozová Markéta
33.[CZE024578] Kolářová Jiřina
33.[CZE054769] Rybka Václav
33.[CZE050567] Hájek Luboš
33.[CZE061501] Hanák Patrik
33.[CZE065589] Zubal Miloš
33.[CZE026800] Svobodová Andrea
33.[CZE055339] Číla Radoslav
33.[CZE039588] Goldmannová Anna
33.[CZE065973] Hajná Alena
33.[CZE062208] Charvátová Lucie
33.[CZE046650] Staněk Miroslav
33.[CZE063916] Bittner Jaroslav
33.[CZE059919] Březík Jan
33.[CZE061495] Dlouhá Dobromila
33.[CZE054036] Albrecht Lukáš
33.[CZE057586] Klose Lukáš
33.[CZE050867] Reinišová Lucie
33.[CZE009044] Navrátil Karel
33.[CZE004471] Smékal Roman
33.[CZE045575] Linhartová Hana

Cena startovného je 0 Kč

Bez prioritních přihlášek
Otevřená registrace pro všechny hráče: od 07.05.2022 00:00:00 do 07.05.2022 18:00:00

Maximum startujících hráčů/dvojic: 64 / Zaregistrováno: 64 / Zbývá volných přihlášek: 0

Registrace pro všechny hráče skončila.

HráčRegistrační číslo
Albrecht LukášCZE054036Přihlášen do turnaje
Benda LukášCZE026430Přihlášen do turnaje
Beran PetrCZE056483Přihlášen do turnaje
Bittner JaroslavCZE063916Přihlášen do turnaje
Bláhová TerezaCZE061576Přihlášen do turnaje
Bocko PetrCZE023664Přihlášen do turnaje
Březík JanCZE059919Přihlášen do turnaje
Čermák DanielCZE062212Přihlášen do turnaje
Číla RadoslavCZE055339Přihlášen do turnaje
Dlouhá DobromilaCZE061495Přihlášen do turnaje
Dostál JaromírCZE021065Přihlášen do turnaje
Drtikol TomášCZE065536Přihlášen do turnaje
Faltín JaroslavCZE047353Přihlášen do turnaje
Fiala BedřichCZE061216Přihlášen do turnaje
Fiala MiroslavCZE062353Přihlášen do turnaje
Frimlová PavlaCZE063215Přihlášen do turnaje
Goldmannová AnnaCZE039588Přihlášen do turnaje
Görner VítCZE001596Přihlášen do turnaje
Hájek LubošCZE050567Přihlášen do turnaje
Hajná AlenaCZE065973Přihlášen do turnaje
Hanák PatrikCZE061501Přihlášen do turnaje
Holeček ZdeněkCZE029121Přihlášen do turnaje
Hromádko LeošCZE032994Přihlášen do turnaje
Charvátová LucieCZE062208Přihlášen do turnaje
Jenšík OndřejCZE057906Přihlášen do turnaje
Jozová MarkétaCZE058478Přihlášen do turnaje
Klose LukášCZE057586Přihlášen do turnaje
Kolář LiborCZE024498Přihlášen do turnaje
Kolářová JiřinaCZE024578Přihlášen do turnaje
Koptiš MarekCZE040097Přihlášen do turnaje
Krajčo JanaCZE055052Přihlášen do turnaje
Krotovych OlehCZE060945Přihlášen do turnaje
Krouželová ViolaCZE039591Přihlášen do turnaje
Linhart ZdeněkCZE043683Přihlášen do turnaje
Linhartová HanaCZE045575Přihlášen do turnaje
Mácha ZbyněkCZE065691Přihlášen do turnaje
Malina RobertCZE031336Přihlášen do turnaje
Navrátil KarelCZE009044Přihlášen do turnaje
Petrželka MilošCZE054766Přihlášen do turnaje
Popďakunik LukášCZE018951Přihlášen do turnaje
Reinišová LucieCZE050867Přihlášen do turnaje
Rupík TiborCZE017662Přihlášen do turnaje
Rusnák ŠtefanWRD067582Přihlášen do turnaje
Rybka VáclavCZE054769Přihlášen do turnaje
Sedláček DavidCZE066340Přihlášen do turnaje
Smékal RomanCZE004471Přihlášen do turnaje
Sobotková EvaCZE035591Přihlášen do turnaje
Staněk MiroslavCZE046650Přihlášen do turnaje
Steidl FrantišekCZE053355Přihlášen do turnaje
Strašil PavelCZE015487Přihlášen do turnaje
Surma StanislavCZE001546Přihlášen do turnaje
Svoboda LiborCZE026803Přihlášen do turnaje
Svobodová AndreaCZE026800Přihlášen do turnaje
Svobodová PetraCZE052902Přihlášen do turnaje
Šáro MichalCZE039824Přihlášen do turnaje
Šmrha JanCZE000448Přihlášen do turnaje
Špunda MichalCZE046073Přihlášen do turnaje
Tlustý LadislavCZE014137Přihlášen do turnaje
Trnka JiříCZE032649Přihlášen do turnaje
Vranková JulieCZE062101Přihlášen do turnaje
Vrzalová EliškaCZE059389Přihlášen do turnaje
Weishäupl FilipCZE063387Přihlášen do turnaje
Zubal MilošCZE065589Přihlášen do turnaje
Žoha MichalCZE055450Přihlášen do turnaje


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz