Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum07.05.2022
NázevMuži C
RozhodčíUhříček Břetislav
Počet hráčů50
Typ turnajeBohemia Dart Cup - muži kat. C
MístoDům kultury, Žďár nad Sázavou
PlánŠvýcarský systém
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Adámek Ondřej [CZE063915]
Altšmíd Petr [CZE065801]
Anděra Lukáš [CZE063564]
Bárta Pavel [CZE066971]
Belanský Josef [CZE050111]
Benko Zdeněk [CZE023603]
Beran Miroslav [CZE011778]
Bittner Jaroslav [CZE063916]
Březík Jan [CZE059919]
Budiš David [CZE064179]
Cirok Karol [CZE045722]
Csáno Dušan [CZE058543]
Davídek David [CZE063408]
Doležal Petr [CZE054600]
Gänsler Michal [CZE064683]
Görner Vít [CZE001596]
Gutvirt Petr [CZE001292]
Hanák Patrik [CZE061501]
Holodňák Petr [CZE061203]
Hora Martin [CZE044466]
Houdek Pavel [CZE057581]
Hromádko Leoš [CZE032994]
Kačanolli Fitim [CZE017097]
Klose Lukáš [CZE057586]
Kopecký Jiří [CZE064056]
Korbel Tomáš [CZE061515]
Laskovský Pavel [CZE066572]
Leret Andrij [CZE064033]
Lukš Josef [CZE000396]
Mareš Jaroslav [CZE065690]
Moravec Kamil [CZE064007]
Nimmrichter Jan [CZE005000]
Oreský Patrik [CZE064162]
Pallas Pavel [CZE009061]
Pilc Antonín [CZE061518]
Poledno František [CZE042752]
Procházka Václav [CZE061993]
Přibyl Robert [CZE063736]
Rusnák Štefan [WRD067582]
Rybka Václav [CZE054769]
Saidl Zbyněk [CZE055711]
Sedláček David [CZE066340]
Strbáček Stanislav [CZE000369]
Szüllö David [CZE068046]
Trůbl Marek [CZE051169]
Vach Josef [CZE001834]
Vašina Martin [CZE048700]
Vlach Lukáš [CZE064818]
Vorlíček Petr [CZE006113]
YYYHost muž III [HOST_22]
1VOLNÝ--:--
Žádné utkání
2VOLNÝ--:--
Žádné utkání
3VOLNÝ--:--
Žádné utkání
4VOLNÝ--:--
Žádné utkání
5VOLNÝ--:--
Žádné utkání
6VOLNÝ--:--
Žádné utkání
7VOLNÝ--:--
Žádné utkání
8VOLNÝ--:--
Žádné utkání
9VOLNÝ--:--
Žádné utkání
10VOLNÝ--:--
Žádné utkání
11VOLNÝ--:--
Žádné utkání
12VOLNÝ--:--
Žádné utkání
13VOLNÝ--:--
Žádné utkání
14VOLNÝ--:--
Žádné utkání
15VOLNÝ--:--
Žádné utkání
16VOLNÝ--:--
Žádné utkání
17VOLNÝ--:--
Žádné utkání
18VOLNÝ--:--
Žádné utkání
19VOLNÝ--:--
Žádné utkání
20VOLNÝ--:--
Žádné utkání
21VOLNÝ--:--
Žádné utkání
22VOLNÝ--:--
Žádné utkání
23VOLNÝ--:--
Žádné utkání
24VOLNÝ--:--
Žádné utkání
25VOLNÝ--:--
Žádné utkání
26VOLNÝ--:--
Žádné utkání
27VOLNÝ--:--
Žádné utkání
28VOLNÝ--:--
Žádné utkání
29VOLNÝ--:--
Žádné utkání
30VOLNÝ--:--
Žádné utkání
31VOLNÝ--:--
Žádné utkání
32VOLNÝ--:--
Žádné utkání
33VOLNÝ--:--
Žádné utkání
34VOLNÝ--:--
Žádné utkání
35VOLNÝ--:--
Žádné utkání
36VOLNÝ--:--
Žádné utkání
37VOLNÝ--:--
Žádné utkání
38VOLNÝ--:--
Žádné utkání
39VOLNÝ--:--
Žádné utkání
40VOLNÝ--:--
Žádné utkání
41VOLNÝ--:--
Žádné utkání
42--:--
Žádné utkání
43VOLNÝ--:--
Žádné utkání
44VOLNÝ--:--
Žádné utkání
45VOLNÝ--:--
Žádné utkání
46VOLNÝ--:--
Žádné utkání
47VOLNÝ--:--
Žádné utkání
48VOLNÝ--:--
Žádné utkání
49VOLNÝ--:--
Žádné utkání
50VOLNÝ--:--
Žádné utkání
51VOLNÝ--:--
Žádné utkání
52VOLNÝ--:--
Žádné utkání
53VOLNÝ--:--
Žádné utkání
54--:--
Žádné utkání
55--:--
Žádné utkání
56--:--
Žádné utkání
57--:--
Žádné utkání
58NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
  • 1

  • Pilc Antonín1
    Vorlíček Petr2
  •  
  • Moravec Kamil0
    Trůbl Marek3
  •  
  • Rusnák Štefan2
    Hora Martin1
  •  
  • Holodňák Petr0
    Procházka Václav3
  •  
  • Szüllö David1
    Beran Miroslav2
  •  
  • Kačanolli Fitim1
    Doležal Petr2
  •  
  • Vach Josef2
    Saidl Zbyněk1
  •  
  • Hromádko Leoš2
    Bárta Pavel1
  •  
  • YYYHost muž III0
    Gänsler Michal3
  •  
  • Lukš Josef1
    Hanák Patrik2
  •  
  • Strbáček Stanislav2
    Leret Andrij1
  •  
  • Altšmíd Petr0
    Přibyl Robert3
  •  
  • Davídek David0
    Cirok Karol3
  •  
  • Laskovský Pavel1
    Bittner Jaroslav2
  •  
  • Rybka Václav2
    Belanský Josef1
  •  
  • Anděra Lukáš2
    Oreský Patrik1
  •  
  • Kopecký Jiří1
    Gutvirt Petr2
  •  
  • Houdek Pavel2
    Pallas Pavel1
  •  
  • Vlach Lukáš1
    Csáno Dušan2
  •  
  • Klose Lukáš1
    Görner Vít2
  •  
  • Mareš Jaroslav3
    Adámek Ondřej0
  •  
  • Budiš David1
    Vašina Martin2
  •  
  • Korbel Tomáš2
    Březík Jan1
  •  
  • Sedláček David1
    Poledno František2
  •  
  • Benko Zdeněk0
    Nimmrichter Jan3
  •  
  • 2

  • Holodňák Petr2
    Davídek David1
  •  
  • Altšmíd Petr2
    Moravec Kamil1
  •  
  • YYYHost muž III0
    Adámek Ondřej3
  •  
  • Benko Zdeněk2
    Klose Lukáš1
  •  
  • Sedláček David0
    Vlach Lukáš3
  •  
  • Pallas Pavel1
    Budiš David2
  •  
  • Pilc Antonín1
    Kopecký Jiří2
  •  
  • Bárta Pavel2
    Belanský Josef1
  •  
  • Březík Jan3
    Laskovský Pavel0
  •  
  • Saidl Zbyněk1
    Lukš Josef2
  •  
  • Oreský Patrik2
    Hora Martin1
  •  
  • Leret Andrij2
    Szüllö David1
  •  
  • Kačanolli Fitim2
    Rybka Václav1
  •  
  • Hanák Patrik0
    Houdek Pavel3
  •  
  • Bittner Jaroslav1
    Vorlíček Petr2
  •  
  • Csáno Dušan1
    Görner Vít2
  •  
  • Strbáček Stanislav2
    Gutvirt Petr1
  •  
  • Anděra Lukáš0
    Vašina Martin3
  •  
  • Korbel Tomáš1
    Hromádko Leoš2
  •  
  • Vach Josef1
    Doležal Petr2
  •  
  • Beran Miroslav1
    Poledno František2
  •  
  • Rusnák Štefan1
    Procházka Václav2
  •  
  • Trůbl Marek2
    Cirok Karol1
  •  
  • Gänsler Michal3
    Přibyl Robert0
  •  
  • Mareš Jaroslav2
    Nimmrichter Jan1
  •  
  • 3

  • YYYHost muž III0
    Davídek David3
  •  
  • Moravec Kamil1
    Laskovský Pavel2
  •  
  • Sedláček David2
    Altšmíd Petr1
  •  
  • Holodňák Petr1
    Benko Zdeněk2
  •  
  • Saidl Zbyněk1
    Hora Martin2
  •  
  • Belanský Josef3
    Szüllö David0
  •  
  • Klose Lukáš3
    Pilc Antonín0
  •  
  • Hanák Patrik1
    Anděra Lukáš2
  •  
  • Pallas Pavel0
    Lukš Josef3
  •  
  • Oreský Patrik2
    Adámek Ondřej1
  •  
  • Bittner Jaroslav0
    Rybka Václav3
  •  
  • Kopecký Jiří1
    Beran Miroslav2
  •  
  • Bárta Pavel1
    Leret Andrij2
  •  
  • Vach Josef1
    Budiš David2
  •  
  • Rusnák Štefan1
    Gutvirt Petr2
  •  
  • Kačanolli Fitim1
    Přibyl Robert2
  •  
  • Csáno Dušan3
    Korbel Tomáš0
  •  
  • Březík Jan1
    Vlach Lukáš2
  •  
  • Poledno František2
    Görner Vít1
  •  
  • Vorlíček Petr1
    Cirok Karol2
  •  
  • Strbáček Stanislav3
    Hromádko Leoš0
  •  
  • Doležal Petr2
    Nimmrichter Jan1
  •  
  • Houdek Pavel2
    Trůbl Marek1
  •  
  • Procházka Václav1
    Vašina Martin2
  •  
  • Mareš Jaroslav1
    Gänsler Michal2
  •  
  • 4

  • YYYHost muž III0
    Moravec Kamil3
  •  
  • Pilc Antonín1
    Szüllö David2
  •  
  • Pallas Pavel3
    Laskovský Pavel0
  •  
  • Altšmíd Petr1
    Bittner Jaroslav2
  •  
  • Holodňák Petr2
    Saidl Zbyněk1
  •  
  • Sedláček David3
    Korbel Tomáš0
  •  
  • Hanák Patrik1
    Davídek David2
  •  
  • Adámek Ondřej3
    Kopecký Jiří0
  •  
  • Hora Martin1
    Benko Zdeněk2
  •  
  • Hromádko Leoš2
    Vach Josef1
  •  
  • Bárta Pavel2
    Anděra Lukáš1
  •  
  • Rusnák Štefan1
    Kačanolli Fitim2
  •  
  • Klose Lukáš0
    Vorlíček Petr3
  •  
  • Belanský Josef2
    Březík Jan1
  •  
  • Beran Miroslav2
    Oreský Patrik1
  •  
  • Budiš David2
    Leret Andrij1
  •  
  • Přibyl Robert2
    Gutvirt Petr1
  •  
  • Nimmrichter Jan2
    Görner Vít1
  •  
  • Lukš Josef3
    Rybka Václav0
  •  
  • Poledno František2
    Doležal Petr1
  •  
  • Procházka Václav2
    Vlach Lukáš1
  •  
  • Csáno Dušan2
    Trůbl Marek1
  •  
  • Cirok Karol2
    Mareš Jaroslav1
  •  
  • Houdek Pavel0
    Strbáček Stanislav3
  •  
  • Vašina Martin2
    Gänsler Michal1
  •  
  • 5

  • YYYHost muž III0
    Laskovský Pavel3
  •  
  • Pilc Antonín2
    Korbel Tomáš1
  •  
  • Szüllö David1
    Kopecký Jiří2
  •  
  • Altšmíd Petr1
    Saidl Zbyněk2
  •  
  • Hanák Patrik1
    Moravec Kamil2
  •  
  • Bittner Jaroslav2
    Hora Martin1
  •  
  • Klose Lukáš1
    Holodňák Petr2
  •  
  • Vach Josef1
    Anděra Lukáš2
  •  
  • Rusnák Štefan0
    Pallas Pavel3
  •  
  • Davídek David3
    Březík Jan0
  •  
  • Sedláček David0
    Benko Zdeněk3
  •  
  • Hromádko Leoš1
    Oreský Patrik2
  •  
  • Bárta Pavel3
    Kačanolli Fitim0
  •  
  • Gutvirt Petr3
    Rybka Václav0
  •  
  • Leret Andrij1
    Görner Vít2
  •  
  • Adámek Ondřej2
    Beran Miroslav1
  •  
  • Belanský Josef1
    Přibyl Robert2
  •  
  • Budiš David2
    Nimmrichter Jan1
  •  
  • Houdek Pavel1
    Doležal Petr2
  •  
  • Vlach Lukáš2
    Trůbl Marek1
  •  
  • Mareš Jaroslav2
    Vorlíček Petr1
  •  
  • Csáno Dušan1
    Procházka Václav2
  •  
  • Poledno František2
    Cirok Karol1
  •  
  • Lukš Josef2
    Gänsler Michal1
  •  
  • Vašina Martin1
    Strbáček Stanislav2
  •  
  • 6

  • YYYHost muž III0
    Pilc Antonín3
  •  
  • Korbel Tomáš0
    Szüllö David3
  •  
  • Altšmíd Petr2
    Rusnák Štefan1
  •  
  • Hanák Patrik1
    Saidl Zbyněk2
  •  
  • Laskovský Pavel1
    Hora Martin2
  •  
  • Kopecký Jiří2
    Březík Jan1
  •  
  • Sedláček David0
    Klose Lukáš3
  •  
  • Kačanolli Fitim1
    Vach Josef2
  •  
  • Rybka Václav2
    Moravec Kamil1
  •  
  • Bittner Jaroslav3
    Anděra Lukáš0
  •  
  • Hromádko Leoš1
    Holodňák Petr2
  •  
  • Leret Andrij0
    Belanský Josef3
  •  
  • Oreský Patrik1
    Pallas Pavel2
  •  
  • Beran Miroslav2
    Houdek Pavel1
  •  
  • Görner Vít0
    Trůbl Marek3
  •  
  • Nimmrichter Jan2
    Davídek David1
  •  
  • Adámek Ondřej2
    Benko Zdeněk1
  •  
  • Bárta Pavel1
    Přibyl Robert2
  •  
  • Vorlíček Petr2
    Gutvirt Petr1
  •  
  • Doležal Petr2
    Csáno Dušan1
  •  
  • Vlach Lukáš1
    Mareš Jaroslav2
  •  
  • Budiš David0
    Cirok Karol3
  •  
  • Gänsler Michal1
    Procházka Václav2
  •  
  • Poledno František0
    Vašina Martin3
  •  
  • Lukš Josef1
    Strbáček Stanislav2
  •  
#Hráč/iBodyBSBH
1.Strbáček Stanislav [CZE000369],1459135
2.Vašina Martin [CZE048700],1363129
3.Cirok Karol [CZE045722],1262122
4.Procházka Václav [CZE061993],1259114
5.Lukš Josef [CZE000396],1257112
6.Mareš Jaroslav [CZE065690],1165118
7.Vorlíček Petr [CZE006113],1160106
8.Gänsler Michal [CZE064683],115992
9.Trůbl Marek [CZE051169],1157101
10.Přibyl Robert [CZE063736],115697
11.Doležal Petr [CZE054600],115498
12.Belanský Josef [CZE050111],115188
13.Adámek Ondřej [CZE063915],114873
14.Poledno František [CZE042752],106094
15.Nimmrichter Jan [CZE005000],105997
16.Gutvirt Petr [CZE001292],105888
17.Vlach Lukáš [CZE064818],105787
18.Csáno Dušan [CZE058543],105685
19.Beran Miroslav [CZE011778],105589
20.Benko Zdeněk [CZE023603],105381
21.Pallas Pavel [CZE009061],105275
22.Bárta Pavel [CZE066971],105183
23.Bittner Jaroslav [CZE063916],104876
24.Davídek David [CZE063408],104452
25.Houdek Pavel [CZE057581],96281
26.Budiš David [CZE064179],96083
27.Holodňák Petr [CZE061203],95780
28.Oreský Patrik [CZE064162],95481
29.Klose Lukáš [CZE057586],95269
30.Rybka Václav [CZE054769],85875
31.Görner Vít [CZE001596],85772
32.Kopecký Jiří [CZE064056],85466
33.Hromádko Leoš [CZE032994],85462
34.Hora Martin [CZE044466],85065
35.Vach Josef [CZE001834],85065
36.Saidl Zbyněk [CZE055711],85063
37.Szüllö David [CZE068046],84853
38.Pilc Antonín [CZE061518],84035
39.Moravec Kamil [CZE064007],83934
40.Leret Andrij [CZE064033],76067
41.Anděra Lukáš [CZE063564],75656
42.Kačanolli Fitim [CZE017097],75458
43.Březík Jan [CZE059919],75054
44.Altšmíd Petr [CZE065801],74952
45.Laskovský Pavel [CZE066572],74334
46.Hanák Patrik [CZE061501],65457
47.Rusnák Štefan [WRD067582],65452
48.Sedláček David [CZE066340],65036
49.Korbel Tomáš [CZE061515],44730
50.YYYHost muž III [HOST_22],0550
#Hráč/iBodyBSBH
1.Strbáček Stanislav [CZE000369],1459135
2.Vašina Martin [CZE048700],1363129
3.Cirok Karol [CZE045722],1262122
4.Procházka Václav [CZE061993],1259114
5.Lukš Josef [CZE000396],1257112
6.Mareš Jaroslav [CZE065690],1165118
7.Vorlíček Petr [CZE006113],1160106
8.Gänsler Michal [CZE064683],115992
9.Trůbl Marek [CZE051169],1157101
10.Přibyl Robert [CZE063736],115697
11.Doležal Petr [CZE054600],115498
12.Belanský Josef [CZE050111],115188
13.Adámek Ondřej [CZE063915],114873
14.Poledno František [CZE042752],106094
15.Nimmrichter Jan [CZE005000],105997
16.Gutvirt Petr [CZE001292],105888
17.Vlach Lukáš [CZE064818],105787
18.Csáno Dušan [CZE058543],105685
19.Beran Miroslav [CZE011778],105589
20.Benko Zdeněk [CZE023603],105381
21.Pallas Pavel [CZE009061],105275
22.Bárta Pavel [CZE066971],105183
23.Bittner Jaroslav [CZE063916],104876
24.Davídek David [CZE063408],104452
25.Houdek Pavel [CZE057581],96281
26.Budiš David [CZE064179],96083
27.Holodňák Petr [CZE061203],95780
28.Oreský Patrik [CZE064162],95481
29.Klose Lukáš [CZE057586],95269
30.Rybka Václav [CZE054769],85875
31.Görner Vít [CZE001596],85772
32.Kopecký Jiří [CZE064056],85466
33.Hromádko Leoš [CZE032994],85462
34.Hora Martin [CZE044466],85065
35.Vach Josef [CZE001834],85065
36.Saidl Zbyněk [CZE055711],85063
37.Szüllö David [CZE068046],84853
38.Pilc Antonín [CZE061518],84035
39.Moravec Kamil [CZE064007],83934
40.Leret Andrij [CZE064033],76067
41.Anděra Lukáš [CZE063564],75656
42.Kačanolli Fitim [CZE017097],75458
43.Březík Jan [CZE059919],75054
44.Altšmíd Petr [CZE065801],74952
45.Laskovský Pavel [CZE066572],74334
46.Hanák Patrik [CZE061501],65457
47.Rusnák Štefan [WRD067582],65452
48.Sedláček David [CZE066340],65036
49.Korbel Tomáš [CZE061515],44730
50.YYYHost muž III [HOST_22],0550

Cena startovného je 200 Kč

Prioritní přihlášky pro nominované hráče: od 26.04.2022 00:00:00 do 05.05.2022 23:59:59
Otevřená registrace pro všechny hráče: od 05.05.2022 23:59:59 do 05.05.2022 18:00:00

Maximum startujících hráčů/dvojic: neomezeno / Zaregistrováno: 50 / Zbývá volných přihlášek: neomezeno

Registrace pro všechny hráče skončila.

HráčRegistrační číslo
Adámek OndřejCZE063915Přihlášen do turnaje
Altšmíd PetrCZE065801Přihlášen do turnaje
Anděra LukášCZE063564Přihlášen do turnaje
Bárta PavelCZE066971Přihlášen do turnaje
Belanský JosefCZE050111Přihlášen do turnaje
Benko ZdeněkCZE023603Přihlášen do turnaje
Beran MiroslavCZE011778Přihlášen do turnaje
Bittner JaroslavCZE063916Přihlášen do turnaje
Březík JanCZE059919Přihlášen do turnaje
Budiš DavidCZE064179Přihlášen do turnaje
Cirok KarolCZE045722Přihlášen do turnaje
Csáno DušanCZE058543Přihlášen do turnaje
Davídek DavidCZE063408Přihlášen do turnaje
Doležal PetrCZE054600Přihlášen do turnaje
Gänsler MichalCZE064683Přihlášen do turnaje
Görner VítCZE001596Přihlášen do turnaje
Gutvirt PetrCZE001292Přihlášen do turnaje
Hanák PatrikCZE061501Přihlášen do turnaje
Holodňák PetrCZE061203Přihlášen do turnaje
Hora MartinCZE044466Přihlášen do turnaje
Houdek PavelCZE057581Přihlášen do turnaje
Hromádko LeošCZE032994Přihlášen do turnaje
Kačanolli FitimCZE017097Přihlášen do turnaje
Klose LukášCZE057586Přihlášen do turnaje
Kopecký JiříCZE064056Přihlášen do turnaje
Korbel TomášCZE061515Přihlášen do turnaje
Laskovský PavelCZE066572Přihlášen do turnaje
Leret AndrijCZE064033Přihlášen do turnaje
Lukš JosefCZE000396Přihlášen do turnaje
Mareš JaroslavCZE065690Přihlášen do turnaje
Moravec KamilCZE064007Přihlášen do turnaje
Nimmrichter JanCZE005000Přihlášen do turnaje
Oreský PatrikCZE064162Přihlášen do turnaje
Pallas PavelCZE009061Přihlášen do turnaje
Pilc AntonínCZE061518Přihlášen do turnaje
Poledno FrantišekCZE042752Přihlášen do turnaje
Procházka VáclavCZE061993Přihlášen do turnaje
Přibyl RobertCZE063736Přihlášen do turnaje
Rusnák ŠtefanWRD067582Přihlášen do turnaje
Rybka VáclavCZE054769Přihlášen do turnaje
Saidl ZbyněkCZE055711Přihlášen do turnaje
Sedláček DavidCZE066340Přihlášen do turnaje
Strbáček StanislavCZE000369Přihlášen do turnaje
Szüllö DavidCZE068046Přihlášen do turnaje
Trůbl MarekCZE051169Přihlášen do turnaje
Vach JosefCZE001834Přihlášen do turnaje
Vašina MartinCZE048700Přihlášen do turnaje
Vlach LukášCZE064818Přihlášen do turnaje
Vorlíček PetrCZE006113Přihlášen do turnaje
YYYHost muž IIIHOST_22Přihlášen do turnaje


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz