Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 20.06.2021 |
Název | 501 DO |
Rozhodčí | Matušíková Jana |
Počet hráčů | 9 |
Typ turnaje | Open mládež |
Místo | Kobra, Praha 9 |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Maříková Anežka [CZE057365] | |
Maříková Magda [CZE057366] | |
Okrouhlík Tadeáš [CZE057169] | |
Okrouhlíková Sára [CZE057179] | |
Slavíček Daniel [CZE057167] | |
Slavíček Lukáš [CZE057182] | |
Srazil Jaroslav [CZE060466] | |
Sroka Maxim [CZE062112] | |
Vlček Daniel [CZE060678] |
1VOLNÝ--:--
Žádné utkání
2501 DO--:--
Žádné utkání
3VOLNÝ--:--
Žádné utkání
4VOLNÝ--:--
Žádné utkání
- Vlček Daniel0
Vlček Daniel 1 Okrouhlík Tadeáš 0
Vlček Daniel 1 Maříková Anežka 0
Vlček Daniel 1 Slavíček Daniel 0 Srazil Jaroslav 0 Maříková Anežka 1
Vlček Daniel 1 Slavíček Lukáš 0 Maříková Magda 0 Srazil Jaroslav 1
Vlček Daniel 1 Okrouhlíková Sára 0 Volný_los 0 Slavíček Lukáš 1 Volný_los 0 Maříková Magda 1 Volný_los 0 Srazil Jaroslav 1
Volný_los 0 Vlček Daniel 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0
Slavíček Daniel 1 Volný_los 0 Vlček Daniel 0 Srazil Jaroslav 1 Sroka Maxim 1 Volný_los 0 Maříková Magda 1 Volný_los 0 Maříková Anežka 1 Volný_los 0 Slavíček Lukáš 1 Volný_los 0 Okrouhlík Tadeáš 1 Volný_los 0 Okrouhlíková Sára 1 Volný_los 0
Slavíček Daniel 1 Srazil Jaroslav 0 Sroka Maxim 1 Maříková Magda 0 Maříková Anežka 1 Slavíček Lukáš 0 Okrouhlík Tadeáš 1 Okrouhlíková Sára 0
Slavíček Daniel 0 Sroka Maxim 1 Maříková Anežka 0 Okrouhlík Tadeáš 1
Sroka Maxim 1 Okrouhlík Tadeáš 0
Sroka Maxim 1 Vlček Daniel 0
- Sroka Maxim0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Sroka Maxim [CZE062112] |
2. | Vlček Daniel [CZE060678] |
3. | Okrouhlík Tadeáš [CZE057169] |
4. | Maříková Anežka [CZE057365] |
5. | Slavíček Daniel [CZE057167] |
5. | Srazil Jaroslav [CZE060466] |
7. | Slavíček Lukáš [CZE057182] |
7. | Maříková Magda [CZE057366] |
9. | Okrouhlíková Sára [CZE057179] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Sroka Maxim [CZE062112] |
2. | Vlček Daniel [CZE060678] |
3. | Okrouhlík Tadeáš [CZE057169] |
4. | Maříková Anežka [CZE057365] |
5. | Slavíček Daniel [CZE057167] |
5. | Srazil Jaroslav [CZE060466] |
7. | Slavíček Lukáš [CZE057182] |
7. | Maříková Magda [CZE057366] |
9. | Okrouhlíková Sára [CZE057179] |
Tento turnaj nemá přihlášky online