Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum23.10.2021
NázevTOP_KO#22800
Rozhodčí
Počet hráčů0
Typ turnajeTOP Master KHK-S muži
MístoSportovní hala, Radvanice
PlánKO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3--:--
Na 3751979 terči je neexistující zápas, křížkem terč uvolníte.
4VOLNÝ--:--
Žádné utkání
5VOLNÝ--:--
Žádné utkání
6VOLNÝ--:--
Žádné utkání
7VOLNÝ--:--
Žádné utkání
8VOLNÝ--:--
Žádné utkání
9VOLNÝ--:--
Žádné utkání
10VOLNÝ--:--
Žádné utkání
11VOLNÝ--:--
Žádné utkání
12VOLNÝ--:--
Žádné utkání
13--:--
Žádné utkání
14VOLNÝ--:--
Žádné utkání
15--:--
Žádné utkání
16--:--
Žádné utkání
17--:--
Žádné utkání
  • Drtil Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Rezek Petr5
    Dufka Martin1
  •  
  • Pecina Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Svatý Martin5
    Šilar David3
  •  
  • Davídek Antonín1
    Volný_los0
  •  
  • Kuric Robert5
    Hofman Petr4
  •  
  • Sucharda Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Šildberger Michal5
    Jurik Martin1
  •  
  • Drtil Pavel5
    Rezek Petr0
  •  
  • Pecina Jiří3
    Svatý Martin5
  •  
  • Davídek Antonín5
    Kuric Robert2
  •  
  • Sucharda Petr0
    Šildberger Michal5
  •  
  • Drtil Pavel5
    Svatý Martin0
  •  
  • Davídek Antonín5
    Šildberger Michal4
  •  
  • Drtil Pavel5
    Davídek Antonín0
  •  
  • Drtil Pavel0
#Hráč/i
1.Drtil Pavel [CZE000003]
2.Davídek Antonín [CZE020062]
3.Šildberger Michal [CZE040063]
3.Svatý Martin [CZE000133]
5.Rezek Petr [CZE042652]
5.Pecina Jiří [CZE054216]
5.Kuric Robert [CZE000016]
5.Sucharda Petr [CZE000176]
9.Dufka Martin [CZE000232]
9.Šilar David [CZE001122]
9.Hofman Petr [CZE050491]
9.Jurik Martin [CZE051225]
13.Štefl Dominik [CZE030844]
13.Bartoš Otakar [CZE066538]
13.Bubaň Pavel [CZE011871]
13.Téra Marek [CZE049748]
#Hráč/i
1.Drtil Pavel [CZE000003]
2.Davídek Antonín [CZE020062]
3.Šildberger Michal [CZE040063]
3.Svatý Martin [CZE000133]
5.Rezek Petr [CZE042652]
5.Pecina Jiří [CZE054216]
5.Kuric Robert [CZE000016]
5.Sucharda Petr [CZE000176]
9.Dufka Martin [CZE000232]
9.Šilar David [CZE001122]
9.Hofman Petr [CZE050491]
9.Jurik Martin [CZE051225]
13.Štefl Dominik [CZE030844]
13.Bartoš Otakar [CZE066538]
13.Bubaň Pavel [CZE011871]
13.Téra Marek [CZE049748]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz