Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum14.01.2022
Název501 DO
RozhodčíVeselý Milan
Počet hráčů19
Typ turnajeKlenečská šipka
MístoHaltrava, Klenčí pod Čerchovem
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Baborák Jindřich [CZE039444]
Brandejs Tomáš [CZE011846]
Brůhová Marie [CZE070339]
Dlouhá Dobromila [CZE061495]
Hemissi Sami [WRD064596]
Hojda Petr [CZE054203]
Hruška Ladislav [CZE003286]
Jahnová Iveta [CZE070155]
Kantner Josef [CZE003449]
Konopová Lenka [CZE040923]
Král Jakub [CZE070171]
Mičulka Daniel [CZE021816]
Müller Roman [CZE042211]
Pokorný David [CZE044298]
Souček Jiří [CZE068501]
Šťastný Karel [CZE040619]
Trůbl Marek [CZE051169]
Varga Bedřich [CZE053338]
Veselý Milan [CZE007110]
1501 DO--:--
Žádné utkání
2501 DO--:--
Žádné utkání
3501 DO--:--
Žádné utkání
  •  Šťastný Karel0
  • Šťastný Karel1
    Hemissi Sami0
  •  
  • Müller Roman0
    Šťastný Karel1
  •  
  • Brandejs Tomáš0
    Müller Roman1
  •  
  • Šťastný Karel1
    Pokorný David0
  •  
  • Brandejs Tomáš1
    Trůbl Marek0
  •  
  • Veselý Milan0
    Šťastný Karel1
  •  
  • Brandejs Tomáš1
    Konopová Lenka0
  •  
  • Trůbl Marek1
    Kantner Josef0
  •  
  • Veselý Milan1
    Hruška Ladislav0
  •  
  • Dlouhá Dobromila0
    Šťastný Karel1
  •  
  • Brandejs Tomáš1
    Souček Jiří0
  •  
  • Hojda Petr0
    Trůbl Marek1
  •  
  • Veselý Milan1
    Jahnová Iveta0
  •  
  • Brůhová Marie0
    Dlouhá Dobromila1
  •  
  • Král Jakub0
    Brandejs Tomáš1
  •  
  • Volný_los0
    Souček Jiří1
  •  
  • Volný_los0
    Hojda Petr1
  •  
  • Volný_los0
    Trůbl Marek1
  •  
  • Veselý Milan1
    Baborák Jindřich0
  •  
  • Volný_los0
    Jahnová Iveta1
  •  
  • Volný_los0
    Brůhová Marie1
  •  
  • Varga Bedřich0
    Dlouhá Dobromila1
  •  
  • Volný_los0
    Král Jakub1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Veselý Milan1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Varga Bedřich1
    Volný_los0
  •  
  • Kantner Josef1
    Volný_los0
  •  
  • Král Jakub0
    Dlouhá Dobromila1
  •  
  • Pokorný David1
    Volný_los0
  •  
  • Brůhová Marie1
    Volný_los0
  •  
  • Jahnová Iveta1
    Volný_los0
  •  
  • Konopová Lenka1
    Volný_los0
  •  
  • Baborák Jindřich1
    Volný_los0
  •  
  • Mičulka Daniel1
    Volný_los0
  •  
  • Trůbl Marek1
    Volný_los0
  •  
  • Hemissi Sami1
    Veselý Milan0
  •  
  • Hojda Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Šťastný Karel1
    Volný_los0
  •  
  • Müller Roman1
    Volný_los0
  •  
  • Souček Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Hruška Ladislav1
    Varga Bedřich0
  •  
  • Brandejs Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Kantner Josef1
    Dlouhá Dobromila0
  •  
  • Pokorný David1
    Brůhová Marie0
  •  
  • Jahnová Iveta0
    Konopová Lenka1
  •  
  • Baborák Jindřich0
    Mičulka Daniel1
  •  
  • Trůbl Marek0
    Hemissi Sami1
  •  
  • Hojda Petr0
    Šťastný Karel1
  •  
  • Müller Roman1
    Souček Jiří0
  •  
  • Hruška Ladislav1
    Brandejs Tomáš0
  •  
  • Kantner Josef0
    Pokorný David1
  •  
  • Konopová Lenka0
    Mičulka Daniel1
  •  
  • Hemissi Sami1
    Šťastný Karel0
  •  
  • Müller Roman1
    Hruška Ladislav0
  •  
  • Pokorný David0
    Mičulka Daniel1
  •  
  • Hemissi Sami1
    Müller Roman0
  •  
  • Mičulka Daniel1
    Hemissi Sami0
  •  
  • Mičulka Daniel1
    Šťastný Karel0
  •  
  •  Mičulka Daniel0
#Hráč nebo pár
1.Mičulka Daniel [CZE021816]
2.Šťastný Karel [CZE040619]
3.Hemissi Sami [WRD064596]
4.Müller Roman [CZE042211]
5.Brandejs Tomáš [CZE011846]
5.Pokorný David [CZE044298]
7.Trůbl Marek [CZE051169]
7.Veselý Milan [CZE007110]
9.Dlouhá Dobromila [CZE061495]
9.Hruška Ladislav [CZE003286]
9.Kantner Josef [CZE003449]
9.Konopová Lenka [CZE040923]
13.Brůhová Marie [CZE070339]
13.Jahnová Iveta [CZE070155]
13.Hojda Petr [CZE054203]
13.Souček Jiří [CZE068501]
17.Varga Bedřich [CZE053338]
17.Baborák Jindřich [CZE039444]
17.Král Jakub [CZE070171]
#Hráč nebo pár
1.Mičulka Daniel [CZE021816]
2.Šťastný Karel [CZE040619]
3.Hemissi Sami [WRD064596]
4.Müller Roman [CZE042211]
5.Brandejs Tomáš [CZE011846]
5.Pokorný David [CZE044298]
7.Trůbl Marek [CZE051169]
7.Veselý Milan [CZE007110]
9.Dlouhá Dobromila [CZE061495]
9.Hruška Ladislav [CZE003286]
9.Kantner Josef [CZE003449]
9.Konopová Lenka [CZE040923]
13.Brůhová Marie [CZE070339]
13.Jahnová Iveta [CZE070155]
13.Hojda Petr [CZE054203]
13.Souček Jiří [CZE068501]
17.Varga Bedřich [CZE053338]
17.Baborák Jindřich [CZE039444]
17.Král Jakub [CZE070171]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz