Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum23.04.2022
NázevDvojice ženy
RozhodčíŠmrha Jan
Počet hráčů7
Typ turnajeReg.Master Plzeňského kraje - dv. ženy
MístoKlub OKO Plzeň, Plzeň
PlánTabulka
Typ hryHra na body za výhru
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bláhová Tereza [CZE061576], Rainerová Olga [CZE066619]
Dolanská Lucie [CZE062703], Beranová Michaela [CZE070717]
Homolová Andrea [CZE065873], Kulišanová Tereza [CZE070346]
Moravcová Jana [CZE048433], Špačková Tereza [CZE003914]
Reinišová Lucie [CZE050867], Voláková Eva [CZE068946]
Svobodová Petra [CZE052902], Dlouhá Dobromila [CZE061495]
Volfíková Kateřina [CZE042607], Jahnová Iveta [CZE070155]
1NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
2NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
4NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
5NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
6Dvojice ženy--:--
Žádné utkání
7Dvojice ženy--:--
Žádné utkání
8--:--
Žádné utkání
9--:--
Žádné utkání
10NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
11NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
Moravcová JanaSvobodová PetraVolfíková KateřinaBláhová TerezaHomolová AndreaDolanská LucieReinišová Lucie
Moravcová Jana
2:0
2:0
1:2
2:0
2:0
2:0
Svobodová Petra
0:2
2:1
2:1
2:1
2:0
2:0
Volfíková Kateřina
0:2
1:2
0:2
2:0
0:2
2:1
Bláhová Tereza
2:1
1:2
2:0
2:0
2:0
2:0
Homolová Andrea
0:2
1:2
0:2
0:2
2:1
2:0
Dolanská Lucie
0:2
0:2
2:0
0:2
1:2
2:1
Reinišová Lucie
0:2
0:2
1:2
0:2
0:2
1:2

#HráčiBodyLegy
1.Moravcová Jana [CZE048433], Špačková Tereza [CZE003914]1511 : 2
2.Bláhová Tereza [CZE061576], Rainerová Olga [CZE066619]1511 : 3
3.Svobodová Petra [CZE052902], Dlouhá Dobromila [CZE061495]1510 : 5
4.Dolanská Lucie [CZE062703], Beranová Michaela [CZE070717]65 : 9
5.Homolová Andrea [CZE065873], Kulišanová Tereza [CZE070346]65 : 9
6.Volfíková Kateřina [CZE042607], Jahnová Iveta [CZE070155]65 : 9
7.Reinišová Lucie [CZE050867], Voláková Eva [CZE068946]02 : 12

#HráčiBodyLegy
1.Moravcová Jana [CZE048433], Špačková Tereza [CZE003914]1511 : 2
2.Bláhová Tereza [CZE061576], Rainerová Olga [CZE066619]1511 : 3
3.Svobodová Petra [CZE052902], Dlouhá Dobromila [CZE061495]1510 : 5
4.Dolanská Lucie [CZE062703], Beranová Michaela [CZE070717]65 : 9
5.Homolová Andrea [CZE065873], Kulišanová Tereza [CZE070346]65 : 9
6.Volfíková Kateřina [CZE042607], Jahnová Iveta [CZE070155]65 : 9
7.Reinišová Lucie [CZE050867], Voláková Eva [CZE068946]02 : 12

Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz