Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 26.07.2019 |
Název | Cyrhoza Cup U Péci - Finále |
Rozhodčí | Srnová Barbora |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Restaurace U Péci, Kokonín |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bukáček Petr [CZE054031] | |
Frankel Benjamin [CZE036525] | |
Hencl Miroslav [CZE024173] | |
Horáček Lukáš [CZE037767] | |
Kovář Jiří [CZE056265] | |
Sekereš Pavel [CZE017420] | |
Srna Petr [CZE048360] | |
Srna Petr [CZE048361] | |
Srnová Barbora [CZE048463] | |
Stehlík Libor [CZE051957] |
- Stehlík Libor0
Stehlík Libor 2 Hencl Miroslav 1
Stehlík Libor 2 Srna Petr (048361) 0
Srna Petr (048360) 0 Stehlík Libor 2 Srna Petr (048361) 2 Sekereš Pavel 0
Srna Petr (048360) 2 Kovář Jiří 1 Horáček Lukáš 1 Srna Petr (048361) 2
Srna Petr (048360) 2 Srnová Barbora 1 Volný_los 0 Kovář Jiří 1 Volný_los 0 Horáček Lukáš 1 Bukáček Petr 1 Srna Petr (048361) 2
Volný_los 0 Srna Petr (048360) 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Bukáček Petr 1 Volný_los 0
Srna Petr (048361) 1 Volný_los 0 Frankel Benjamin 2 Srna Petr (048360) 1 Horáček Lukáš 1 Volný_los 0 Stehlík Libor 1 Volný_los 0 Kovář Jiří 1 Volný_los 0 Sekereš Pavel 1 Volný_los 0 Srnová Barbora 2 Bukáček Petr 0 Hencl Miroslav 1 Volný_los 0
Srna Petr (048361) 1 Frankel Benjamin 2 Horáček Lukáš 0 Stehlík Libor 2 Kovář Jiří 1 Sekereš Pavel 2 Srnová Barbora 0 Hencl Miroslav 2
Frankel Benjamin 2 Stehlík Libor 0 Sekereš Pavel 0 Hencl Miroslav 2
Frankel Benjamin 2 Hencl Miroslav 0
Frankel Benjamin 2 Stehlík Libor 0
- Frankel Benjamin0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Frankel Benjamin [CZE036525] |
2. | Stehlík Libor [CZE051957] |
3. | Hencl Miroslav [CZE024173] |
4. | Srna Petr [CZE048361] |
5. | Srna Petr [CZE048360] |
5. | Sekereš Pavel [CZE017420] |
7. | Kovář Jiří [CZE056265] |
7. | Horáček Lukáš [CZE037767] |
9. | Bukáček Petr [CZE054031] |
9. | Srnová Barbora [CZE048463] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Frankel Benjamin [CZE036525] |
2. | Stehlík Libor [CZE051957] |
3. | Hencl Miroslav [CZE024173] |
4. | Srna Petr [CZE048361] |
5. | Srna Petr [CZE048360] |
5. | Sekereš Pavel [CZE017420] |
7. | Kovář Jiří [CZE056265] |
7. | Horáček Lukáš [CZE037767] |
9. | Bukáček Petr [CZE054031] |
9. | Srnová Barbora [CZE048463] |
Tento turnaj nemá přihlášky online