Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum03.04.2022
NázevU19
RozhodčíUhříček Břetislav
Počet hráčů18
Typ turnajeOpen
Místo,
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bubla Jan [CZE061249]
Cibula Vojtěch [CZE068745]
Fidler David [CZE061743]
Hřebejk Miroslav [CZE064244]
Kristenová Klára [CZE064716]
Ligus Martin [CZE061507]
Malach Matěj [CZE051928]
Mráz Adam [CZE056866]
Nagelová Denisa [CZE050389]
Pilař Luboš [CZE057211]
Ráž Vítězslav [CZE066488]
Sroka Maxim [CZE062112]
Trnka Václav [CZE065668]
Viktorin Jan [CZE069019]
Vlček Daniel [CZE060678]
Votavová Anna [CZE054375]
Vozábal Lukáš [CZE069453]
Vybíral Matěj [CZE066944]
1VOLNÝ--:--
Žádné utkání
2U19--:--
Žádné utkání
3U19--:--
Žádné utkání
4U19--:--
Žádné utkání
5U19--:--
Žádné utkání
6U19--:--
Žádné utkání
7--:--
Žádné utkání
8VOLNÝ--:--
Žádné utkání
9VOLNÝ--:--
Žádné utkání
10VOLNÝ--:--
Žádné utkání
  •  Fidler David0
  • Fidler David2
    Vozábal Lukáš1
  •  
  • Fidler David2
    Votavová Anna0
  •  
  • Fidler David2
    Hřebejk Miroslav0
  •  
  • Mráz Adam1
    Votavová Anna2
  •  
  • Fidler David2
    Vybíral Matěj0
  •  
  • Pilař Luboš0
    Mráz Adam2
  •  
  • Fidler David2
    Trnka Václav0
  •  
  • Malach Matěj1
    Vybíral Matěj2
  •  
  • Pilař Luboš2
    Viktorin Jan0
  •  
  • Ligus Martin0
    Mráz Adam2
  •  
  • Fidler David2
    Nagelová Denisa0
  •  
  • Kristenová Klára0
    Malach Matěj2
  •  
  • Pilař Luboš2
    Sroka Maxim0
  •  
  • Bubla Jan0
    Ligus Martin2
  •  
  • Ráž Vítězslav1
    Fidler David2
  •  
  • Volný_los0
    Nagelová Denisa1
  •  
  • Volný_los0
    Kristenová Klára1
  •  
  • Volný_los0
    Malach Matěj1
  •  
  • Volný_los0
    Pilař Luboš1
  •  
  • Volný_los0
    Sroka Maxim1
  •  
  • Volný_los0
    Bubla Jan1
  •  
  • Vlček Daniel1
    Ligus Martin2
  •  
  • Volný_los0
    Ráž Vítězslav1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Vlček Daniel1
    Volný_los0
  •  
  • Votavová Anna1
    Volný_los0
  •  
  • Ligus Martin3
    Ráž Vítězslav1
  •  
  • Vybíral Matěj1
    Volný_los0
  •  
  • Bubla Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Trnka Václav1
    Volný_los0
  •  
  • Sroka Maxim1
    Volný_los0
  •  
  • Vozábal Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Pilař Luboš1
    Volný_los0
  •  
  • Mráz Adam1
    Volný_los0
  •  
  • Malach Matěj1
    Volný_los0
  •  
  • Hřebejk Miroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Kristenová Klára1
    Volný_los0
  •  
  • Nagelová Denisa1
    Volný_los0
  •  
  • Viktorin Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Vlček Daniel0
    Cibula Vojtěch3
  •  
  • Fidler David1
    Volný_los0
  •  
  • Votavová Anna3
    Ligus Martin2
  •  
  • Vybíral Matěj3
    Bubla Jan0
  •  
  • Trnka Václav3
    Sroka Maxim2
  •  
  • Vozábal Lukáš3
    Pilař Luboš0
  •  
  • Mráz Adam3
    Malach Matěj0
  •  
  • Hřebejk Miroslav3
    Kristenová Klára0
  •  
  • Nagelová Denisa1
    Viktorin Jan3
  •  
  • Cibula Vojtěch3
    Fidler David1
  •  
  • Votavová Anna3
    Vybíral Matěj2
  •  
  • Trnka Václav2
    Vozábal Lukáš3
  •  
  • Mráz Adam2
    Hřebejk Miroslav3
  •  
  • Viktorin Jan0
    Cibula Vojtěch3
  •  
  • Votavová Anna1
    Vozábal Lukáš3
  •  
  • Hřebejk Miroslav0
    Cibula Vojtěch3
  •  
  • Vozábal Lukáš2
    Cibula Vojtěch3
  •  
  • Cibula Vojtěch1
    Fidler David0
  •  
  •  Cibula Vojtěch0
#Hráč nebo pár
1.Cibula Vojtěch [CZE068745]
2.Fidler David [CZE061743]
3.Vozábal Lukáš [CZE069453]
4.Votavová Anna [CZE054375]
5.Hřebejk Miroslav [CZE064244]
5.Mráz Adam [CZE056866]
7.Vybíral Matěj [CZE066944]
7.Pilař Luboš [CZE057211]
9.Ligus Martin [CZE061507]
9.Viktorin Jan [CZE069019]
9.Malach Matěj [CZE051928]
9.Trnka Václav [CZE065668]
13.Bubla Jan [CZE061249]
13.Sroka Maxim [CZE062112]
13.Kristenová Klára [CZE064716]
13.Nagelová Denisa [CZE050389]
17.Vlček Daniel [CZE060678]
17.Ráž Vítězslav [CZE066488]
#Hráč nebo pár
1.Cibula Vojtěch [CZE068745]
2.Fidler David [CZE061743]
3.Vozábal Lukáš [CZE069453]
4.Votavová Anna [CZE054375]
5.Hřebejk Miroslav [CZE064244]
5.Mráz Adam [CZE056866]
7.Vybíral Matěj [CZE066944]
7.Pilař Luboš [CZE057211]
9.Ligus Martin [CZE061507]
9.Viktorin Jan [CZE069019]
9.Malach Matěj [CZE051928]
9.Trnka Václav [CZE065668]
13.Bubla Jan [CZE061249]
13.Sroka Maxim [CZE062112]
13.Kristenová Klára [CZE064716]
13.Nagelová Denisa [CZE050389]
17.Vlček Daniel [CZE060678]
17.Ráž Vítězslav [CZE066488]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz