Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum23.07.2021
Název501 DO
RozhodčíDobrík Petr
Počet hráčů13
Typ turnajeKlubový Open MSK - jednotlivci
MístoHerna Ural, Ostrava
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Dobrík Petr [CZE045824]
Fiala Patrik [CZE061211]
Hanulík Lukáš [CZE068573]
Harviš Dalibor [CZE036308]
Kotál Lukáš [CZE063148]
Kozubjaková Kristýna [CZE067380]
Krupa David [CZE069003]
Luptovec Richard [CZE063147]
Novák Radim [CZE046860]
Očkay Pavel [CZE011146]
Renda Tomáš [CZE069004]
Skála Rudolf [CZE068303]
Tomis Jakub [CZE036472]
1501 DO
Žádné utkání
2501 DO
Žádné utkání
  •  Luptovec Richard0
  • Harviš Dalibor0
    Luptovec Richard2
  •  
  • Harviš Dalibor2
    Dobrík Petr0
  •  
  • Očkay Pavel0
    Harviš Dalibor2
  •  
  • Dobrík Petr2
    Kozubjaková Kristýna0
  •  
  • Očkay Pavel2
    Novák Radim0
  •  
  • Kotál Lukáš0
    Dobrík Petr2
  •  
  • Tomis Jakub0
    Očkay Pavel2
  •  
  • Novák Radim2
    Krupa David0
  •  
  • Fiala Patrik0
    Kotál Lukáš2
  •  
  • Dobrík Petr2
    Skála Rudolf0
  •  
  • Volný_los0
    Tomis Jakub1
  •  
  • Novák Radim2
    Renda Tomáš0
  •  
  • Volný_los0
    Fiala Patrik1
  •  
  • Dobrík Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Harviš Dalibor1
    Volný_los0
  •  
  • Skála Rudolf2
    Tomis Jakub1
  •  
  • Kotál Lukáš2
    Novák Radim0
  •  
  • Hanulík Lukáš2
    Renda Tomáš0
  •  
  • Krupa David1
    Volný_los0
  •  
  • Luptovec Richard2
    Fiala Patrik1
  •  
  • Dobrík Petr1
    Kozubjaková Kristýna2
  •  
  • Očkay Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Harviš Dalibor2
    Skála Rudolf1
  •  
  • Kotál Lukáš0
    Hanulík Lukáš2
  •  
  • Krupa David0
    Luptovec Richard2
  •  
  • Kozubjaková Kristýna2
    Očkay Pavel1
  •  
  • Harviš Dalibor0
    Hanulík Lukáš2
  •  
  • Luptovec Richard2
    Kozubjaková Kristýna0
  •  
  • Hanulík Lukáš2
    Luptovec Richard0
  •  
  • Hanulík Lukáš2
    Luptovec Richard0
  •  
  •  Hanulík Lukáš0
#Hráč nebo pár
1.Hanulík Lukáš [CZE068573]
2.Luptovec Richard [CZE063147]
3.Harviš Dalibor [CZE036308]
4.Dobrík Petr [CZE045824]
5.Očkay Pavel [CZE011146]
5.Kozubjaková Kristýna [CZE067380]
7.Novák Radim [CZE046860]
7.Kotál Lukáš [CZE063148]
9.Skála Rudolf [CZE068303]
9.Fiala Patrik [CZE061211]
9.Krupa David [CZE069003]
9.Tomis Jakub [CZE036472]
13.Renda Tomáš [CZE069004]
#Hráč nebo pár
1.Hanulík Lukáš [CZE068573]
2.Luptovec Richard [CZE063147]
3.Harviš Dalibor [CZE036308]
4.Dobrík Petr [CZE045824]
5.Očkay Pavel [CZE011146]
5.Kozubjaková Kristýna [CZE067380]
7.Novák Radim [CZE046860]
7.Kotál Lukáš [CZE063148]
9.Skála Rudolf [CZE068303]
9.Fiala Patrik [CZE061211]
9.Krupa David [CZE069003]
9.Tomis Jakub [CZE036472]
13.Renda Tomáš [CZE069004]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz