Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum19.02.2022
Názevdvojice ženy
RozhodčíŠulc Petr
Počet hráčů11
Typ turnajeRegionální Master dvojice ženy
MístoKlub Ajeto, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Brouková Eva [CZE043339], Zajíčková Adéla [CZE057778]
Danišíková Andrea [CZE060076], Kučerová Ivana [CZE067412]
Jirkalová Milena [CZE000958], Nejedlá Hana [CZE037495]
Kastnerová Eva [CZE031728], Kyjevská Veronika [CZE060914]
Michálková Michaela [CZE052185], Vokřálová Petra [CZE048805]
Rajmanová Marcela [CZE032807], Roubíková Anna [CZE062850]
Skálová Markéta [CZE063239], Brettschneiderová Simona [CZE065658]
Šnejdarová Jitka [CZE060106], Kroužecká Adéla [CZE069042]
Teichnerová Kateřina [CZE045221], Vlachopulosová Daniela [CZE032509]
Zahradníková Michaela [CZE006828], Šmejkalová Zdeňka [CZE050024]
Závorová Markéta [CZE052749], Kozlová Michaela [CZE000070]
1VOLNÝ--:--
Žádné utkání
2VOLNÝ--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
4VOLNÝ--:--
Žádné utkání
5--:--
Žádné utkání
6VOLNÝ--:--
Žádné utkání
7--:--
Žádné utkání
8VOLNÝ--:--
Žádné utkání
9dvojice ženy--:--
Žádné utkání
10VOLNÝ--:--
Žádné utkání
11VOLNÝ--:--
Žádné utkání
12VOLNÝ--:--
Žádné utkání
13VOLNÝ--:--
Žádné utkání
  •  Kastnerová, Kyjevská0
  • Kastnerová, Kyjevská1
    Šnejdarová, Kroužecká0
  •  
  • Kastnerová, Kyjevská1
    Zahradníková, Šmejkalová0
  •  
  • Teichnerová, Vlachopulosová0
    Kastnerová, Kyjevská1
  •  
  • Zahradníková, Šmejkalová1
    Závorová, Kozlová0
  •  
  • Jirkalová, Nejedlá0
    Teichnerová, Vlachopulosová1
  •  
  • Zahradníková, Šmejkalová1
    Michálková, Vokřálová0
  •  
  • Jirkalová, Nejedlá1
    Skálová, Brettschneiderová0
  •  
  • Volný_los0
    Teichnerová, Vlachopulosová1
  •  
  • Zahradníková, Šmejkalová1
    Danišíková, Kučerová0
  •  
  • Brouková, Zajíčková0
    Michálková, Vokřálová1
  •  
  • Volný_los0
    Jirkalová, Nejedlá1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Zahradníková, Šmejkalová1
  •  
  • Brouková, Zajíčková1
    Volný_los0
  •  
  • Michálková, Vokřálová1
    Volný_los0
  •  
  • Šnejdarová, Kroužecká1
    Jirkalová, Nejedlá0
  •  
  • Kastnerová, Kyjevská1
    Volný_los0
  •  
  • Danišíková, Kučerová1
    Volný_los0
  •  
  • Teichnerová, Vlachopulosová1
    Volný_los0
  •  
  • Zahradníková, Šmejkalová0
    Závorová, Kozlová1
  •  
  • Brouková, Zajíčková0
    Skálová, Brettschneiderová1
  •  
  • Rajmanová, Roubíková1
    Volný_los0
  •  
  • Michálková, Vokřálová0
    Šnejdarová, Kroužecká1
  •  
  • Kastnerová, Kyjevská1
    Danišíková, Kučerová0
  •  
  • Teichnerová, Vlachopulosová0
    Závorová, Kozlová1
  •  
  • Skálová, Brettschneiderová0
    Rajmanová, Roubíková1
  •  
  • Šnejdarová, Kroužecká1
    Kastnerová, Kyjevská0
  •  
  • Závorová, Kozlová0
    Rajmanová, Roubíková1
  •  
  • Šnejdarová, Kroužecká0
    Rajmanová, Roubíková1
  •  
  • Rajmanová, Roubíková1
    Kastnerová, Kyjevská0
  •  
  •  Rajmanová, Roubíková0
#Hráč nebo pár
1.Rajmanová Marcela [CZE032807], Roubíková Anna [CZE062850]
2.Kastnerová Eva [CZE031728], Kyjevská Veronika [CZE060914]
3.Šnejdarová Jitka [CZE060106], Kroužecká Adéla [CZE069042]
4.Zahradníková Michaela [CZE006828], Šmejkalová Zdeňka [CZE050024]
5.Teichnerová Kateřina [CZE045221], Vlachopulosová Daniela [CZE032509]
5.Závorová Markéta [CZE052749], Kozlová Michaela [CZE000070]
7.Jirkalová Milena [CZE000958], Nejedlá Hana [CZE037495]
7.Michálková Michaela [CZE052185], Vokřálová Petra [CZE048805]
9.Brouková Eva [CZE043339], Zajíčková Adéla [CZE057778]
9.Danišíková Andrea [CZE060076], Kučerová Ivana [CZE067412]
9.Skálová Markéta [CZE063239], Brettschneiderová Simona [CZE065658]
#Hráč nebo pár
1.Rajmanová Marcela [CZE032807], Roubíková Anna [CZE062850]
2.Kastnerová Eva [CZE031728], Kyjevská Veronika [CZE060914]
3.Šnejdarová Jitka [CZE060106], Kroužecká Adéla [CZE069042]
4.Zahradníková Michaela [CZE006828], Šmejkalová Zdeňka [CZE050024]
5.Teichnerová Kateřina [CZE045221], Vlachopulosová Daniela [CZE032509]
5.Závorová Markéta [CZE052749], Kozlová Michaela [CZE000070]
7.Jirkalová Milena [CZE000958], Nejedlá Hana [CZE037495]
7.Michálková Michaela [CZE052185], Vokřálová Petra [CZE048805]
9.Brouková Eva [CZE043339], Zajíčková Adéla [CZE057778]
9.Danišíková Andrea [CZE060076], Kučerová Ivana [CZE067412]
9.Skálová Markéta [CZE063239], Brettschneiderová Simona [CZE065658]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz