Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum29.06.2021
NázevHlavní švýcar
RozhodčíVylíčil Ondřej
Počet hráčů20
Typ turnajeTruToulka kat. B+
MístoU Truta, Trutnov
PlánŠvýcarský systém
PropozicePropozice
Hráči
Adámek Ondřej [CZE063915]
Bartoš Otakar [CZE066538]
Bílek Pavel [CZE026189]
Borůvka Lukáš [CZE031111]
Brož Jan [CZE064827]
Bubaň Pavel [CZE011871]
Kocian Rudolf [CZE058088]
Kocianová Pavlína [CZE059336]
Korotvička Ondřej [CZE063886]
Korotvička Tomáš [CZE063885]
Nový Ludvík [CZE039023]
Svoboda Libor [CZE026803]
Svobodová Andrea [CZE026800]
Štěpán Petr [CZE021967]
Švandrlík Petr [CZE064751]
Téra Josef [CZE039594]
Tlustý Ladislav [CZE014137]
Tomm Petr [CZE066539]
Vylíčil Ondřej [CZE002896]
YYYHost muž I [HOST_5]
1
Žádné utkání
2
Žádné utkání
3
Žádné utkání
  • 1

  • Brož Jan0
    Téra Josef3
  •  
  • Štěpán Petr1
    Korotvička Tomáš2
  •  
  • Nový Ludvík3
    YYYHost muž I0
  •  
  • Kocianová Pavlína2
    Tlustý Ladislav1
  •  
  • Svoboda Libor3
    Kocian Rudolf0
  •  
  • Vylíčil Ondřej1
    Tomm Petr2
  •  
  • Bartoš Otakar0
    Korotvička Ondřej3
  •  
  • Švandrlík Petr0
    Bílek Pavel3
  •  
  • Bubaň Pavel2
    Adámek Ondřej1
  •  
  • Svobodová Andrea0
    Borůvka Lukáš3
  •  
  • 2

  • Brož Jan3
    Svobodová Andrea0
  •  
  • YYYHost muž I0
    Švandrlík Petr3
  •  
  • Kocian Rudolf2
    Bartoš Otakar1
  •  
  • Vylíčil Ondřej2
    Tlustý Ladislav1
  •  
  • Adámek Ondřej2
    Štěpán Petr1
  •  
  • Kocianová Pavlína1
    Bubaň Pavel2
  •  
  • Korotvička Tomáš0
    Tomm Petr3
  •  
  • Nový Ludvík0
    Téra Josef3
  •  
  • Korotvička Ondřej1
    Svoboda Libor2
  •  
  • Bílek Pavel3
    Borůvka Lukáš0
  •  
  • 3

  • Svobodová Andrea3
    YYYHost muž I0
  •  
  • Bartoš Otakar2
    Štěpán Petr1
  •  
  • Kocian Rudolf3
    Tlustý Ladislav0
  •  
  • Korotvička Tomáš1
    Borůvka Lukáš2
  •  
  • Nový Ludvík0
    Brož Jan3
  •  
  • Švandrlík Petr1
    Adámek Ondřej2
  •  
  • Kocianová Pavlína1
    Vylíčil Ondřej2
  •  
  • Korotvička Ondřej0
    Bubaň Pavel3
  •  
  • Tomm Petr2
    Svoboda Libor1
  •  
  • Téra Josef2
    Bílek Pavel1
  •  
  • 4

  • YYYHost muž I0
    Tlustý Ladislav3
  •  
  • Svobodová Andrea1
    Štěpán Petr2
  •  
  • Bartoš Otakar2
    Nový Ludvík1
  •  
  • Korotvička Tomáš2
    Švandrlík Petr1
  •  
  • Kocianová Pavlína1
    Korotvička Ondřej2
  •  
  • Kocian Rudolf2
    Borůvka Lukáš1
  •  
  • Vylíčil Ondřej2
    Adámek Ondřej1
  •  
  • Brož Jan2
    Svoboda Libor1
  •  
  • Bubaň Pavel3
    Bílek Pavel0
  •  
  • Tomm Petr0
    Téra Josef3
  •  
  • 5

  • Svobodová Andrea1
    Nový Ludvík2
  •  
  • Švandrlík Petr1
    Tlustý Ladislav2
  •  
  • YYYHost muž I0
    Štěpán Petr3
  •  
  • Bartoš Otakar3
    Korotvička Tomáš0
  •  
  • Kocianová Pavlína3
    Borůvka Lukáš0
  •  
  • Korotvička Ondřej1
    Adámek Ondřej2
  •  
  • Vylíčil Ondřej0
    Svoboda Libor3
  •  
  • Kocian Rudolf2
    Tomm Petr1
  •  
  • Bílek Pavel1
    Brož Jan2
  •  
  • Bubaň Pavel1
    Téra Josef2
  •  
#Hráč/iBodyBSBH
1.Téra Josef [CZE039594],1343110
2.Bubaň Pavel [CZE011871],114490
3.Brož Jan [CZE064827],104269
4.Svoboda Libor [CZE026803],104180
5.Kocian Rudolf [CZE058088],93965
6.Bílek Pavel [CZE026189],84659
7.Tomm Petr [CZE066539],84458
8.Adámek Ondřej [CZE063915],83960
9.Kocianová Pavlína [CZE059336],83857
10.Bartoš Otakar [CZE066538],83552
11.Štěpán Petr [CZE021967],82631
12.Korotvička Ondřej [CZE063886],74558
13.Vylíčil Ondřej [CZE002896],74154
14.Tlustý Ladislav [CZE014137],73027
15.Nový Ludvík [CZE039023],63618
16.Borůvka Lukáš [CZE031111],63534
17.Švandrlík Petr [CZE064751],62820
18.Korotvička Tomáš [CZE063885],53634
19.Svobodová Andrea [CZE026800],53014
20.YYYHost muž I [HOST_5],0320

#Hráč/iBodyBSBH
1.Téra Josef [CZE039594],1343110
2.Bubaň Pavel [CZE011871],114490
3.Brož Jan [CZE064827],104269
4.Svoboda Libor [CZE026803],104180
5.Kocian Rudolf [CZE058088],93965
6.Bílek Pavel [CZE026189],84659
7.Tomm Petr [CZE066539],84458
8.Adámek Ondřej [CZE063915],83960
9.Kocianová Pavlína [CZE059336],83857
10.Bartoš Otakar [CZE066538],83552
11.Štěpán Petr [CZE021967],82631
12.Korotvička Ondřej [CZE063886],74558
13.Vylíčil Ondřej [CZE002896],74154
14.Tlustý Ladislav [CZE014137],73027
15.Nový Ludvík [CZE039023],63618
16.Borůvka Lukáš [CZE031111],63534
17.Švandrlík Petr [CZE064751],62820
18.Korotvička Tomáš [CZE063885],53634
19.Svobodová Andrea [CZE026800],53014
20.YYYHost muž I [HOST_5],0320
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz