Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum26.02.2022
NázevDvojice ženy ULK
RozhodčíBaráková Markéta
Počet hráčů14
Typ turnajeReg.Master Ústecka - dv. ženy (švýcar)
MístoKD, Dobroměřice
PlánŠvýcarský systém
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bláhová Monika [CZE054559], Kocánová Lucie [CZE060456]
Boumová Kateřina [CZE056851], Pindiaková Zdeňka [CZE063636]
Čepeláková Lenka [CZE030429], Waldhauserová Naděžda [CZE045383]
Davidová Klára [CZE055748], Vojáčková Petra [CZE067732]
Handlová Klára [CZE053800], Horská Lenka [CZE015519]
Chroustová Michaela [CZE056875], Kolářová Jiřina [CZE024578]
Kacoli Lenka [CZE068666], Vítková Marie [CZE068657]
Lacinová Dagmar [CZE009006], Michalíková Andrea [CZE045654]
Michalak Jolanta [CZE037917], Michalak Julia [CZE066941]
Radová Jaroslava [CZE056405], Kopecká Markéta [CZE069797]
Rödlová Žaneta [CZE002947], Mairichová Barbora [CZE041094]
Semencová Jana [CZE026980], Pokorná Markéta [CZE054536]
Strunzová Jitka [CZE046181], Kašparová Veronika [CZE054811]
Ševčíková Libuše [CZE045738], Krupová Miluše [CZE041946]
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
4--:--
Žádné utkání
5Dvojice ženy ULK--:--
Žádné utkání
6--:--
Žádné utkání
7PORUCHA--:--
Žádné utkání
8Dvojice ženy ULK--:--
Žádné utkání
9PORUCHA--:--
Žádné utkání
10--:--
Žádné utkání
11--:--
Žádné utkání
12PORUCHA--:--
Žádné utkání
13--:--
Žádné utkání
14Dvojice ženy ULK--:--
Žádné utkání
15--:--
Žádné utkání
16--:--
Žádné utkání
17PORUCHA--:--
Žádné utkání
18--:--
Žádné utkání
19--:--
Žádné utkání
20--:--
Žádné utkání
21--:--
Žádné utkání
22--:--
Žádné utkání
23--:--
Žádné utkání
24NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
  • 1

  • Čepeláková, Waldhauserová1
    Strunzová, Kašparová2
  •  
  • Bláhová, Kocánová2
    Lacinová, Michalíková1
  •  
  • Handlová, Horská2
    Kacoli, Vítková1
  •  
  • Davidová, Vojáčková1
    Ševčíková, Krupová2
  •  
  • Michalak, Michalak2
    Radová, Kopecká1
  •  
  • Boumová, Pindiaková0
    Rödlová, Mairichová3
  •  
  • Semencová, Pokorná1
    Chroustová, Kolářová2
  •  
  • 2

  • Boumová, Pindiaková0
    Semencová, Pokorná3
  •  
  • Radová, Kopecká0
    Davidová, Vojáčková3
  •  
  • Kacoli, Vítková1
    Lacinová, Michalíková2
  •  
  • Čepeláková, Waldhauserová2
    Chroustová, Kolářová1
  •  
  • Michalak, Michalak0
    Ševčíková, Krupová3
  •  
  • Handlová, Horská2
    Bláhová, Kocánová1
  •  
  • Strunzová, Kašparová0
    Rödlová, Mairichová3
  •  
  • 3

  • Boumová, Pindiaková3
    Radová, Kopecká0
  •  
  • Michalak, Michalak1
    Strunzová, Kašparová2
  •  
  • Kacoli, Vítková0
    Čepeláková, Waldhauserová3
  •  
  • Lacinová, Michalíková1
    Chroustová, Kolářová2
  •  
  • Bláhová, Kocánová1
    Semencová, Pokorná2
  •  
  • Handlová, Horská3
    Davidová, Vojáčková0
  •  
  • Ševčíková, Krupová0
    Rödlová, Mairichová3
  •  
  • 4

  • Radová, Kopecká1
    Kacoli, Vítková2
  •  
  • Michalak, Michalak1
    Boumová, Pindiaková2
  •  
  • Lacinová, Michalíková2
    Davidová, Vojáčková1
  •  
  • Bláhová, Kocánová2
    Strunzová, Kašparová1
  •  
  • Ševčíková, Krupová1
    Chroustová, Kolářová2
  •  
  • Čepeláková, Waldhauserová2
    Semencová, Pokorná1
  •  
  • Handlová, Horská2
    Rödlová, Mairichová1
  •  
#Hráč/iBodyBSBH
1.Rödlová Žaneta [CZE002947],Mairichová Barbora [CZE041094]102557
2.Handlová Klára [CZE053800],Horská Lenka [CZE015519]92555
3.Čepeláková Lenka [CZE030429],Waldhauserová Naděžda [CZE045383]82345
4.Chroustová Michaela [CZE056875],Kolářová Jiřina [CZE024578]72746
5.Semencová Jana [CZE026980],Pokorná Markéta [CZE054536]72642
6.Bláhová Monika [CZE054559],Kocánová Lucie [CZE060456]62738
7.Ševčíková Libuše [CZE045738],Krupová Miluše [CZE041946]62629
8.Lacinová Dagmar [CZE009006],Michalíková Andrea [CZE045654]62231
9.Strunzová Jitka [CZE046181],Kašparová Veronika [CZE054811]52830
10.Davidová Klára [CZE055748],Vojáčková Petra [CZE067732]52318
11.Boumová Kateřina [CZE056851],Pindiaková Zdeňka [CZE063636]52314
12.Kacoli Lenka [CZE068666],Vítková Marie [CZE068657]42519
13.Michalak Jolanta [CZE037917],Michalak Julia [CZE066941]41814
14.Radová Jaroslava [CZE056405],Kopecká Markéta [CZE069797]2188
#Hráč/iBodyBSBH
1.Rödlová Žaneta [CZE002947],Mairichová Barbora [CZE041094]102557
2.Handlová Klára [CZE053800],Horská Lenka [CZE015519]92555
3.Čepeláková Lenka [CZE030429],Waldhauserová Naděžda [CZE045383]82345
4.Chroustová Michaela [CZE056875],Kolářová Jiřina [CZE024578]72746
5.Semencová Jana [CZE026980],Pokorná Markéta [CZE054536]72642
6.Bláhová Monika [CZE054559],Kocánová Lucie [CZE060456]62738
7.Ševčíková Libuše [CZE045738],Krupová Miluše [CZE041946]62629
8.Lacinová Dagmar [CZE009006],Michalíková Andrea [CZE045654]62231
9.Strunzová Jitka [CZE046181],Kašparová Veronika [CZE054811]52830
10.Davidová Klára [CZE055748],Vojáčková Petra [CZE067732]52318
11.Boumová Kateřina [CZE056851],Pindiaková Zdeňka [CZE063636]52314
12.Kacoli Lenka [CZE068666],Vítková Marie [CZE068657]42519
13.Michalak Jolanta [CZE037917],Michalak Julia [CZE066941]41814
14.Radová Jaroslava [CZE056405],Kopecká Markéta [CZE069797]2188
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz