Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum25.04.2022
Názevdvojce
RozhodčíMarval Petr
Počet hráčů14
Typ turnajeStředočeský pohár dvojice
MístoU Pipkina, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Benko Zdeněk [CZE023603], Kozlová Michaela [CZE000070]
Brožek Vilém [CZE064860], Domik Norbert [WRD065655]
Kastnerová Eva [CZE031728], Pokorný David [CZE063238]
Korbel Tomáš [CZE061515], Brettschneiderová Simona [CZE065658]
Krotovych Oleh [CZE060945], Onufer Michal [WRD063689]
Kroužek Radek [CZE043325], Bláha Petr [CZE049371]
Kuča Jan [CZE027500], Slabihoud Ondřej [CZE065605]
Kyjevská Veronika [CZE060914], Skálová Markéta [CZE063239]
Majerčin David [CZE020476], Marval Petr [CZE011036]
Martinovský Jakub [CZE070947], Adámek Jaroslav [CZE004321]
Skřivánek Zdeněk [CZE067170], Pecha Ondřej [CZE044177]
Velev Stanislav [CZE059619], Hamšík Robert [CZE059170]
Zápotočná Kateřina [CZE063682], Kořínek Karel [CZE060913]
Zbořil Karel [CZE057352], Vankát Karel [CZE062361]
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
4--:--
Žádné utkání
  •  Kuča, Slabihoud0
  • Kuča, Slabihoud1
    Brožek, Domik0
  •  
  • Majerčin, Marval0
    Kuča, Slabihoud1
  •  
  • Zbořil, Vankát0
    Majerčin, Marval1
  •  
  • Kroužek, Bláha0
    Kuča, Slabihoud1
  •  
  • Korbel, Brettschneiderová0
    Zbořil, Vankát1
  •  
  • Benko, Kozlová0
    Kroužek, Bláha1
  •  
  • Martinovský, Adámek0
    Korbel, Brettschneiderová1
  •  
  • Zbořil, Vankát1
    Kastnerová, Pokorný0
  •  
  • Benko, Kozlová1
    Velev, Hamšík0
  •  
  • Kyjevská, Skálová0
    Kroužek, Bláha1
  •  
  • Volný_los0
    Martinovský, Adámek1
  •  
  • Skřivánek, Pecha0
    Zbořil, Vankát1
  •  
  • Zápotočná, Kořínek0
    Benko, Kozlová1
  •  
  • Kyjevská, Skálová1
    Volný_los0
  •  
  • Krotovych, Onufer1
    Volný_los0
  •  
  • Kroužek, Bláha1
    Martinovský, Adámek0
  •  
  • Velev, Hamšík1
    Skřivánek, Pecha0
  •  
  • Zbořil, Vankát0
    Majerčin, Marval1
  •  
  • Zápotočná, Kořínek0
    Kastnerová, Pokorný1
  •  
  • Benko, Kozlová0
    Kuča, Slabihoud1
  •  
  • Kyjevská, Skálová0
    Brožek, Domik1
  •  
  • Korbel, Brettschneiderová1
    Volný_los0
  •  
  • Krotovych, Onufer1
    Kroužek, Bláha0
  •  
  • Velev, Hamšík0
    Majerčin, Marval1
  •  
  • Kastnerová, Pokorný0
    Kuča, Slabihoud1
  •  
  • Brožek, Domik1
    Korbel, Brettschneiderová0
  •  
  • Krotovych, Onufer1
    Majerčin, Marval0
  •  
  • Kuča, Slabihoud0
    Brožek, Domik1
  •  
  • Krotovych, Onufer1
    Brožek, Domik0
  •  
  • Krotovych, Onufer1
    Kuča, Slabihoud0
  •  
  •  Krotovych, Onufer0
#Hráč nebo pár
1.Krotovych Oleh [CZE060945], Onufer Michal [WRD063689]
2.Kuča Jan [CZE027500], Slabihoud Ondřej [CZE065605]
3.Brožek Vilém [CZE064860], Domik Norbert [WRD065655]
4.Majerčin David [CZE020476], Marval Petr [CZE011036]
5.Zbořil Karel [CZE057352], Vankát Karel [CZE062361]
5.Kroužek Radek [CZE043325], Bláha Petr [CZE049371]
7.Korbel Tomáš [CZE061515], Brettschneiderová Simona [CZE065658]
7.Benko Zdeněk [CZE023603], Kozlová Michaela [CZE000070]
9.Kyjevská Veronika [CZE060914], Skálová Markéta [CZE063239]
9.Velev Stanislav [CZE059619], Hamšík Robert [CZE059170]
9.Kastnerová Eva [CZE031728], Pokorný David [CZE063238]
9.Martinovský Jakub [CZE070947], Adámek Jaroslav [CZE004321]
13.Skřivánek Zdeněk [CZE067170], Pecha Ondřej [CZE044177]
13.Zápotočná Kateřina [CZE063682], Kořínek Karel [CZE060913]
#Hráč nebo pár
1.Krotovych Oleh [CZE060945], Onufer Michal [WRD063689]
2.Kuča Jan [CZE027500], Slabihoud Ondřej [CZE065605]
3.Brožek Vilém [CZE064860], Domik Norbert [WRD065655]
4.Majerčin David [CZE020476], Marval Petr [CZE011036]
5.Zbořil Karel [CZE057352], Vankát Karel [CZE062361]
5.Kroužek Radek [CZE043325], Bláha Petr [CZE049371]
7.Korbel Tomáš [CZE061515], Brettschneiderová Simona [CZE065658]
7.Benko Zdeněk [CZE023603], Kozlová Michaela [CZE000070]
9.Kyjevská Veronika [CZE060914], Skálová Markéta [CZE063239]
9.Velev Stanislav [CZE059619], Hamšík Robert [CZE059170]
9.Kastnerová Eva [CZE031728], Pokorný David [CZE063238]
9.Martinovský Jakub [CZE070947], Adámek Jaroslav [CZE004321]
13.Skřivánek Zdeněk [CZE067170], Pecha Ondřej [CZE044177]
13.Zápotočná Kateřina [CZE063682], Kořínek Karel [CZE060913]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz