Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum16.10.2021
NázevDvojice ženy
RozhodčíŠulc Petr
Počet hráčů8
Typ turnajeRegionální Master dvojice ženy
MístoKlub Ajeto, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Brouková Eva [CZE043339], Nová Tereza [CZE000770]
Buršíková Tamara [CZE059864], Perglová Blanka [CZE051118]
Jirkalová Milena [CZE000958], Nejedlá Hana [CZE037495]
Moravcová Eliška [CZE022455], Špringerová Zuzana [CZE039648]
Roubíková Anna [CZE062850], Rajmanová Marcela [CZE032807]
Šnejdarová Jitka [CZE060106], Kučerová Ivana [CZE067412]
Talianová Anna Marie [CZE052551], Kyselová Hana [CZE063003]
Teichnerová Kateřina [CZE045221], Vlachopulosová Daniela [CZE032509]
1VOLNÝ--:--
Žádné utkání
2VOLNÝ--:--
Žádné utkání
3VOLNÝ--:--
Žádné utkání
4VOLNÝ--:--
Žádné utkání
5Dvojice ženy--:--
Žádné utkání
6VOLNÝ--:--
Žádné utkání
7--:--
Žádné utkání
8VOLNÝ--:--
Žádné utkání
9VOLNÝ--:--
Žádné utkání
10VOLNÝ--:--
Žádné utkání
11VOLNÝ--:--
Žádné utkání
12VOLNÝ--:--
Žádné utkání
13VOLNÝ--:--
Žádné utkání
  •  Brouková, Nová0
  • Brouková, Nová1
    Jirkalová, Nejedlá0
  •  
  • Šnejdarová, Kučerová0
    Brouková, Nová1
  •  
  • Teichnerová, Vlachopulosová0
    Šnejdarová, Kučerová1
  •  
  • Brouková, Nová1
    Moravcová, Špringerová0
  •  
  • Talianová, Kyselová0
    Teichnerová, Vlachopulosová1
  •  
  • Buršíková, Perglová0
    Brouková, Nová1
  •  
  • Moravcová, Špringerová1
    Talianová, Kyselová0
  •  
  • Teichnerová, Vlachopulosová0
    Jirkalová, Nejedlá1
  •  
  • Šnejdarová, Kučerová1
    Buršíková, Perglová0
  •  
  • Brouková, Nová0
    Roubíková, Rajmanová1
  •  
  • Moravcová, Špringerová0
    Jirkalová, Nejedlá1
  •  
  • Šnejdarová, Kučerová0
    Roubíková, Rajmanová1
  •  
  • Jirkalová, Nejedlá0
    Roubíková, Rajmanová1
  •  
  • Roubíková, Rajmanová1
    Brouková, Nová0
  •  
  •  Roubíková, Rajmanová0
#Hráč nebo pár
1.Roubíková Anna [CZE062850], Rajmanová Marcela [CZE032807]
2.Brouková Eva [CZE043339], Nová Tereza [CZE000770]
3.Jirkalová Milena [CZE000958], Nejedlá Hana [CZE037495]
4.Šnejdarová Jitka [CZE060106], Kučerová Ivana [CZE067412]
5.Moravcová Eliška [CZE022455], Špringerová Zuzana [CZE039648]
5.Teichnerová Kateřina [CZE045221], Vlachopulosová Daniela [CZE032509]
7.Buršíková Tamara [CZE059864], Perglová Blanka [CZE051118]
7.Talianová Anna Marie [CZE052551], Kyselová Hana [CZE063003]
#Hráč nebo pár
1.Roubíková Anna [CZE062850], Rajmanová Marcela [CZE032807]
2.Brouková Eva [CZE043339], Nová Tereza [CZE000770]
3.Jirkalová Milena [CZE000958], Nejedlá Hana [CZE037495]
4.Šnejdarová Jitka [CZE060106], Kučerová Ivana [CZE067412]
5.Moravcová Eliška [CZE022455], Špringerová Zuzana [CZE039648]
5.Teichnerová Kateřina [CZE045221], Vlachopulosová Daniela [CZE032509]
7.Buršíková Tamara [CZE059864], Perglová Blanka [CZE051118]
7.Talianová Anna Marie [CZE052551], Kyselová Hana [CZE063003]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz