Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum23.10.2021
Názevodpadlici Korbel 2
RozhodčíDavid Karel
Počet hráčů21
Typ turnajeOpen Ústeckého kraje
MístoKorbel 2, Litvínov
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Boumová Kateřina [CZE056851]
Cibulka Václav [CZE005797]
Cirok Karol [CZE045722]
Coupé René [CZE063482]
Davidová Klára [CZE055748]
Fialka Petr [CZE063972]
Hofman Miloslav [CZE067532]
Hoško Jakub [CZE062660]
Chára Jan [CZE061717]
Chára Richard [CZE062250]
Chárová Zdenka [CZE042456]
Knor Martin [CZE069735]
Kraus Karel [CZE043131]
Mašek Jiří [CZE068798]
Michalak Julia [CZE066941]
Nodes Oldřich [CZE061742]
Rödl Martin [CZE028020]
Semencová Jana [CZE026980]
Smola Martin [CZE044369]
Vágner Richard [CZE036713]
Zajíc Jakub [CZE051482]
1odpadlici Korbel 2
Žádné utkání
2odpadlici Korbel 2
Žádné utkání
3odpadlici Korbel 2
Žádné utkání
  •  Mašek Jiří0
  • Mašek Jiří2
    Cibulka Václav0
  •  
  • Mašek Jiří2
    Kraus Karel0
  •  
  • Mašek Jiří2
    Rödl Martin0
  •  
  • Kraus Karel2
    Chárová Zdenka0
  •  
  • Vágner Richard0
    Mašek Jiří2
  •  
  • Nodes Oldřich0
    Kraus Karel2
  •  
  • Vágner Richard2
    Zajíc Jakub0
  •  
  • Knor Martin0
    Mašek Jiří2
  •  
  • Davidová Klára0
    Nodes Oldřich2
  •  
  • Semencová Jana1
    Kraus Karel2
  •  
  • Vágner Richard2
    Cirok Karol0
  •  
  • Knor Martin2
    Smola Martin0
  •  
  • Coupé René0
    Davidová Klára2
  •  
  • Michalak Julia0
    Semencová Jana2
  •  
  • Vágner Richard2
    Hoško Jakub1
  •  
  • Volný_los0
    Cirok Karol1
  •  
  • Knor Martin2
    Fialka Petr0
  •  
  • Chára Richard1
    Smola Martin2
  •  
  • Hofman Miloslav0
    Coupé René2
  •  
  • Volný_los0
    Davidová Klára1
  •  
  • Volný_los0
    Michalak Julia1
  •  
  • Semencová Jana2
    Boumová Kateřina1
  •  
  • Volný_los0
    Vágner Richard1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Knor Martin1
  •  
  • Chára Richard1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Hofman Miloslav1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Semencová Jana1
    Volný_los0
  •  
  • Boumová Kateřina1
    Volný_los0
  •  
  • Mašek Jiří2
    Vágner Richard1
  •  
  • Chárová Zdenka1
    Volný_los0
  •  
  • Michalak Julia1
    Volný_los0
  •  
  • Zajíc Jakub1
    Volný_los0
  •  
  • Knor Martin0
    Davidová Klára2
  •  
  • Coupé René2
    Chára Richard0
  •  
  • Chára Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Smola Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Kraus Karel2
    Hofman Miloslav0
  •  
  • Fialka Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Cibulka Václav1
    Volný_los0
  •  
  • Cirok Karol1
    Volný_los0
  •  
  • Nodes Oldřich1
    Volný_los0
  •  
  • Hoško Jakub2
    Semencová Jana1
  •  
  • Rödl Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Boumová Kateřina0
    Mašek Jiří2
  •  
  • Chárová Zdenka2
    Michalak Julia0
  •  
  • Zajíc Jakub2
    Davidová Klára1
  •  
  • Coupé René0
    Chára Jan2
  •  
  • Smola Martin0
    Kraus Karel2
  •  
  • Fialka Petr0
    Cibulka Václav2
  •  
  • Cirok Karol0
    Nodes Oldřich2
  •  
  • Hoško Jakub0
    Rödl Martin2
  •  
  • Mašek Jiří1
    Chárová Zdenka2
  •  
  • Zajíc Jakub0
    Chára Jan2
  •  
  • Kraus Karel0
    Cibulka Václav2
  •  
  • Nodes Oldřich1
    Rödl Martin2
  •  
  • Chárová Zdenka1
    Chára Jan2
  •  
  • Cibulka Václav2
    Rödl Martin1
  •  
  • Chára Jan2
    Cibulka Václav0
  •  
  • Chára Jan2
    Mašek Jiří0
  •  
  •  Chára Jan0
#Hráč nebo pár
1.Chára Jan [CZE061717]
2.Mašek Jiří [CZE068798]
3.Cibulka Václav [CZE005797]
4.Kraus Karel [CZE043131]
5.Rödl Martin [CZE028020]
5.Chárová Zdenka [CZE042456]
7.Vágner Richard [CZE036713]
7.Nodes Oldřich [CZE061742]
9.Semencová Jana [CZE026980]
9.Davidová Klára [CZE055748]
9.Knor Martin [CZE069735]
9.Zajíc Jakub [CZE051482]
13.Cirok Karol [CZE045722]
13.Smola Martin [CZE044369]
13.Coupé René [CZE063482]
13.Michalak Julia [CZE066941]
17.Hoško Jakub [CZE062660]
17.Boumová Kateřina [CZE056851]
17.Hofman Miloslav [CZE067532]
17.Chára Richard [CZE062250]
17.Fialka Petr [CZE063972]
#Hráč nebo pár
1.Chára Jan [CZE061717]
2.Mašek Jiří [CZE068798]
3.Cibulka Václav [CZE005797]
4.Kraus Karel [CZE043131]
5.Rödl Martin [CZE028020]
5.Chárová Zdenka [CZE042456]
7.Vágner Richard [CZE036713]
7.Nodes Oldřich [CZE061742]
9.Semencová Jana [CZE026980]
9.Davidová Klára [CZE055748]
9.Knor Martin [CZE069735]
9.Zajíc Jakub [CZE051482]
13.Cirok Karol [CZE045722]
13.Smola Martin [CZE044369]
13.Coupé René [CZE063482]
13.Michalak Julia [CZE066941]
17.Hoško Jakub [CZE062660]
17.Boumová Kateřina [CZE056851]
17.Hofman Miloslav [CZE067532]
17.Chára Richard [CZE062250]
17.Fialka Petr [CZE063972]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz