Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum09.04.2022
NázevDoubles-Dvojice
RozhodčíMichálková Michaela
Počet hráčů11
Typ turnajeStředočeský pohár dvojice
MístoDouble´s, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Adámek Josef [CZE016063], Vysocký Ondřej [CZE070828]
Cirkovský Jaroslav [CZE021269], Junová Petra [CZE001379]
Florian Petr [CZE016694], Suchánek Josef [CZE040438]
Hlavatý Tomáš [CZE000782], Boledovič Martin [CZE027386]
Kaněra Zdeněk [CZE010796], Šamko Štefan [CZE052488]
Nouzecká Tereza [CZE067096], Vokřálová Petra [CZE048805]
Pittermann Jáchym [CZE060315], Dostál Radim [CZE060679]
Skálová Markéta [CZE063239], Kyjevská Veronika [CZE060914]
Slabý Jaroslav [CZE060607], Forman Petr [CZE060750]
Stanko Jindřich [CZE010235], Michálková Michaela [CZE052185]
Žďárský Lubomír [CZE065689], Henner Martin [CZE044560]
1--:--
Žádné utkání
2Doubles-Dvojice--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
4--:--
Žádné utkání
5--:--
Žádné utkání
6--:--
Žádné utkání
  •  Hlavatý, Boledovič0
  • Hlavatý, Boledovič1
    Žďárský, Henner0
  •  
  • Hlavatý, Boledovič1
    Adámek, Vysocký0
  •  
  • Cirkovský, Junová0
    Hlavatý, Boledovič1
  •  
  • Adámek, Vysocký1
    Stanko, Michálková0
  •  
  • Cirkovský, Junová1
    Kaněra, Šamko0
  •  
  • Adámek, Vysocký1
    Slabý, Forman0
  •  
  • Florian, Suchánek0
    Cirkovský, Junová1
  •  
  • Volný_los0
    Kaněra, Šamko1
  •  
  • Skálová, Kyjevská0
    Adámek, Vysocký1
  •  
  • Pittermann, Dostál0
    Slabý, Forman1
  •  
  • Volný_los0
    Florian, Suchánek1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Skálová, Kyjevská1
  •  
  • Pittermann, Dostál1
    Volný_los0
  •  
  • Nouzecká, Vokřálová1
    Volný_los0
  •  
  • Florian, Suchánek0
    Slabý, Forman1
  •  
  • Hlavatý, Boledovič1
    Volný_los0
  •  
  • Adámek, Vysocký1
    Volný_los0
  •  
  • Kaněra, Šamko1
    Volný_los0
  •  
  • Skálová, Kyjevská0
    Žďárský, Henner1
  •  
  • Pittermann, Dostál0
    Cirkovský, Junová1
  •  
  • Stanko, Michálková1
    Volný_los0
  •  
  • Nouzecká, Vokřálová1
    Slabý, Forman0
  •  
  • Hlavatý, Boledovič1
    Adámek, Vysocký0
  •  
  • Kaněra, Šamko0
    Žďárský, Henner1
  •  
  • Cirkovský, Junová0
    Stanko, Michálková1
  •  
  • Nouzecká, Vokřálová1
    Hlavatý, Boledovič0
  •  
  • Žďárský, Henner1
    Stanko, Michálková0
  •  
  • Nouzecká, Vokřálová1
    Žďárský, Henner0
  •  
  • Nouzecká, Vokřálová0
    Hlavatý, Boledovič1
  •  
  • Nouzecká, Vokřálová0
    Hlavatý, Boledovič1
  •  
  •  Hlavatý, Boledovič0
#Hráč nebo pár
1.Hlavatý Tomáš [CZE000782], Boledovič Martin [CZE027386]
2.Nouzecká Tereza [CZE067096], Vokřálová Petra [CZE048805]
3.Žďárský Lubomír [CZE065689], Henner Martin [CZE044560]
4.Adámek Josef [CZE016063], Vysocký Ondřej [CZE070828]
5.Cirkovský Jaroslav [CZE021269], Junová Petra [CZE001379]
5.Stanko Jindřich [CZE010235], Michálková Michaela [CZE052185]
7.Kaněra Zdeněk [CZE010796], Šamko Štefan [CZE052488]
7.Slabý Jaroslav [CZE060607], Forman Petr [CZE060750]
9.Pittermann Jáchym [CZE060315], Dostál Radim [CZE060679]
9.Skálová Markéta [CZE063239], Kyjevská Veronika [CZE060914]
9.Florian Petr [CZE016694], Suchánek Josef [CZE040438]
#Hráč nebo pár
1.Hlavatý Tomáš [CZE000782], Boledovič Martin [CZE027386]
2.Nouzecká Tereza [CZE067096], Vokřálová Petra [CZE048805]
3.Žďárský Lubomír [CZE065689], Henner Martin [CZE044560]
4.Adámek Josef [CZE016063], Vysocký Ondřej [CZE070828]
5.Cirkovský Jaroslav [CZE021269], Junová Petra [CZE001379]
5.Stanko Jindřich [CZE010235], Michálková Michaela [CZE052185]
7.Kaněra Zdeněk [CZE010796], Šamko Štefan [CZE052488]
7.Slabý Jaroslav [CZE060607], Forman Petr [CZE060750]
9.Pittermann Jáchym [CZE060315], Dostál Radim [CZE060679]
9.Skálová Markéta [CZE063239], Kyjevská Veronika [CZE060914]
9.Florian Petr [CZE016694], Suchánek Josef [CZE040438]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz