Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum16.10.2021
NázevTOP_KO#21938
Rozhodčí
Počet hráčů0
Typ turnajeTOP RM Ústecka - muži
MístoSokolovna , Proboštov
PlánKO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
1--:--
Žádné utkání
2--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
4--:--
Žádné utkání
5--:--
Žádné utkání
6--:--
Žádné utkání
7--:--
Žádné utkání
8--:--
Žádné utkání
9--:--
Žádné utkání
10--:--
Žádné utkání
11--:--
Žádné utkání
12NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
13--:--
Žádné utkání
14--:--
Žádné utkání
15NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
16--:--
Žádné utkání
17--:--
Žádné utkání
18NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
19--:--
Žádné utkání
20--:--
Žádné utkání
21--:--
Žádné utkání
22--:--
Žádné utkání
23--:--
Žádné utkání
24--:--
Žádné utkání
25--:--
Žádné utkání
26--:--
Žádné utkání
27NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
28--:--
Žádné utkání
29--:--
Žádné utkání
30--:--
Žádné utkání
31--:--
Žádné utkání
32--:--
Žádné utkání
33--:--
Žádné utkání
34NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
35--:--
Žádné utkání
36NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
37--:--
Žádné utkání
38NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
39--:--
Žádné utkání
40--:--
Žádné utkání
41--:--
Žádné utkání
42--:--
Žádné utkání
43--:--
Žádné utkání
44--:--
Žádné utkání
45--:--
Žádné utkání
46--:--
Žádné utkání
47--:--
Žádné utkání
48NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
  • Hradecký David1
    Volný_los0
  •  
  • Kozák Pavel5
    Kutzler Martin0
  •  
  • Hájek Zdeněk1
    Volný_los0
  •  
  • Smolka Miroslav1
    Daňko Jakub5
  •  
  • Šmejc Miroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Beránek Miroslav3
    Jičínský Milan5
  •  
  • Lacina Zdeněk1
    Volný_los0
  •  
  • Malár David5
    Pokorný Vlastimil4
  •  
  • Hradecký David5
    Kozák Pavel3
  •  
  • Hájek Zdeněk5
    Daňko Jakub4
  •  
  • Šmejc Miroslav1
    Jičínský Milan5
  •  
  • Lacina Zdeněk5
    Malár David2
  •  
  • Hradecký David5
    Hájek Zdeněk1
  •  
  • Jičínský Milan5
    Lacina Zdeněk1
  •  
  • Hradecký David5
    Jičínský Milan2
  •  
  • Hradecký David0
#Hráč/i
1.[CZE000006] Hradecký David
2.[CZE026549] Jičínský Milan
3.[CZE000798] Lacina Zdeněk
3.[CZE000284] Hájek Zdeněk
5.[CZE017599] Kozák Pavel
5.[CZE054588] Daňko Jakub
5.[CZE002866] Šmejc Miroslav
5.[CZE045837] Malár David
9.[CZE046280] Kutzler Martin
9.[CZE000587] Smolka Miroslav
9.[CZE003936] Beránek Miroslav
9.[CZE000823] Pokorný Vlastimil
13.[]
13.[]
13.[]
13.[]
#Hráč/i
1.[CZE000006] Hradecký David
2.[CZE026549] Jičínský Milan
3.[CZE000798] Lacina Zdeněk
3.[CZE000284] Hájek Zdeněk
5.[CZE017599] Kozák Pavel
5.[CZE054588] Daňko Jakub
5.[CZE002866] Šmejc Miroslav
5.[CZE045837] Malár David
9.[CZE046280] Kutzler Martin
9.[CZE000587] Smolka Miroslav
9.[CZE003936] Beránek Miroslav
9.[CZE000823] Pokorný Vlastimil
13.[]
13.[]
13.[]
13.[]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz