Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum13.07.2021
Název501DO
RozhodčíAdamec Miroslav
Počet hráčů14
Typ turnajeMJČ U Kůrků JH
MístoU Kurku, Jindřichův Hradec
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Adamec Miroslav [CZE039217]
Anděra Lukáš [CZE063564]
Antoš Ondřej [CZE038881]
Briškár Petr [CZE016467]
Hes Pavel [CZE010656]
Hešíková Hana [CZE012339]
Mynář Michal [CZE052672]
Ryska Zbyněk [CZE065646]
Štěrbová Dana [CZE000546]
Tromler Lukáš [CZE018278]
Vojta Adam [CZE048857]
Vojtík Stanislav [CZE064015]
Zahradník Milan [CZE018147]
Zeman Petr [CZE060585]
1501DO
Žádné utkání
2501DO
Žádné utkání
  •  Anděra Lukáš0
  • Zeman Petr0
    Anděra Lukáš1
  •  
  • Štěrbová Dana0
    Zeman Petr1
  •  
  • Hešíková Hana0
    Štěrbová Dana1
  •  
  • Tromler Lukáš0
    Zeman Petr1
  •  
  • Hešíková Hana1
    Zahradník Milan0
  •  
  • Tromler Lukáš1
    Antoš Ondřej0
  •  
  • Hes Pavel0
    Hešíková Hana1
  •  
  • Zahradník Milan1
    Ryska Zbyněk0
  •  
  • Tromler Lukáš1
    Briškár Petr0
  •  
  • Vojtík Stanislav0
    Antoš Ondřej1
  •  
  • Volný_los0
    Hes Pavel1
  •  
  • Zahradník Milan1
    Adamec Miroslav0
  •  
  • Vojta Adam0
    Tromler Lukáš1
  •  
  • Vojtík Stanislav1
    Volný_los0
  •  
  • Štěrbová Dana1
    Volný_los0
  •  
  • Antoš Ondřej1
    Hes Pavel0
  •  
  • Anděra Lukáš1
    Zahradník Milan0
  •  
  • Adamec Miroslav0
    Briškár Petr1
  •  
  • Ryska Zbyněk1
    Vojta Adam0
  •  
  • Mynář Michal1
    Tromler Lukáš0
  •  
  • Zeman Petr1
    Vojtík Stanislav0
  •  
  • Hešíková Hana1
    Volný_los0
  •  
  • Štěrbová Dana1
    Antoš Ondřej0
  •  
  • Anděra Lukáš1
    Briškár Petr0
  •  
  • Ryska Zbyněk0
    Mynář Michal1
  •  
  • Zeman Petr1
    Hešíková Hana0
  •  
  • Štěrbová Dana0
    Anděra Lukáš1
  •  
  • Mynář Michal1
    Zeman Petr0
  •  
  • Anděra Lukáš0
    Mynář Michal1
  •  
  • Mynář Michal1
    Anděra Lukáš0
  •  
  •  Mynář Michal0
#Hráč nebo pár
1.Mynář Michal [CZE052672]
2.Anděra Lukáš [CZE063564]
3.Zeman Petr [CZE060585]
4.Štěrbová Dana [CZE000546]
5.Hešíková Hana [CZE012339]
5.Tromler Lukáš [CZE018278]
7.Zahradník Milan [CZE018147]
7.Antoš Ondřej [CZE038881]
9.Vojtík Stanislav [CZE064015]
9.Briškár Petr [CZE016467]
9.Ryska Zbyněk [CZE065646]
9.Hes Pavel [CZE010656]
13.Adamec Miroslav [CZE039217]
13.Vojta Adam [CZE048857]
#Hráč nebo pár
1.Mynář Michal [CZE052672]
2.Anděra Lukáš [CZE063564]
3.Zeman Petr [CZE060585]
4.Štěrbová Dana [CZE000546]
5.Hešíková Hana [CZE012339]
5.Tromler Lukáš [CZE018278]
7.Zahradník Milan [CZE018147]
7.Antoš Ondřej [CZE038881]
9.Vojtík Stanislav [CZE064015]
9.Briškár Petr [CZE016467]
9.Ryska Zbyněk [CZE065646]
9.Hes Pavel [CZE010656]
13.Adamec Miroslav [CZE039217]
13.Vojta Adam [CZE048857]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz