Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 12.03.2022 |
Název | Podivné šipkohraní - doplňkový 12.3.2022 |
Rozhodčí | Mannová Alena |
Počet hráčů | 12 |
Typ turnaje | Podivné šipkohraní doplňkový |
Místo | Pod Skalkou, Úpice |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Adam Jiří [CZE023108] | |
Bedlivý Pavel [CZE004877] | |
Frimlová Pavla [CZE063215] | |
Goldmann Petr [CZE040773] | |
Kordová Romana [CZE038396] | |
Mach Miloš [CZE002095] | |
Mann Josef [CZE038392] | |
Mannová Alena [CZE053232] | |
Mráz Radek [CZE044716] | |
Poláček David [CZE057930] | |
Svoboda Libor [CZE026803] | |
Svobodová Andrea [CZE026800] |
1Podivné šipkohraní - doplňkový 12.3.2022--:--
Žádné utkání
2Podivné šipkohraní - doplňkový 12.3.2022--:--
Žádné utkání
- Bedlivý Pavel0
Bedlivý Pavel 2 Mach Miloš 1
Bedlivý Pavel 2 Adam Jiří 0
Bedlivý Pavel 2 Mráz Radek 1 Goldmann Petr 0 Adam Jiří 2
Mann Josef 0 Bedlivý Pavel 2 Goldmann Petr 2 Kordová Romana 0
Mann Josef 2 Poláček David 0 Bedlivý Pavel 2 Svobodová Andrea 0 Goldmann Petr 2 Frimlová Pavla 0 Kordová Romana 2 Mannová Alena 0
Volný_los 0 Mann Josef 1 Bedlivý Pavel 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Goldmann Petr 1 Kordová Romana 1 Volný_los 0
Mannová Alena 1 Volný_los 0 Mann Josef 0 Mach Miloš 2 Mráz Radek 2 Bedlivý Pavel 0 Frimlová Pavla 1 Volný_los 0 Adam Jiří 1 Volný_los 0 Svobodová Andrea 2 Goldmann Petr 1 Poláček David 2 Kordová Romana 0 Svoboda Libor 1 Volný_los 0
Mannová Alena 0 Mach Miloš 2 Mráz Radek 2 Frimlová Pavla 0 Adam Jiří 2 Svobodová Andrea 0 Poláček David 0 Svoboda Libor 2
Mach Miloš 2 Mráz Radek 0 Adam Jiří 1 Svoboda Libor 2
Mach Miloš 0 Svoboda Libor 2
Svoboda Libor 2 Bedlivý Pavel 0
- Svoboda Libor0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Svoboda Libor [CZE026803] |
2. | Bedlivý Pavel [CZE004877] |
3. | Mach Miloš [CZE002095] |
4. | Adam Jiří [CZE023108] |
5. | Mráz Radek [CZE044716] |
5. | Goldmann Petr [CZE040773] |
7. | Mann Josef [CZE038392] |
7. | Kordová Romana [CZE038396] |
9. | Mannová Alena [CZE053232] |
9. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
9. | Svobodová Andrea [CZE026800] |
9. | Poláček David [CZE057930] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Svoboda Libor [CZE026803] |
2. | Bedlivý Pavel [CZE004877] |
3. | Mach Miloš [CZE002095] |
4. | Adam Jiří [CZE023108] |
5. | Mráz Radek [CZE044716] |
5. | Goldmann Petr [CZE040773] |
7. | Mann Josef [CZE038392] |
7. | Kordová Romana [CZE038396] |
9. | Mannová Alena [CZE053232] |
9. | Frimlová Pavla [CZE063215] |
9. | Svobodová Andrea [CZE026800] |
9. | Poláček David [CZE057930] |
Tento turnaj nemá přihlášky online