Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum02.10.2021
NázevDoubles dvojice 2
RozhodčíMichálková Michaela
Počet hráčů14
Typ turnajeStředočeský pohár dvojice
MístoDouble´s, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bak Dominik [CZE066883], Borovička Jan [CZE059538]
Cirkovský Jaroslav [CZE021269], Vokřálová Petra [CZE048805]
Eger Patrik [CZE056231], Kyjevská Veronika [CZE060914]
Grätzová Monika [CZE061704], Řehoř Martin [CZE057724]
Hochmuth Jan [CZE049346], Pecha Ondřej [CZE044177]
Hozman Stanislav [CZE043320], Šimunková Petra Johana [CZE058621]
Komárek Pavel [CZE060176], Majerčin David [CZE020476]
Kučerová Ivana [CZE067412], Šnejdarová Jitka [CZE060106]
Mareš Václav [CZE066087], Kroužecká Adéla [CZE069042]
Michálková Michaela [CZE052185], Junová Petra [CZE001379]
Novák Ivan [CZE025179], Balík Michal [CZE052618]
Pittermann Jáchym [CZE060315], Fazekaš Roman [CZE058011]
Procházka Adam [CZE064112], Žďárský Lubomír [CZE065689]
Šafránek Martin [CZE045511], Nerušil Marek [CZE059026]
1
Žádné utkání
2
Žádné utkání
3Doubles dvojice 2
Žádné utkání
4
Žádné utkání
5
Žádné utkání
6
Žádné utkání
  •  Cirkovský, Vokřálová0
  • Cirkovský, Vokřálová1
    Hochmuth, Pecha0
  •  
  • Komárek, Majerčin0
    Cirkovský, Vokřálová1
  •  
  • Grätzová, Řehoř0
    Komárek, Majerčin1
  •  
  • Novák, Balík0
    Cirkovský, Vokřálová1
  •  
  • Bak, Borovička0
    Grätzová, Řehoř1
  •  
  • Novák, Balík1
    Procházka, Žďárský0
  •  
  • Hozman, Šimunková0
    Bak, Borovička1
  •  
  • Grätzová, Řehoř1
    Pittermann, Fazekaš0
  •  
  • Novák, Balík1
    Michálková, Junová0
  •  
  • Procházka, Žďárský1
    Kučerová, Šnejdarová0
  •  
  • Volný_los0
    Hozman, Šimunková1
  •  
  • Mareš, Kroužecká0
    Grätzová, Řehoř1
  •  
  • Novák, Balík1
    Eger, Kyjevská0
  •  
  • Procházka, Žďárský1
    Volný_los0
  •  
  • Kučerová, Šnejdarová1
    Volný_los0
  •  
  • Hozman, Šimunková0
    Šafránek, Nerušil1
  •  
  • Mareš, Kroužecká0
    Michálková, Junová1
  •  
  • Grätzová, Řehoř0
    Komárek, Majerčin1
  •  
  • Novák, Balík0
    Cirkovský, Vokřálová1
  •  
  • Pittermann, Fazekaš1
    Eger, Kyjevská0
  •  
  • Bak, Borovička1
    Procházka, Žďárský0
  •  
  • Hochmuth, Pecha1
    Volný_los0
  •  
  • Kučerová, Šnejdarová0
    Šafránek, Nerušil1
  •  
  • Michálková, Junová0
    Komárek, Majerčin1
  •  
  • Cirkovský, Vokřálová1
    Pittermann, Fazekaš0
  •  
  • Bak, Borovička0
    Hochmuth, Pecha1
  •  
  • Šafránek, Nerušil1
    Komárek, Majerčin0
  •  
  • Cirkovský, Vokřálová0
    Hochmuth, Pecha1
  •  
  • Šafránek, Nerušil1
    Hochmuth, Pecha0
  •  
  • Šafránek, Nerušil1
    Cirkovský, Vokřálová0
  •  
  •  Šafránek, Nerušil0
#Hráč nebo pár
1.Šafránek Martin [CZE045511], Nerušil Marek [CZE059026]
2.Cirkovský Jaroslav [CZE021269], Vokřálová Petra [CZE048805]
3.Hochmuth Jan [CZE049346], Pecha Ondřej [CZE044177]
4.Komárek Pavel [CZE060176], Majerčin David [CZE020476]
5.Grätzová Monika [CZE061704], Řehoř Martin [CZE057724]
5.Novák Ivan [CZE025179], Balík Michal [CZE052618]
7.Bak Dominik [CZE066883], Borovička Jan [CZE059538]
7.Procházka Adam [CZE064112], Žďárský Lubomír [CZE065689]
9.Hozman Stanislav [CZE043320], Šimunková Petra Johana [CZE058621]
9.Pittermann Jáchym [CZE060315], Fazekaš Roman [CZE058011]
9.Michálková Michaela [CZE052185], Junová Petra [CZE001379]
9.Kučerová Ivana [CZE067412], Šnejdarová Jitka [CZE060106]
13.Mareš Václav [CZE066087], Kroužecká Adéla [CZE069042]
13.Eger Patrik [CZE056231], Kyjevská Veronika [CZE060914]
#Hráč nebo pár
1.Šafránek Martin [CZE045511], Nerušil Marek [CZE059026]
2.Cirkovský Jaroslav [CZE021269], Vokřálová Petra [CZE048805]
3.Hochmuth Jan [CZE049346], Pecha Ondřej [CZE044177]
4.Komárek Pavel [CZE060176], Majerčin David [CZE020476]
5.Grätzová Monika [CZE061704], Řehoř Martin [CZE057724]
5.Novák Ivan [CZE025179], Balík Michal [CZE052618]
7.Bak Dominik [CZE066883], Borovička Jan [CZE059538]
7.Procházka Adam [CZE064112], Žďárský Lubomír [CZE065689]
9.Hozman Stanislav [CZE043320], Šimunková Petra Johana [CZE058621]
9.Pittermann Jáchym [CZE060315], Fazekaš Roman [CZE058011]
9.Michálková Michaela [CZE052185], Junová Petra [CZE001379]
9.Kučerová Ivana [CZE067412], Šnejdarová Jitka [CZE060106]
13.Mareš Václav [CZE066087], Kroužecká Adéla [CZE069042]
13.Eger Patrik [CZE056231], Kyjevská Veronika [CZE060914]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz