Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum25.11.2021
NázevŘipská 501 DO
RozhodčíSkálová Markéta
Počet hráčů15
Typ turnajeStředočeský pohár zvýhodněný
MístoŘipská, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Dulava Petr [CZE059544]
Matěk Jan [CZE055561]
Materna Tomáš [CZE062422]
McKay Brian [CZE020874]
McKay Tomáš [CZE048228]
Nerad Luboš [CZE000330]
Pechar Michal [CZE056406]
Pokorný David [CZE063238]
Popďakunik Filip [CZE021787]
Skálová Markéta [CZE063239]
Slabihoud Ondřej [CZE065605]
Štabrňák Libor [CZE059055]
Talianová Anna Marie [CZE052551]
Tesárek Michal [CZE052120]
Vaněk Jan [CZE007904]
1Řipská 501 DO
Žádné utkání
2Řipská 501 DO
Žádné utkání
3Řipská 501 DO
Žádné utkání
  •  Materna Tomáš0
  • Materna Tomáš1
    Skálová Markéta0
  •  
  • Materna Tomáš1
    Dulava Petr0
  •  
  • Matěk Jan0
    Materna Tomáš1
  •  
  • Dulava Petr1
    Štabrňák Libor0
  •  
  • Matěk Jan1
    Popďakunik Filip0
  •  
  • Slabihoud Ondřej0
    Dulava Petr1
  •  
  • Tesárek Michal0
    Matěk Jan1
  •  
  • Pechar Michal0
    Popďakunik Filip1
  •  
  • McKay Tomáš0
    Slabihoud Ondřej1
  •  
  • Dulava Petr1
    Talianová Anna Marie0
  •  
  • Volný_los0
    Tesárek Michal1
  •  
  • McKay Brian0
    Pechar Michal1
  •  
  • McKay Tomáš1
    Vaněk Jan0
  •  
  • Pokorný David0
    Dulava Petr1
  •  
  • Talianová Anna Marie1
    Volný_los0
  •  
  • Skálová Markéta1
    Tesárek Michal0
  •  
  • Materna Tomáš1
    McKay Brian0
  •  
  • Pechar Michal0
    Slabihoud Ondřej1
  •  
  • McKay Tomáš0
    Popďakunik Filip1
  •  
  • Nerad Luboš1
    Vaněk Jan0
  •  
  • Pokorný David0
    Matěk Jan1
  •  
  • Dulava Petr0
    Štabrňák Libor1
  •  
  • Talianová Anna Marie0
    Skálová Markéta1
  •  
  • Materna Tomáš1
    Slabihoud Ondřej0
  •  
  • Popďakunik Filip0
    Nerad Luboš1
  •  
  • Matěk Jan0
    Štabrňák Libor1
  •  
  • Skálová Markéta1
    Materna Tomáš0
  •  
  • Nerad Luboš1
    Štabrňák Libor0
  •  
  • Skálová Markéta0
    Nerad Luboš1
  •  
  • Nerad Luboš1
    Materna Tomáš0
  •  
  •  Nerad Luboš0
#Hráč nebo pár
1.Nerad Luboš [CZE000330]
2.Materna Tomáš [CZE062422]
3.Skálová Markéta [CZE063239]
4.Dulava Petr [CZE059544]
5.Matěk Jan [CZE055561]
5.Štabrňák Libor [CZE059055]
7.Popďakunik Filip [CZE021787]
7.Slabihoud Ondřej [CZE065605]
9.Tesárek Michal [CZE052120]
9.Pechar Michal [CZE056406]
9.McKay Tomáš [CZE048228]
9.Talianová Anna Marie [CZE052551]
13.McKay Brian [CZE020874]
13.Vaněk Jan [CZE007904]
13.Pokorný David [CZE063238]
#Hráč nebo pár
1.Nerad Luboš [CZE000330]
2.Materna Tomáš [CZE062422]
3.Skálová Markéta [CZE063239]
4.Dulava Petr [CZE059544]
5.Matěk Jan [CZE055561]
5.Štabrňák Libor [CZE059055]
7.Popďakunik Filip [CZE021787]
7.Slabihoud Ondřej [CZE065605]
9.Tesárek Michal [CZE052120]
9.Pechar Michal [CZE056406]
9.McKay Tomáš [CZE048228]
9.Talianová Anna Marie [CZE052551]
13.McKay Brian [CZE020874]
13.Vaněk Jan [CZE007904]
13.Pokorný David [CZE063238]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz