Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum24.10.2021
Název501 DO
RozhodčíLuptovec Richard
Počet hráčů11
Typ turnajeKlubový Open MSK - jednotlivci
MístoU Jožky, Ostrava
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Fiala Patrik [CZE061211]
Górecki Adam [CZE061215]
Hanulík Lukáš [CZE068573]
Kozubjaková Kristýna [CZE067380]
Luptovec Richard [CZE063147]
Němeček Dalibor [CZE032480]
Neuwirth Aleš [CZE057593]
Olma Marek [CZE067860]
Poděbradský Josef [CZE068304]
Skála Rudolf [CZE068303]
Zachoval Kamil [CZE067761]
1501 DO
Žádné utkání
2501 DO
Žádné utkání
  •  Kozubjaková Kristýna0
  • Kozubjaková Kristýna1
    Neuwirth Aleš0
  •  
  • Kozubjaková Kristýna1
    Luptovec Richard0
  •  
  • Kozubjaková Kristýna1
    Olma Marek0
  •  
  • Luptovec Richard1
    Skála Rudolf0
  •  
  • Kozubjaková Kristýna1
    Němeček Dalibor0
  •  
  • Hanulík Lukáš0
    Luptovec Richard1
  •  
  • Kozubjaková Kristýna1
    Zachoval Kamil0
  •  
  • Volný_los0
    Němeček Dalibor1
  •  
  • Hanulík Lukáš1
    Fiala Patrik0
  •  
  • Poděbradský Josef0
    Luptovec Richard1
  •  
  • Volný_los0
    Kozubjaková Kristýna1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Hanulík Lukáš1
  •  
  • Poděbradský Josef1
    Volný_los0
  •  
  • Luptovec Richard1
    Volný_los0
  •  
  • Neuwirth Aleš1
    Kozubjaková Kristýna0
  •  
  • Fiala Patrik1
    Volný_los0
  •  
  • Olma Marek1
    Volný_los0
  •  
  • Němeček Dalibor1
    Volný_los0
  •  
  • Skála Rudolf1
    Hanulík Lukáš0
  •  
  • Zachoval Kamil1
    Poděbradský Josef0
  •  
  • Górecki Adam1
    Volný_los0
  •  
  • Luptovec Richard0
    Neuwirth Aleš1
  •  
  • Fiala Patrik0
    Olma Marek1
  •  
  • Němeček Dalibor0
    Skála Rudolf1
  •  
  • Zachoval Kamil0
    Górecki Adam1
  •  
  • Neuwirth Aleš1
    Olma Marek0
  •  
  • Skála Rudolf0
    Górecki Adam1
  •  
  • Neuwirth Aleš0
    Górecki Adam1
  •  
  • Górecki Adam1
    Kozubjaková Kristýna0
  •  
  •  Górecki Adam0
#Hráč nebo pár
1.Górecki Adam [CZE061215]
2.Kozubjaková Kristýna [CZE067380]
3.Neuwirth Aleš [CZE057593]
4.Luptovec Richard [CZE063147]
5.Olma Marek [CZE067860]
5.Skála Rudolf [CZE068303]
7.Němeček Dalibor [CZE032480]
7.Hanulík Lukáš [CZE068573]
9.Zachoval Kamil [CZE067761]
9.Fiala Patrik [CZE061211]
9.Poděbradský Josef [CZE068304]
#Hráč nebo pár
1.Górecki Adam [CZE061215]
2.Kozubjaková Kristýna [CZE067380]
3.Neuwirth Aleš [CZE057593]
4.Luptovec Richard [CZE063147]
5.Olma Marek [CZE067860]
5.Skála Rudolf [CZE068303]
7.Němeček Dalibor [CZE032480]
7.Hanulík Lukáš [CZE068573]
9.Zachoval Kamil [CZE067761]
9.Fiala Patrik [CZE061211]
9.Poděbradský Josef [CZE068304]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz