Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum01.10.2021
NázevRestaurace ALFA dvojice
RozhodčíKučerová Ivana
Počet hráčů22
Typ turnajeStředočeský pohár dvojice
Místoalfa, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Adámek Jaroslav [CZE004321], Srba Jaroslav [CZE069555]
Brouková Eva [CZE043339], Brouk Petr [CZE034490]
Forman Bohumil [CZE060237], Kozelka Václav [CZE057907]
Henner Martin [CZE044560], Kyjevská Veronika [CZE060914]
Hergetová Monika [CZE031649], Kameník Tomáš [CZE062967]
Korčáková Renáta [CZE012799], Domený Vlastimil [CZE001718]
Machálek Jan [CZE066086], Machálek Dominik [CZE068212]
Machálek Pavel [CZE003334], Adámek Josef [CZE016063]
Marval Petr [CZE011036], Bláha Petr [CZE049371]
Materna Tomáš [CZE062422], Semrád Filip [CZE065938]
Miňovský Tomáš [CZE061685], Eger Patrik [CZE056231]
Neužil Miroslav [CZE052586], Rieb Tomáš [CZE060909]
Nová Tereza [CZE000770], Balík Michal [CZE052618]
Pecha Ondřej [CZE044177], Lutišan Štefan [CZE039047]
Schejbal Martin [CZE052815], Kos Matouš [CZE063561]
Skřivánek Zdeněk [CZE067170], Kodydek Petr [CZE068367]
Slabý Jaroslav [CZE060607], Forman Petr [CZE060750]
Šimek Ladislav [CZE062382], Žďárský Lubomír [CZE065689]
Šnejdarová Jitka [CZE060106], Pitra Jan [CZE056158]
Štola Ondřej [CZE036567], Vavro Tomáš [WRD067730]
Ungerová Kristýna [CZE058822], Machalitzky Pavel [CZE067157]
Zbořil Karel [CZE057352], Majerčin David [CZE020476]
1
Žádné utkání
2
Žádné utkání
3
Žádné utkání
4
Žádné utkání
5
Žádné utkání
6
Žádné utkání
7
Žádné utkání
8
Žádné utkání
  •  Neužil, Rieb0
  • Šnejdarová, Pitra0
    Neužil, Rieb1
  •  
  • Pecha, Lutišan0
    Šnejdarová, Pitra1
  •  
  • Pecha, Lutišan1
    Marval, Bláha0
  •  
  • Schejbal, Kos0
    Šnejdarová, Pitra1
  •  
  • Štola, Vavro0
    Pecha, Lutišan1
  •  
  • Šimek, Žďárský0
    Schejbal, Kos1
  •  
  • Slabý, Forman0
    Štola, Vavro1
  •  
  • Pecha, Lutišan1
    Forman, Kozelka0
  •  
  • Šimek, Žďárský1
    Henner, Kyjevská0
  •  
  • Schejbal, Kos1
    Brouková, Brouk0
  •  
  • Slabý, Forman1
    Machálek, Machálek0
  •  
  • Korčáková, Domený0
    Pecha, Lutišan1
  •  
  • Šimek, Žďárský1
    Zbořil, Majerčin0
  •  
  • Machálek, Adámek0
    Schejbal, Kos1
  •  
  • Slabý, Forman1
    Hergetová, Kameník0
  •  
  • Volný_los0
    Machálek, Machálek1
  •  
  • Miňovský, Eger0
    Korčáková, Domený1
  •  
  • Pecha, Lutišan1
    Ungerová, Machalitzky0
  •  
  • Adámek, Srba0
    Šimek, Žďárský1
  •  
  • Skřivánek, Kodydek0
    Zbořil, Majerčin1
  •  
  • Volný_los0
    Machálek, Adámek1
  •  
  • Nová, Balík0
    Schejbal, Kos1
  •  
  • Volný_los0
    Slabý, Forman1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Miňovský, Eger1
  •  
  • Pecha, Lutišan1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Adámek, Srba1
  •  
  • Skřivánek, Kodydek1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Nová, Balík1
    Volný_los0
  •  
  • Schejbal, Kos1
    Volný_los0
  •  
  • Slabý, Forman0
    Forman, Kozelka1
  •  
  • Machálek, Adámek1
    Volný_los0
  •  
  • Neužil, Rieb1
    Volný_los0
  •  
  • Zbořil, Majerčin1
    Volný_los0
  •  
  • Štola, Vavro1
    Miňovský, Eger0
  •  
  • Šnejdarová, Pitra1
    Pecha, Lutišan0
  •  
  • Šimek, Žďárský1
    Volný_los0
  •  
  • Ungerová, Machalitzky1
    Volný_los0
  •  
  • Materna, Semrád1
    Adámek, Srba0
  •  
  • Skřivánek, Kodydek0
    Brouková, Brouk1
  •  
  • Korčáková, Domený1
    Volný_los0
  •  
  • Marval, Bláha1
    Volný_los0
  •  
  • Machálek, Machálek1
    Volný_los0
  •  
  • Hergetová, Kameník1
    Nová, Balík0
  •  
  • Henner, Kyjevská1
    Volný_los0
  •  
  • Schejbal, Kos0
    Forman, Kozelka1
  •  
  • Machálek, Adámek0
    Neužil, Rieb1
  •  
  • Zbořil, Majerčin0
    Štola, Vavro1
  •  
  • Šnejdarová, Pitra1
    Šimek, Žďárský0
  •  
  • Ungerová, Machalitzky0
    Materna, Semrád1
  •  
  • Brouková, Brouk1
    Korčáková, Domený0
  •  
  • Marval, Bláha1
    Machálek, Machálek0
  •  
  • Hergetová, Kameník0
    Henner, Kyjevská1
  •  
  • Forman, Kozelka0
    Neužil, Rieb1
  •  
  • Štola, Vavro0
    Šnejdarová, Pitra1
  •  
  • Materna, Semrád1
    Brouková, Brouk0
  •  
  • Marval, Bláha1
    Henner, Kyjevská0
  •  
  • Neužil, Rieb1
    Šnejdarová, Pitra0
  •  
  • Materna, Semrád1
    Marval, Bláha0
  •  
  • Neužil, Rieb0
    Materna, Semrád1
  •  
  • Materna, Semrád1
    Neužil, Rieb0
  •  
  •  Materna, Semrád0
#Hráč nebo pár
1.Materna Tomáš [CZE062422], Semrád Filip [CZE065938]
2.Neužil Miroslav [CZE052586], Rieb Tomáš [CZE060909]
3.Šnejdarová Jitka [CZE060106], Pitra Jan [CZE056158]
4.Pecha Ondřej [CZE044177], Lutišan Štefan [CZE039047]
5.Marval Petr [CZE011036], Bláha Petr [CZE049371]
5.Schejbal Martin [CZE052815], Kos Matouš [CZE063561]
7.Štola Ondřej [CZE036567], Vavro Tomáš [WRD067730]
7.Šimek Ladislav [CZE062382], Žďárský Lubomír [CZE065689]
9.Brouková Eva [CZE043339], Brouk Petr [CZE034490]
9.Henner Martin [CZE044560], Kyjevská Veronika [CZE060914]
9.Forman Bohumil [CZE060237], Kozelka Václav [CZE057907]
9.Slabý Jaroslav [CZE060607], Forman Petr [CZE060750]
13.Machálek Jan [CZE066086], Machálek Dominik [CZE068212]
13.Korčáková Renáta [CZE012799], Domený Vlastimil [CZE001718]
13.Zbořil Karel [CZE057352], Majerčin David [CZE020476]
13.Machálek Pavel [CZE003334], Adámek Josef [CZE016063]
17.Hergetová Monika [CZE031649], Kameník Tomáš [CZE062967]
17.Nová Tereza [CZE000770], Balík Michal [CZE052618]
17.Skřivánek Zdeněk [CZE067170], Kodydek Petr [CZE068367]
17.Adámek Jaroslav [CZE004321], Srba Jaroslav [CZE069555]
17.Ungerová Kristýna [CZE058822], Machalitzky Pavel [CZE067157]
17.Miňovský Tomáš [CZE061685], Eger Patrik [CZE056231]
#Hráč nebo pár
1.Materna Tomáš [CZE062422], Semrád Filip [CZE065938]
2.Neužil Miroslav [CZE052586], Rieb Tomáš [CZE060909]
3.Šnejdarová Jitka [CZE060106], Pitra Jan [CZE056158]
4.Pecha Ondřej [CZE044177], Lutišan Štefan [CZE039047]
5.Marval Petr [CZE011036], Bláha Petr [CZE049371]
5.Schejbal Martin [CZE052815], Kos Matouš [CZE063561]
7.Štola Ondřej [CZE036567], Vavro Tomáš [WRD067730]
7.Šimek Ladislav [CZE062382], Žďárský Lubomír [CZE065689]
9.Brouková Eva [CZE043339], Brouk Petr [CZE034490]
9.Henner Martin [CZE044560], Kyjevská Veronika [CZE060914]
9.Forman Bohumil [CZE060237], Kozelka Václav [CZE057907]
9.Slabý Jaroslav [CZE060607], Forman Petr [CZE060750]
13.Machálek Jan [CZE066086], Machálek Dominik [CZE068212]
13.Korčáková Renáta [CZE012799], Domený Vlastimil [CZE001718]
13.Zbořil Karel [CZE057352], Majerčin David [CZE020476]
13.Machálek Pavel [CZE003334], Adámek Josef [CZE016063]
17.Hergetová Monika [CZE031649], Kameník Tomáš [CZE062967]
17.Nová Tereza [CZE000770], Balík Michal [CZE052618]
17.Skřivánek Zdeněk [CZE067170], Kodydek Petr [CZE068367]
17.Adámek Jaroslav [CZE004321], Srba Jaroslav [CZE069555]
17.Ungerová Kristýna [CZE058822], Machalitzky Pavel [CZE067157]
17.Miňovský Tomáš [CZE061685], Eger Patrik [CZE056231]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz