Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum23.04.2022
NázevDvojice ženy
RozhodčíVylíčil Ondřej
Počet hráčů10
Typ turnajeMaster KHK-S dvojice ženy
MístoSportcentrum, Vítězná-Kocléřov
PlánŠvýcarský systém
PropozicePropozice
Hráči
Goldmannová Anna [CZE039588], Krouželová Viola [CZE039591]
Jirků Elen [CZE044613], Gregůrková Alena [CZE000011]
Kocianová Pavlína [CZE059336], Adámková Arleta [CZE069396]
Kordová Romana [CZE038396], Kordová Romana [CZE051260]
Mannová Alena [CZE053232], Formanová Monika [CZE056394]
Rážová Leontýna [CZE064443], Rážová Marie [CZE064444]
Svobodová Andrea [CZE026800], Drahotská Terezie [CZE050494]
Šildbergerová Kateřina [CZE059131], Čílová Helena [CZE055338]
Térová Rozálie [CZE068893], Térová Julie [CZE069111]
Valterová Marie [CZE060815], Frimlová Pavla [CZE063215]
1NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
2NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
4NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
5NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
6NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
7NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
8NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
9NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
10NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
11NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
12--:--
Žádné utkání
13--:--
Žádné utkání
14--:--
Žádné utkání
15NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
16--:--
Žádné utkání
17NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
18VOLNÝ--:--
Žádné utkání
  • 1

  • Šildbergerová, Čílová1
    Térová, Térová1
  •  
  • Kordová (038396), Kordová (051260)0
    Jirků, Gregůrková2
  •  
  • Goldmannová, Krouželová0
    Rážová, Rážová2
  •  
  • Svobodová, Drahotská2
    Mannová, Formanová0
  •  
  • Kocianová, Adámková2
    Valterová, Frimlová0
  •  
  • 2

  • Valterová, Frimlová0
    Mannová, Formanová2
  •  
  • Goldmannová, Krouželová0
    Térová, Térová2
  •  
  • Kordová (038396), Kordová (051260)0
    Šildbergerová, Čílová2
  •  
  • Kocianová, Adámková1
    Svobodová, Drahotská1
  •  
  • Rážová, Rážová2
    Jirků, Gregůrková0
  •  
  • 3

  • Valterová, Frimlová0
    Kordová (038396), Kordová (051260)2
  •  
  • Goldmannová, Krouželová0
    Mannová, Formanová2
  •  
  • Jirků, Gregůrková2
    Térová, Térová0
  •  
  • Kocianová, Adámková2
    Šildbergerová, Čílová0
  •  
  • Svobodová, Drahotská1
    Rážová, Rážová1
  •  
  • 4

  • Valterová, Frimlová0
    Goldmannová, Krouželová2
  •  
  • Kordová (038396), Kordová (051260)1
    Térová, Térová1
  •  
  • Šildbergerová, Čílová1
    Mannová, Formanová1
  •  
  • Jirků, Gregůrková2
    Svobodová, Drahotská0
  •  
  • Kocianová, Adámková1
    Rážová, Rážová1
  •  
#Hráč/iBodyBSBH
1.Rážová Leontýna [CZE064443],Rážová Marie [CZE064444]61826
2.Jirků Elen [CZE044613],Gregůrková Alena [CZE000011]61722
3.Kocianová Pavlína [CZE059336],Adámková Arleta [CZE069396]61418
4.Mannová Alena [CZE053232],Formanová Monika [CZE056394]5108
5.Svobodová Andrea [CZE026800],Drahotská Terezie [CZE050494]42322
6.Šildbergerová Kateřina [CZE059131],Čílová Helena [CZE055338]41815
7.Térová Rozálie [CZE068893],Térová Julie [CZE069111]41511
8.Kordová Romana [CZE038396],Kordová Romana [CZE051260]3144
9.Goldmannová Anna [CZE039588],Krouželová Viola [CZE039591]2150
10.Valterová Marie [CZE060815],Frimlová Pavla [CZE063215]0160
#Hráč/iBodyBSBH
1.Rážová Leontýna [CZE064443],Rážová Marie [CZE064444]61826
2.Jirků Elen [CZE044613],Gregůrková Alena [CZE000011]61722
3.Kocianová Pavlína [CZE059336],Adámková Arleta [CZE069396]61418
4.Mannová Alena [CZE053232],Formanová Monika [CZE056394]5108
5.Svobodová Andrea [CZE026800],Drahotská Terezie [CZE050494]42322
6.Šildbergerová Kateřina [CZE059131],Čílová Helena [CZE055338]41815
7.Térová Rozálie [CZE068893],Térová Julie [CZE069111]41511
8.Kordová Romana [CZE038396],Kordová Romana [CZE051260]3144
9.Goldmannová Anna [CZE039588],Krouželová Viola [CZE039591]2150
10.Valterová Marie [CZE060815],Frimlová Pavla [CZE063215]0160
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz