Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum11.09.2021
NázevDvojice ženy
RozhodčíVylíčil Ondřej
Počet hráčů12
Typ turnajeMaster KHK-S dvojice ženy
MístoDůstojnická beseda, Jaroměř
PlánŠvýcarský systém
PropozicePropozice
Hráči
Drahotská Terezie [CZE050494], Térová Rozálie [CZE068893]
Formanová Monika [CZE056394], Formanová Denisa [CZE056395]
Goldmannová Anna [CZE039588], Krouželová Viola [CZE039591]
Jirků Elen [CZE044613], Melicharová Nicol [CZE056427]
Jiroušková Nela [CZE064441], Jiroušková Šárka [CZE065469]
Kocianová Pavlína [CZE059336], Košťálová Eva [CZE000210]
Kordová Romana [CZE038396], Kordová Romana [CZE051260]
Máslová Iva [CZE052128], Frimlová Pavla [CZE063215]
Rážová Marie [CZE064444], Rážová Leontýna [CZE064443]
Šildbergerová Kateřina [CZE059131], Čílová Helena [CZE055338]
Valterová Marie [CZE060815], Kropáčková Natálie [CZE060448]
YYYHost muž I [HOST_6], YYYHost muž VIII [HOST_27]
1--:--
Žádné utkání
2VOLNÝ--:--
Žádné utkání
3--:--
Žádné utkání
4VOLNÝ--:--
Žádné utkání
5VOLNÝ--:--
Žádné utkání
6--:--
Žádné utkání
7VOLNÝ--:--
Žádné utkání
8--:--
Žádné utkání
9VOLNÝ--:--
Žádné utkání
10--:--
Žádné utkání
11VOLNÝ--:--
Žádné utkání
12--:--
Žádné utkání
13VOLNÝ--:--
Žádné utkání
14--:--
Žádné utkání
15VOLNÝ--:--
Žádné utkání
16NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
17NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
18NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
19NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
20NEOBSAZOVAT--:--
Žádné utkání
  • 1

  • YYYHost, YYYHost0
    Jirků, Melicharová2
  •  
  • Formanová, Formanová0
    Drahotská, Térová2
  •  
  • Valterová, Kropáčková0
    Jiroušková, Jiroušková2
  •  
  • Goldmannová, Krouželová1
    Šildbergerová, Čílová1
  •  
  • Máslová, Frimlová0
    Kordová (038396), Kordová (051260)2
  •  
  • Rážová, Rážová0
    Kocianová, Košťálová2
  •  
  • 2

  • YYYHost, YYYHost0
    Formanová, Formanová2
  •  
  • Valterová, Kropáčková1
    Máslová, Frimlová1
  •  
  • Rážová, Rážová1
    Šildbergerová, Čílová1
  •  
  • Goldmannová, Krouželová0
    Jirků, Melicharová2
  •  
  • Drahotská, Térová1
    Jiroušková, Jiroušková1
  •  
  • Kordová (038396), Kordová (051260)1
    Kocianová, Košťálová1
  •  
  • 3

  • YYYHost, YYYHost0
    Máslová, Frimlová2
  •  
  • Rážová, Rážová0
    Goldmannová, Krouželová2
  •  
  • Valterová, Kropáčková0
    Šildbergerová, Čílová2
  •  
  • Formanová, Formanová0
    Kocianová, Košťálová2
  •  
  • Jiroušková, Jiroušková1
    Kordová (038396), Kordová (051260)1
  •  
  • Drahotská, Térová0
    Jirků, Melicharová2
  •  
  • 4

  • YYYHost, YYYHost0
    Valterová, Kropáčková2
  •  
  • Rážová, Rážová1
    Formanová, Formanová1
  •  
  • Máslová, Frimlová1
    Drahotská, Térová1
  •  
  • Goldmannová, Krouželová1
    Jiroušková, Jiroušková1
  •  
  • Šildbergerová, Čílová2
    Kordová (038396), Kordová (051260)0
  •  
  • Kocianová, Košťálová1
    Jirků, Melicharová1
  •  
#Hráč/iBodyBSBH
1.Jirků Elen [CZE044613],Melicharová Nicol [CZE056427]71422
2.Kocianová Pavlína [CZE059336],Košťálová Eva [CZE000210]61621
3.Šildbergerová Kateřina [CZE059131],Čílová Helena [CZE055338]61320
4.Jiroušková Nela [CZE064441],Jiroušková Šárka [CZE065469]51518
5.Kordová Romana [CZE038396],Kordová Romana [CZE051260]42119
6.Goldmannová Anna [CZE039588],Krouželová Viola [CZE039591]42015
7.Drahotská Terezie [CZE050494],Térová Rozálie [CZE068893]41915
8.Máslová Iva [CZE052128],Frimlová Pavla [CZE063215]4117
9.Valterová Marie [CZE060815],Kropáčková Natálie [CZE060448]3154
10.Formanová Monika [CZE056394],Formanová Denisa [CZE056395]3122
11.Rážová Marie [CZE064444],Rážová Leontýna [CZE064443]2199
12.YYYHost muž I [HOST_6],YYYHost muž VIII [HOST_27]0170
#Hráč/iBodyBSBH
1.Jirků Elen [CZE044613],Melicharová Nicol [CZE056427]71422
2.Kocianová Pavlína [CZE059336],Košťálová Eva [CZE000210]61621
3.Šildbergerová Kateřina [CZE059131],Čílová Helena [CZE055338]61320
4.Jiroušková Nela [CZE064441],Jiroušková Šárka [CZE065469]51518
5.Kordová Romana [CZE038396],Kordová Romana [CZE051260]42119
6.Goldmannová Anna [CZE039588],Krouželová Viola [CZE039591]42015
7.Drahotská Terezie [CZE050494],Térová Rozálie [CZE068893]41915
8.Máslová Iva [CZE052128],Frimlová Pavla [CZE063215]4117
9.Valterová Marie [CZE060815],Kropáčková Natálie [CZE060448]3154
10.Formanová Monika [CZE056394],Formanová Denisa [CZE056395]3122
11.Rážová Marie [CZE064444],Rážová Leontýna [CZE064443]2199
12.YYYHost muž I [HOST_6],YYYHost muž VIII [HOST_27]0170

Cena startovného je 200 Kč za dvojici

Bez prioritních přihlášek
Otevřená registrace pro všechny hráče: od 05.09.2021 00:00:00 do 10.09.2021 12:00:00

Maximum startujících hráčů/dvojic: neomezeno / Zaregistrováno: 12 / Zbývá volných přihlášek: neomezeno

Registrace pro všechny hráče skončila.

Dvojice
[CZE050494] Drahotská
[CZE068893] Térová
Přihlášen do turnaje
[CZE056394] Formanová
[CZE056395] Formanová
Přihlášen do turnaje
[CZE039588] Goldmannová
[CZE039591] Krouželová
Přihlášen do turnaje
[CZE044613] Jirků
[CZE056427] Melicharová
Přihlášen do turnaje
[CZE064441] Jiroušková
[CZE065469] Jiroušková
Přihlášen do turnaje
[CZE059336] Kocianová
[CZE000210] Košťálová
Přihlášen do turnaje
[CZE038396] Kordová (038396)
[CZE051260] Kordová (051260)
Přihlášen do turnaje
[CZE052128] Máslová
[CZE063215] Frimlová
Přihlášen do turnaje
[CZE064444] Rážová
[CZE064443] Rážová
Přihlášen do turnaje
[CZE059131] Šildbergerová
[CZE055338] Čílová
Přihlášen do turnaje
[CZE060815] Valterová
[CZE060448] Kropáčková
Přihlášen do turnaje
[HOST_6] YYYHost
[HOST_27] YYYHost
Přihlášen do turnaje


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2022 Insion.cz